Travelplanet.pl

Ischgl, Austria

238 km
Suma tras
GRU-LIS
Sezon
222,50-290 €
Cena karnetu
Znajdź hotel w Ischgl

Opis Ischgl

Ischgl to mekka narciarzy i snowboardzistów. Bezpośrednie połączenie ze szwajcarskim Samnaun. Główny teren narciarski na wysokości 2000-2872 m gwarantuje śnieg od listopada do maja . Specjalnością tego regionu są wielkie eventy i koncerty, występowali tu m.in. Tina Turner, Jon Bon Jovi, Enrique Iglesisas, Atomic Kitten, Katy Perry. Koncerty w Alpach na wysokości 2300 m n.p.m pozostawiją niezapomniane wrażenia.

Miejscowości w regionie

Trzy tyrolskie miejscowości – Galtür, Kappl i See – stają się co zimy urzeczywistnieniem dziecięcych marzeń. Idealny narciarski wyjazd dla całej rodziny to motyw przewodni tego alpejskiego zakątka.

Galtür – Silvapark na terenie ośrodka narciarskiego Galtür to prawdziwy raj sportów zimowych! Tu ferie staną się niezapomnianym przeżyciem dla każdego, niezależnie od wieku.

Kappl /See – W samym środku imponującej krainy górskich szczytów znajdują się dwie idylliczne alpejskie wioski – Kappl i See. Zapraszają one do narciarskiej zabawy na wysokości 2700 m n.p.m. Długie zjazdy i doskonałe warunki na stokach są gwarancją niezapomnianego przeżycia dla całej rodziny.

Dla kogo?

Ischgl to alpejski synonim południowej fiesty do białego rana. Imprezy, koncerty i szampańska zabawa przez cały rok nie ustępują w niczym hiszpańskiej Ibizie. Natomiast w ciągu dnia nie ma nic lepszego niż mróz i szaleństwo na stoku.

Dolina Paznaun ze stolicą w Ischgl, tętniące życiem centrum regionu urlopowego, prezentuje się jako miejsce aktywne, sportowe i modne. Ischgl jest idealnym celem podróży dla fanów ekskluzywnych sportów zimowych w austriackim Tyrolu.

Nieograniczona przyjemność urlopowa w Tyrolu: na zapalonych narciarzy w najbardziej ekscytującym regionie narciarskim Austrii czeka 238 kilometrów stoków narciarskich i tras do zjazdów poza stokami.

Rejon narciarski Silvretta Arena jest jednym z 10 najlepszych na terenie Europy. Do zalet miejscowości Ischgl należy pewny śnieg w okresie od końca listopada do początku maja. Dalsze zalety to kalendarz imprez, park śnieżny Snow-Show-Park oraz życie nocne w Ischgl. Ischgl wiedzie prym w kwestii Apres ski!

Ośrodki narciarskie

Silvretta i Funsport - Arena Ischgl - Samnaun

Silvretta i Funsport - Arena Ischgl - Samnaun

1377-2872 m n.p.m.

Kamery na stokuCennik karnetów
trasy zjazdowe
trasy zjazdowe
238 km
stoki latwe
łatwe
34 km
stoki średnie
średnie
150 km
stoki trudne
trudne
39 km

Mapy, filmy i zdjęcia

Ceny karnetów

Planujesz wyjazd na narty do Ischgl?

Sprawdź najlepsze okazje!

Kamery na stoku

Ischgl - kamera na stoku
Ischgl - kamera na stoku
Ischgl - kamera na stoku
Ischgl - kamera na stoku
Ischgl - kamera na stoku
Ischgl - kamera na stoku