Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Włochy / Włochy

Opis oferty: :

Baia Domizia • Neapol Na przedłużony weekend lub krótkie wakacje zapraszamy do Baia Domizia nad Morze Tyrreńskie. To właśnie tu rozpoczyna się prawdziwe włoskie południe. Urocza, kameralna miejscowość wypoczynkowa leży nad Zatoką Gaeta, na terenie Parku Narodowego del Garigliano. Dumą miasteczka jest szeroka plaża z piaskiem pochodzenia wulkanicznego, o długości ponad 6 km, otoczona wydmami i makią śródziemnomorską. Nieduże centrum jest zanurzone w zieleni pachnącego lasu piniowego, są tu bary, restauracje, sklepiki i przyjemne miejsca na spacery. Warto wybrać się na wycieczkę fakultatywną do Neapolu, tętniącego południową żywiołowością, szokującego ilością kościołów, zachwycającego położeniem i labiryntami starych uliczek, gdzie nadal schnie pranie na balkonach.

1. DZIEŃ. BAIA DOMIZIA:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Neapolu. Transfer do hotelu BNS Francisco w BAIA DOMIZIA, położonego ok. 100 m od prywatnej plaży. Do dyspozycji Gości jest sala telewizyjna, restauracja, bar i SPA. Hotel jest otoczony ogrodem z basenem dla dorosłych i dzieci. Wygodne pokoje wyposażone są w lodówkę, telewizor, sejf, internet bezprzewodowy i centralną klimatyzację. Zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.

2. DZIEŃ. BAIA DOMIZIA :

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Hotel ma wydzielony odcinek plaży dla swoich Gości. Wstęp i serwis: ok. 5 EUR/os., w cenie: parasol, łóżko plażowe i krzesło (na pokój). Nocleg.

3. DZIEŃ. NEAPOL:

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do NEAPOLU. Przejazd do stolicy regionu Kampania. Wizyta w katedrze św. Januarego, której początki sięgają XIII w. Katedra słynie z cudu przemiany krwi patrona miasta z postaci skrzepłej w płynną oraz z XVII-wiecznej kaplicy i renesansowej krypty z urną ze szczątkami świętego. Spacer uliczkami starówki wpisanej na listę UNESCO: uliczka szopkarzy neapolitańskich z licznymi kościołami. Spacer obok Opery San Carlo, Galeria Humberta I, ulica Toledo, Piazza Plebiscito z Pałacem Królewskim. Czas wolny. Objazd wzdłuż nabrzeża obok Castel dellOvo. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

3 noclegi w hotelu**** BNS Francisco (www.bnshotel.it) z prywatną plażą w Baia Domizia; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania (bufet) • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 3 EUR/os./pobyt.Opłata fakultatywna: całodzienna wycieczka do Neapolu: ok. 70 EUR/os.; dzieci do 12 lat: ok. 60 EUR/os.; wymagane min. 15 osób.Dopłata do 3 obiadokolacji: ok. 200 PLN/os.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 689 zł/os.
Kod oferty: 03072020VITX204222
pt. 03.07.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 03.07.2020 , godz. 00:00
Warszawa
..
pt. 03.07.2020 , godz. 00:00
Neapol
Powrót:
pon. 06.07.2020 , godz. 00:00
Neapol
..
pon. 06.07.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Weekend na plaży - Baia Domizia

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 03.07.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
3 378
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 03.07.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 3 378