Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotele **/*** klasy turystycznej lub obiekty "villaggio turistico" o charakterze wioski wakacyjnej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 8 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (1), Werona/Jez. Garda (2), Acqui Terme (1), La Spezia (1), Livorno (3).Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje:

Skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd na nocleg do hotelu w ok. Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).


Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii. Odwiedzimy dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata, a także Palazzo del Capitano i Palazzo degli Scaligieri. Zwiedzanie zakończymy wizytą w słynnym amfiteatrze - Arenie, który jest symbolem miasta. Przejazd na nocleg i obiadokolację do hotelu w ok. jeziora Garda. (Trasa ok. 200 km).


Dzień 3
Po śniadaniu przejazd nad największe włoskie jezioro - Garda. W programie spacer po urokliwym miasteczku Sirmione położonym nad Gardą. Następnie degustacja produktów regionalnych w winnicy z tradycjami. W dalszej części programu rejs statkiem po jeziorze Garda, skąd będziemy podziwiać wspaniałe widoki na Dolomity. Powrót na nocleg i obiadokolację do hotelu w ok. jeziora Garda. (Trasa ok. 250 km).


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Mediolanu, stolicy Lombardii. Wizytę w mieście rozpoczniemy na Placu Katedralnym, gdzie znajduje się wspaniała gotycka katedra (zwiedzanie wnętrz) zwana "poematem w marmurze". Następnie przejdziemy Galerią Vittorio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem do najsłynniejszej opery świata, czyli La Scali (zwiedzanie wnętrz). Wizytę w Mediolanie zakończymy przy Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy miasta Ludovica Sforzy. Kolejnym punktem programu będzie Certosa di Pavia z monumentalnym opactwem, które było siedzibą rodu Viscontich. Ten zespół klasztorny to jeden z najważniejszych zabytków późnogotyckich we Włoszech. Przejazd na nocleg i obiadokolację do hotelu w ok. Acqui Terme. (Trasa ok. 200 km).


Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Genui, stolicy Ligurii. Zwiedzanie centrum historycznego miasta. W programie: Katedra San Lorenzo, dom słynnego żeglarza Krzysztofa Kolumba oraz Piazza de Ferrari z Pałacem Dożów wraz ze słynną ulicą Garibaldiego. Spacer zakończymy w starym porcie miasta. Następnie przejazd do Santa Margherita, zwiedzanie portu turystycznego, następnie rejs statkiem do Portofino - perełki Ligurii. Zwiedzanie uroczego miasteczka znanego m.in. z piosenki Sławy Przybylskiej "Miłość w Portofino". Czas wolny, następnie na nocleg i obiadokolację do hotelu okolicy La Spezia. (Trasa ok. 150 km).


Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Cinque Terre, obejmującego 5 górskich miast-widokówek usytuowanych na stromych skałach na Wybrzeżu Liguryjskim. Pieczę nad tym jednym z najbardziej malowniczych regionów we Włoszech sprawuje UNESCO. W programie przejazdy pociągiem z La Spezia do Vernazza i następnie do Monterosso oraz zwiedzanie tych urokliwych miasteczek. Kolejnym punktem programu będzie rejs z Monterosso do Manaroli. Następnie powrót pociągiem do La Spezii. W trakcie zwiedzania, w jednym z miasteczek, dla chętnych proponujemy obiad (dodatkowo płatny). Wieczorem zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w ok. Livorno (Trasa ok. 140 km).


Dzień 7 - 8
Pobyt w hotelu na wybrzeżu Morza Liguryjskiego. Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatne, dostępne u pilota imprezy).


Dzień 9
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Florencji. Spacer po mieście podczas którego zobaczymy: Kościół św. Krzyża z nagrobkami sławnych Florentyńczyków, Plac Ratuszowy, malowniczy Most Złotników, a także Katedrę Santa Maria del Fiore przykrytą wspaniałą kopułą zaprojektowaną przez Brunelleschiego oraz najstarszy budynek miasta - Baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota. Następnie czas wolny. Późnym popołudniem wyjazd do Polski. (Trasa ok. 1200 km).


Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. (Woszczyce ok. 10:00).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (8 rozpoczętych dób hotelowych), 8 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (7), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz degustacji. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 205 EUR/os. płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 11 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.


Wycieczki lokalne: Siena ok. 45 EUR/os


Uwaga! Wycieczki fakultatywne są realizowane przy min.38 uczestnikach wycieczki.


Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień10.09.2019 r. i mogą ulec zmianie.


Zniżki obowiązują dla:


- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.


- niepełnosprawnych - za okazaniem legitymacji ze stopniem niepełnosprawności.


Wycieczki lokalne

Uwaga! Wycieczki fakultatywne są realizowane przy min.38 uczestnikach wycieczki.


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."


META Description

Włochy - Pocztówki z Włoch dla wygodnych - 10 dni • Werona - Romeo i Julia oraz Arena • Jezioro Garda i Sirmione - perełki w otoczeniu Dolomitów • Mediolan i Pavia - moda i historia • Cinque Terre - to co najpiękniejsze w Ligurii • Genua - Krzysztof Kolumb • Portofino - "Miłość w Portofino" • Florencja - stolica Toskanii i Renesansu • wypoczynek w Toskanii


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: "


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 621 zł/os.
Kod oferty: 29082020RNBW172104
sob. 29.08.2020
9 dni
Tychy
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Wyjazd:
sob. 29.08.2020 , godz. 09:40
Tychy
sob. 29.08.2020 , godz. 11:00
Pocztówki z Włoch - Dla wygodnych
Powrót:
pon. 07.09.2020 , godz. 10:00
Pocztówki z Włoch - Dla wygodnych
pon. 07.09.2020 , godz. 10:40
Tychy
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Pocztówki z Włoch dla Wygodnych

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 29.08.2020
Wyjazd z:
Tychy
Cena
5 242
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 29.08.2020
9 dni
Tychy
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 5 242