Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/Noventa Padovana/Conselve (3).Zakwaterowanie:

Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w miastach satelickich (20-40 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Stra/ Noventa Padovana/ Conselve (3).Do dyspozycji gości:

recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje:

2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. W każdym pokoju telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1 - 29.12.
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).


Dzień 2 - 30.12.
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji. Następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. W dalszej części programu spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i wieżę dzwonniczą Campanile - najwyższa budowlą w mieście. Po południu zwiedzanie Bazyliki św. Marka oraz jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne rejs gondolami po kanałach weneckich. Przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).


Dzień 3 - 31.12.
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji i dalszy ciąg zwiedzania miasta: Pałacu Dożów oraz wjazd na Campanile. Następnie zwiedzanie dzielnicy Rialto, ze słynnym mostem na Kanale Grande. Po południu czas wolny na zakupy i powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. (Trasa ok. 40 km). Wieczorem ok. 22:00 wyjazd do centrum Wenecji na kolację sylwestrową w restauracji (za dopłatą) lub świętowanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem i barką w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 03:00 w nocy).


Dzień 4 - 01.01.
Po późnym śniadaniu przejazd do Padwy, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych średniowiecza. W programie między innymi Piazza delle Erbe, Bazylika św. Antoniego oraz spacer po starym mieście. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 70 km).


Dzień 5 - 02.01.
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony - miasta słynnych kochanków Romea i Julii, gdzie zobaczymy miedzy innymi Casa di Julietta (wg tradycji dom Julii), Arenę - słynny amfiteatr rzymski (zwiedzanie także wewnątrz), Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligeri, Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę (podziwiana z zewnątrz) oraz słynną Porta dei Borsari - największą bramę rzymską z początku I w. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).


Dzień 6 - 03.01
Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (Woszczyce ok. 10:00).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, klimatyzacja, video), zakwaterowanie w hotelu **/*** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), opiekę polskiego pilota, program turystyczny jw. oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.


Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.


KOLACJA SYLWESTROWA


Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.


Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


"


META Description

SYLWESTER AUTOKAREM W WENECJI - 6 dni • Rejs gondolami po kanałach weneckich • Plac i bazylika Św. Marka • Pałac Dożów, średniowieczna Padwa i Św. Antonii • Werona - miasto Romea i Julii i słynna Arena • zabawa na ulicach Wenecji lub Sylwester w restauracji!


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: "


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 230 zł/os.
Kod oferty: 29122019RNBW35295
niedz. 29.12.2019
5 dni
Gliwice
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły wyjazdu

Wyjazd:
niedz. 29.12.2019 , godz. 14:40
Gliwice
niedz. 29.12.2019 , godz. 16:00
Sylwester w Wenecji
Powrót:
pt. 03.01.2020 , godz. 10:00
Sylwester w Wenecji
pt. 03.01.2020 , godz. 11:15
Gliwice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sylwester - Wenecja

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
niedz. 29.12.2019
Wyjazd z:
Gliwice
Cena
2 461
niedz. 29.12.2019
5 dni
Gliwice
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 2 461