Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel **/ *** klasy turystycznej w części objazdowej położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Rzymu w części wypoczynkowej położony w ok. Rzymu.
Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja, bar.
Pokoje:

Dwuosobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:

Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, czas wolny. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 60 km).


Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Watykanu. W programie: Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską oraz wizyta w Bazylice św. Piotra, wizyta przy grobie św. Jana Pawła II. Czas wolny. Następnie spacer wzdłuż tajemniczego Passetto do Zamku Anioła. Dla chętnych wieczór włoski z rzymskim menu (płatna dodatkowo). Wieczorem powrót na nocleg do hotelu (przejazdy komunikacją miejską). (Trasa ok. 13 km).


Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do centrum Rzymu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Koloseum, które jest symbolem potęgi antycznego Rzymu (zwiedzanie także wewnątrz), następnie Palatyn oraz Forum Romanum. Następnie przejdziemy do Ust Prawdy symbolu rzymskich wakacji skąd przejdziemy do Getto. Spacer zakończymy u podnóża słynnego wzgórza kapitolińskiego. Czas wolny, w trakcie którego dla chętnych wieczór włoski w stylowej rzymskiej restauracji z fragmentem przedstawienia operetkowego (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót na nocleg do hotelu (przejazdy komunikacją miejską, w tym dniu nie ma obiadokolacji). (Trasa ok. 10 km).


Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do centrum miasta, gdzie spacer rozpoczniemy od słynnego barokowego Piazza Navona, następnie Panteon, Fontanna di Trevi, Piazza di Spagna. Następnie przejdziemy słynna via Margutta, która jest również znana również z kadr filmu "Rzymskie Wakacje". Spacer zakończymy na Piazza del Popolo. Przejazd na wypoczynek i obiadokolacje do hotelu w ok. Rzymu. (Trasa ok. 14 km).


Dzień 5-6
Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy.


Dzień 7
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. (Trasa ok. 150 km). Przylot do Warszawy.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach. Uwaga! W okresie Wielkanocy oraz 15 sierpnia Ogrody Watykańskie są zamknięte dla zwiedzających. W zamian proponujemy zwiedzanie Zamku Anioła.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/z Rzymu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu **/*** (6 rozpoczętych dób hotelowych), 6 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (4) w dniach 1, 4, 5, 6, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR/os. płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 45 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych: wieczór z fragmentem operetki w Rzymie ok. 40 EUR/os., wieczór włoski ok. 35 EUR/os.


Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2019 r. i mogą ulec zmianie.


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


META Description

Watykan - Bazylika św. Piotra oraz Muzea Watykańskie • Fontanna di Trevi - barokowy skarb Rzymu • Schody Hiszpańskie i Fontanna Barcaccia • Panteon, Koloseum, Palatyn i Forum Romanum - architektoniczne cuda starożytności • Usta prawdy - chwila prawdy • Piazza del Popolo oraz via Margutta - magiczne rzymskie miejsca


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 513 zł/os.
Kod oferty: 14082020RNBW29451
pt. 14.08.2020
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 14.08.2020 , godz. 00:00
Warszawa
pt. 14.08.2020 , godz. 00:00
Rzym
Powrót:
czw. 20.08.2020 , godz. 00:00
Rzym
czw. 20.08.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Rzymskie Wakacje

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 14.08.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 026
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 14.08.2020
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 5 026