Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel *** - stylowy, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Mediolanu.
Do dyspozycji gości:

Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.Pokoje:

Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.Wyżywienie:

śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1 - 30.12
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Mediolanu, transfer do hotelu, zakwaterowanie (trasa ok. 40 km). Po południu przejazd do centrum miasta w programie zwiedzanie katedry wraz z Placem katedralnym. Czas wolny. Powrót do htl na obiadokolacje i nocleg.


Dzień 2 - 31.12
Po śniadaniu przejazd do Mediolanu. W programie zwiedzania: spacer po dziedzińcach zamku Sforzów, wizyta muzeum zamkowym, gdzie m.in. zobaczymy ostatnie niedokończone dzieło Michała Anioła - Pieta Rondandini a dalej zobaczymy Plac La Scala oraz muzeum La Scali. Po południu wizyta w muzeum Brerra. Czas wolny na lunch. Następnie powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. W godzinach wieczornych wyjazd do centrum Mediolanu na kolację sylwestrową (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 02:00 w nocy). Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu.


Dzień 3 - 01.01
Po śniadaniu przejazd do katedry mediolańskiej na nabożeństwo noworoczne Missa Pontificalis. Następnie przejazd do dzielnicy kanałów. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w nowoczesnej dzielnicy architektonicznej Porta Nuova, gdzie znajdują się najwyższe i najpiękniejsze budynki w całych Włoszech. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.


Dzień 4 - 02.01
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny. Przejazd do centrum i wizyta w muzeum Leonarda. Następnie powrót do hotelu i transfer na lotnisko (Trasa ok. 40 km).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Mediolanu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (4 rozpoczęte doby hotelowe),3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 20 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.


Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 11.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.


KOLACJA SYLWESTROWA


Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.


Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


META Description

Muzeum sztuki Brera • Katedra Mediolańska • Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 635 zł/os.
Kod oferty: 30122019RNBW35130
pon. 30.12.2019
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 30.12.2019 , godz. 07:35
Warszawa
pon. 30.12.2019 , godz. 09:50
Mediolan
Powrót:
czw. 02.01.2020 , godz. 19:25
Mediolan
czw. 02.01.2020 , godz. 21:35
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sylwester - Mediolan

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 30.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 270
pon. 30.12.2019
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (26Q) 5 270