Sylwester w rytmie czardasza w Budapeszcie

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotel Bestline*** (lub podobny) - położony poza centrum Budapesztu
Do dyspozycji gości:

Recepcja i bar.
Pokoje:

Wszystkie 2-osobowe z łazienkami i WC oraz TV.
Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne w formie bufetu.
Internet:

Bezpłatny internet na terenie hotelu.
Kategoria lokalna:

***
Strona www:

www.bestlinehotel.hu
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu do Budapesztu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozkłady. Przylot na lotnisko w Budapeszcie i przejazd do miasta na zwiedzanie stolicy Węgier, najpiękniej położonego miasta nad Dunajem. Rozpoczniemy od przejścia uliczkami wzgórza Zamkowego z Pałacem Królewskim, dawnej siedziby władców węgierskich. Następnie spacer starówką "budańską" do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie dla chętnych (za dopłatą ok.47 Eur) przejazd do parku konnego Lazarów. Zobaczymy jedyny w swoim rodzaju pokaz konny oraz spróbujemy lokalnej kuchni w regionalnej restauracji/czardzie. Po drodze zajrzymy do Godollo, gdzie zobaczymy rezydencję lubianą przez austriacką cesarzową i węgierską królową Sisi. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 70 km). Uwaga: W zależności od rozkładu lotów powyższy program może być realizowany w innym dniu imprezy.


Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do centrum Budapesztu. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem, podczas którego zobaczymy najważniejsze obiekty takie jak parlament, Wzgórze Zamkowe i pełne uroku mosty spinające dwie części miasta. Następnie "uczta dla ducha" przejazd do Esztragom, który jest kolebką katolicyzmu na Węgrzech. Zajrzymy tu między innymi do Bazyliki, zbudowanej na ruinach średniowiecznego kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha i pokluczymy po urokliwych uliczkach miasta. Wieczorem wyjazd do centrum Budapesztu. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. Proponujemy spędzenie nocy sylwestrowej w centrum miasta w licznych kafejkach i barach przy słynnych deptakach stolicy Węgier. Wspólny powrót do hotelu (ok. 2:00 nad ranem). (Trasa ok.80km).


Dzień 3
Po śniadaniu proponujemy Państwu "ucztę dla ciała" i wizytę w jednym z budapesztańskich uzdrowisk - basenów termalnych. Pobyt tu zapewni nam odrobinę relaksu i więcej sił witalnych. Następnie zwiedzanie Pesztu - nizinnej części stolicy, podczas którego zobaczymy Bazylikę Św. Stefana, przepiękną XIX- wieczną budowlę oraz Parlament węgierski. Dalej spacer przez Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy także Zamek Vajdahunyad - kompleks budowli - kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier, przejedziemy najstarszą na kontynencie linią metra oraz dotrzemy do Opery budapeszteńskiej. Czas wolny na deptaku Vaci. Wieczorem wizyta w czardzie węgierskiej (dodatkowo płatna ok.38 EUR), - obiadokolacja połączona z programem "taniec, folklor i muzyka". Na zakończenie dnia proponujemy objazd autokarem "Budapeszt nocą" - przepięknie oświetlone mosty na Dunaju oraz panorama ze wzgórza Gellerta. Powrót do hotelu w okolicy Budapesztu ok. 23:00, nocleg. (Trasa ok. 60 km).


Dzień 4
Po śniadaniu (w zależności od godzin przelotu możliwe pakiety śniadaniowe), wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Wylot do Polski.


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem do/z Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu j.w. (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j.w., transfery lotnisko-hotel-lotnisko, system Tour Guide, ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, Assistance oraz bagaż) oraz opiekę pilota.


Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 105 EUR: zwiedzanie obiektów, usługi przewodników lokalnych, TOUR GUIDE SYSTEM, taksy turystycznej ok. 5 EUR. Dodatkowo (dla chętnych): program konny wraz z obiadokolacją i rezydencją Sisi w Godollo- ok.47 EUR, wizyta w czardzie z kolacją i programem - ok.38 EUR. Inne Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna) Zorganizowana w klimatycznej węgierskiej restauracji Kaltenberg ( lub podobnej, w godzinach około 20:00-01:00. Lokal szczyci się tradycyjną kuchnią i dobrą lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Menu: aperitif, bufet z przystawkami ciepłymi i zimnymi oraz daniem głównym na ciepło, sałatki, zupa, deser, ponadto 2 szklanki piwa lub wina lub napoju bezalkoholowego oraz 1 szklanka wody mineralnej. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka cygańska na żywo (muzycy grają między stolikami). W dalszej części wieczoru muzyka elektroniczna (DJ) oraz miejsce do tańca.


META Description

Budapeszt - bogata historia • Wzgórze Gellerta i piękna panorama miasta • rejs statkiem - malownicze pejzaże • "uczta dla ciała" - gorące kąpiele termalne • park konny Lazarów • Czarda i węgierski folklor • wieczór sylwestrowy w klimatycznej węgierskiej restauracji lub na ulicach Budapesztu

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 009 zł/os.
Kod oferty: 30122019RNBW203238
pon. 30.12.2019
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 30.12.2019 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 30.12.2019 , godz. 00:00
Budapeszt
Powrót:
czw. 02.01.2020 , godz. 00:00
Budapeszt
czw. 02.01.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sylwester w rytmie czardasza w Budapeszcie

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 30.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
4 018
pon. 30.12.2019
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. standard (2HB) 4 018