Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotele *** - położone zazwyczaj na obrzeżach miasta (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicy Budapesztu). Pokoje: 1- i 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienką, TV. Do dyspozycji gości w hotelu zazwyczaj: restauracja, bar oraz recepcja.Wyżywienie: śniadania kontynentalne w formie bufetu.Kategoria lokalna : ***Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu do Budapesztu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady. Przylot na lotnisko w Budapeszcie i przejazd do miasta na zwiedzanie stolicy Węgier, najpiękniej położonego miasta nad Dunajem. Rozpoczniemy od przejścia uliczkami wzgórza Zamkowego z Pałacem Królewskim, dawnej siedziby władców węgierskich. Następnie spacer starówką "budańską" do Kościoła NMP, potocznie nazywanego kościołem Macieja, który był miejscem koronacji i ślubów królewskich. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie przejazd do parku konnego Lazarów. Zobaczymy jedyny w swoim rodzaju pokaz konny oraz spróbujemy lokalnej kuchni w regionalnej restauracji/czardzie. Po drodze zajrzymy do Godollo, gdzie zobaczymy lubianą przez austriacką cesarzową i węgierską królową Sisi, jej rezydencję wraz z ogrodami (dodatkowo płatne ok.49 EUR/os). Następnie przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 70 km).


Dzień 2
Po śniadaniu proponujemy Państwu "ucztę dla ciała" i wizytę w jednym z budapesztańskich uzdrowisk. Pobyt tu zapewni nam odrobinę relaksu i więcej sił witalnych (wstęp płatny w zależności od wybranej opcji ok. 5000 HUF/os). Po południu natomiast "uczta dla ducha" - przejazd do Esztergom, który jest kolebką katolicyzmu na Węgrzech. Zajrzymy tu między innymi do Bazyliki, zbudowanej na ruinach średniowiecznego kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha i pokluczymy po urokliwych uliczkach miasta. Następnie przejedziemy do Wyszehradu, dawnej stolicy Węgier, gdzie w niecodziennej scenerii zakola Dunaju, zwiedzimy średniowieczną cytadelę ulokowaną na wzgórzu. Czas wolny. Tego dnia możliwość skosztowania obiadokolacji w jednej z klimatycznych restauracji (koszt ok. 32 EUR/os). Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok.150 km).


Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do centrum Budapesztu. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem (dodatkowo płatny ok. 16 EUR/os), podczas którego zobaczymy najważniejsze obiekty takie jak parlament, Wzgórze Zamkowe i pełne uroku mosty spinające dwie części miasta. Zwiedzanie Pesztu - nizinnej części stolicy, podczas którego zobaczymy Bazylikę Św. Stefana, przepiękną XIX- wieczną budowlę oraz Parlament węgierski. Następnie spacer przez Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy także Zamek Vajdahunyad - kompleks budowli - kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier, przejedziemy najstarszą na kontynencie linią metra oraz zwiedzimy Operę budapeszteńską. Czas wolny na deptaku Vaci. Wieczorem wizyta w czardzie węgierskiej (dodatkowo płatna ok. 36 EUR/os) - obiadokolacja połączona z programem "taniec, folklor i muzyka". Powrót do hotelu w okolicy Budapesztu ok. 23:00, nocleg. (Trasa ok. 60 km).


Dzień 4
Po śniadaniu (w zależności od godzin przelotu możliwe pakiety śniadaniowe), wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Wylot do Polski.


Uwagi do programu
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Pilot nie oprowadza w obiektach muzealnych i centrach historycznych.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem do/z Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu(3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j.w., transfery lotnisko-hotel-lotnisko, system Tour Guide, ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, Assistance oraz bagaż) oraz opiekę pilota.


Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 115 EUR/os (płatne na miejscu): opera w Budapeszcie, usługi przewodników lokalnych,TOUR GUIDE SYSTEM, taksy turystycznej ok. 6 EUR/os (płatnaw hotelu na miejscu).Dodatkowo (dla chętnych): program konny wraz z obiadokolacją i rezydencją Sisi w Godollo - ok. 49 EUR/os, wizyta w czardzie z kolacją i programem - ok. 36 EUR/os, rejs statkiem - ok. 16 EUR/os, obiadokolacja ok. 32 EUR/os, baseny termalne w Budapeszcie ok. 5000 HUF/os.


Inne

Inne Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


META Description

Budapeszt - bogata historia •Wzgórze Gellerta i piękna panorama miasta • rejs statkiem - malownicze pejzaże • "uczta dla ciała" - gorące kąpiele termalne • region winny Tokaj - doskonałe wina i regionalna kuchnia • park konny • Czarda i węgierski folklor

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 502 zł/os.
Kod oferty: 02042021RNBW39695
pt. 02.04.2021
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 02.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pt. 02.04.2021 , godz. 00:00
Budapeszt
Powrót:
pon. 05.04.2021 , godz. 00:00
Budapeszt
pon. 05.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Budapeszt - W Rytmie Czardasza

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 02.04.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
3 004
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 02.04.2021
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 004