Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Region:

Singapur

Opis:

Dzień 1. Warszawa - Singapur.

Wylot z Polski.

Dzień 2. Singapur.

Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.

Dzień 3. Singapur.

Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym przystankiem na trasie będzie słynny Merlion – ikona Singapuru, pół ryba, pół lew. W dalszej części dnia odwiedzimy dzielnicą chińską z najstarszą w mieście świątynią buddyjsko-taoistyczną – Thian Hock Keng. Ze świątyni udamy się Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie podziwiać można ponad 20 tysięcy odmian tych przepięknych kwiatów. Popołudniu udamy się do dzielnicy „Małe Indie”, gdzie w sercu Singapuru będzie okazja poczuć się jak w Indiach, pośród sprzedawców przypraw i kolorowej biżuterii. Dzień zakończy spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wstęp do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie ok. 36 SGD). Wieczorem dla chętnych możliwość wjazdu na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – ok. 25 SGD). Nocleg w hotelu.

Dzień 4. Singapur - Kuala Lumpur.

Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do stolicy Malezji - Kuala Lumpur. Po wylądowaniu do jaskini Batu - ważnego miejsca pielgrzymek dla hinduistów. Kompleks ten uznawany za „malezyjską Jasną Górę” i stanowi unikatowy na skalę światową kompleks świątynny zlokalizowany w wapiennych formacjach skalnych (do głównej świątyni prowadzą 272 stopnie). Popołudniu przejazd do centrum Kuala Lumpur, gdzie zobaczmy m.in.: słynne bliźniacze wieże Petronas Towers (wjazd na wieżę dla chętnych - dodatkowo płatny), Pałac Królewski, narodowy meczet Masijd Negara (tylko z zewnątrz), Plac Niepodległości oraz mieszący obecnie siedzibę Sądu Najwyższego - budynek Sułtana Abdula Samada. Późnym popołudniem transfer do hotelu na nocleg. Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki „Kuala Lumpur nocą” połączonej z kolacją w jednej z malezyjskich restauracji i pokazem lokalnych tańców (ok. 60 USD).

Dzień 5. Kuala Lumpur - Góry Camerona.

Po śniadaniu udamy się na północ od stolicy Malezji - w góry Camerona, czyli do serca malezyjskiej krainy herbaty i zarazem najwyżej położonego obszaru Malezji (wysokości w tym regionie sięgają ponad 1500 m n.p.m.). Podczas wycieczki odwiedzimy m.in.:  plantację herbaty oraz jedną z najstarszych fabryk tego szlachetnego trunku oraz farmę motyli. Nocleg w hotelu w Cameron Highlands.

Dzień 6. Góry Camerona - Kuala Lumpur.

Po śniadaniu powrót do Kuala Lumpur. W drodze powrotnej zobaczymy malowniczo położoną w jaskini świątynię buddyjską Sam Poh Tong z imponującym posągiem leżącego Buddy. Popołudniu czas wolny na zakupy i samodzielne odrywanie uroków stolicy Malezji. Nocleg w Kuala Lumpur.

Dzień 7. Kuala Lumpur - Langkawi.

Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot na Langkawi. Transfer do hotelu i rozpoczęcie części wypoczynkowej wycieczki.

Dzień 7-10. Wypoczynek na Langkawi (4 noce).

W wersji podstawowej wypoczynek w hotelu 4* ze śniadaniami. Na życzenie możliwość kalkulacji wypoczynku w hotelu o wyższym standardzie lub innej opcji wyżywienia (śniadania i obiadokolacje lub pakiet All Inclusive).

Dzień 11. Langkawi – Singapur.

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot do Singapuru, a następnie przesiadka na wieczorny lot powrotny do Polski.

W wybranych terminach możliwy przelot z Langkawi do Kuala Lumpur, a następnie lot powrotny do Polski.

Dzień 12. Powrót do Polski.

Świadczenia:

przelot na trasie Polska - Singapur - Polska,przeloty wewnętrzne na trasach: Singapur - Kuala Lumpur, Langkawi - Singapur,opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWzakwaterowanie w hotelach 3 *** i 4**** z klimatyzacją,wyżywienie: śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacjitransport klimatyzowanymi autokaramizwiedzanie wg programu,serwis polskiego pilota na trasie zwiedzania (w dniach 2-6) – podczas wypoczynku na Langkawi brak obsługi

Cena nie zawiera:

obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 130 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczkidopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacjiwycieczki fakultatywneobowiązkowe opłaty klimatycznej w Malezji - płatne bezpośrednio w hotelu - 10 MYR (ok. 2,5 USD) za pokój za dobęmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu:

Obsługa

Informacje wizowe:

Wizy

nie ma obowiązku wizowego dla pobytów turystycznych do 90 dni. Wymagany paszport ważny minimum 6 miesięcy.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 290 zł/os.
Kod oferty: 28012021ECTR193325
czw. 28.01.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 28.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pt. 29.01.2021 , godz. 00:00
Singapore
Powrót:
pon. 08.02.2021 , godz. 00:00
Singapore
pon. 08.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Singapur - Malezja z wyp. na Langkawi

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 28.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 580
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 28.01.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 14 580