Singapur - Indonezja z wypoczynkiem na Bali

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Region:

Singapur

Opis:

Dzień 1. Warszawa - Singapur.
Wylot z Polski.

Dzień 2. Singapur.
Przylot do Singapuru i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Nocleg w hotelu.

Dzień 3. Singapur.
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Singapuru. Dzień rozpocznie przejazd przez dawną dzielnicą kolonialną, gdzie zobaczymy najważniejsze obiekty rządowe państwa, tj.: budynek parlamentu i Sądu Najwyższego, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym przystankiem na trasie będzie słynny Merlion – ikona Singapuru, pół ryba, pół lew. W dalszej części dnia odwiedzimy dzielnicą chińską z najstarszą w mieście świątynią buddyjsko-taoistyczną – Thian Hock Keng. Ze świątyni udamy się Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie podziwiać można ponad 20 tysięcy odmian tych przepięknych kwiatów. Popołudniu udamy się do dzielnicy „Małe Indie”, gdzie w sercu Singapuru będzie okazja poczuć się jak w Indiach, pośród sprzedawców przypraw i kolorowej biżuterii. Dzień zakończy spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wstęp do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie ok. 36 SGD). Wieczorem dla chętnych możliwość wjazdu na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – ok. 25 SGD). Nocleg w hotelu.

Dzień 4-10. Singapur - Denpasar.
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Denpasar. Transfer i wypoczynek 7 nocy w hotelu 4-gwiazdkowym ze śniadaniami. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 11. Denpasar - Warszawa.
Wykwaterowanie i powrót do Polski.

Cena zawiera:

 przelot Polska - Singapur, Denpasar - Polska z przesiadkami, przelot wewnętrzny na trasie: Singapur - Denpasar opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW zakwaterowanie w hotelach 3*** z klimatyzacją w Singapurze i 4**** na Bali wyżywienie: śniadania transport klimatyzowanymi autokarami zwiedzanie wg programu, serwis polskojęzycznego pilota na trasie zwiedzania, a na Denpasar opieka pracownika lokalnego Agenta

Cena nie zawiera:

obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 65 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczkidopłaty do obiadokolacjiwycieczki fakultatywnemiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu:

W języku polskim

Informacje wizowe:

Singapur - obywatele polscy mogą wjeżdżać do Singapuru i przebywać w nim do 90 dni bez wizy. Wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy. Przy wjeździe na terytorium Singapuru należy mieć bilet powrotny lub na dalszą podróż. Nie ma obowiązku posiadania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu.

Indonezja - polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 499 zł/os.
Kod oferty: 17092020ECTR201588
czw. 17.09.2020
9 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 17.09.2020 , godz. 00:00
Warszawa
pt. 18.09.2020 , godz. 00:00
Denpasar
Powrót:
sob. 26.09.2020 , godz. 00:00
Denpasar
sob. 26.09.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Singapur - Indonezja z wypoczynkiem na Bali

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 17.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
15 024
czw. 17.09.2020
9 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 15 024