Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Singapur / Singapur

Opis oferty: :

Singapur • Bali: Ulun Danu • Jatiluwih • Tanah Lot • Banjar • Gilimanuk • Jawa: Ketapang • Ijen • Bali • Singapur Singapur, kosmopolityczne miasto-państwo oraz dwie legendarne wyspy Indonezji - Bali i Jawa składają się na bardzo ciekawą, pełną wrażeń wycieczkę opartą na bezpośrednim przelocie samolotem Dreamliner PLL LOT. Singapur imponuje rozmachem, fascynuje połączeniem tradycji z nowoczesnością. Wyspy przyciągają kulturą, tradycyjnymi obrzędami i niezwykłą przyrodą. W znakomicie zaplanowanym i urozmaiconym programie są nieziemskie pejzaże z majestatycznymi wulkanami, wizyty w starożytnych świątyniach, spektakularne tarasy ryżowe, a także chwila relaksu na rajskich plażach Bali. Trasa w Singapurze i Indonezji: ok. 600 km oraz 2 przeloty wewnętrzne.

1. DZIEŃ.:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot Warszawa-Singapur realizowany przez PLL LOT.

2. DZIEŃ. SINGAPUR:

Przylot do Singapuru, wieloetnicznego miasta-państwa, którego symbolem są wieżowce ze szkła i metalu oraz wszechobecne posągi Merliona. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. SINGAPUR:

Śniadanie. Przejazd przez Dzielnicę Kolonialną, w której strzeliste wieżowce górują nad kolonialnymi budynkami, w okolice posągu Merliona, mitycznego stwora z ciałem ryby i głową lwa. Można tu podziwiać futurystyczną architekturę ośrodka kultury Esplanade i zrobić wyjątkowe zdjęcia. Następnie wizyta w Galerii Miejskiej i spacer ulicą handlową Bugis. Przejazd do jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Singapuru - China Town i zwiedzanie Świątyni Zęba Buddy, gdzie znajduje się pochodząca z Birmy relikwia. Obiad w lokalnej restauracji. Przejazd w okolice najbardziej znanej komercyjnej ulicy w Singapurze - Orchard z ambasadami, ekskluzywnymi galeriami handlowymi i lokalami gastronomicznymi. Czas wolny. Przejazd do niezwykłych Ogrodów nad Zatoką zajmujących ponad 100 hektarów, z futurystycznymi konstrukcjami "supertrees". Niezapomnianym przeżyciem jest widowisko światło i dźwięk. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BALI:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny. Przejazd na lotnisko. Przelot do Denpasar na indonezyjskiej wyspie Bali. Transfer do hotelu w okolicy Ubud, malowniczej miejscowości otoczonej polami ryżowymi. Zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ. ULUN DANU - JATILUWIH - TANAH LOT:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie świątyni ULUN DANU malowniczo położonej nad brzegami jeziora Bratan. Obiad. Przejazd do wioski JATILUWIH, w okolicy której znajdują się prawdopodobnie najbardziej efektowne tarasy ryżowe na Bali, wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych świątyń balijskich - TANAH LOT. Świątynia leży na skale obmywanej przez wody oceanu i jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc na Bali. Czas wolny przy świątyni. Przejazd do hotelu w okolicy Lovina. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. BANJAR - GILIMANUK - JAWA: KETAPANG:

Rano wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu): zaokrętowanie na łodzi i wyprawa w poszukiwaniu delfinów mieszkających w wodach u wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do BANJAR gdzie znajdują się gorące źródła. Pięknie położone w samym sercu dżungli zachęcają do odprężających kąpieli. Czas wolny. Obiad. Przejazd do GILIMANUK, portowego miasteczka z którego odpływają promy na sąsiednią wyspę Jawę. Przeprawa promowa do KETAPANG. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

7. DZIEŃ. IJEN - BALI:

Wcześnie rano przejazd do kompleksu czynnych wulkanów IJEN, którego główną atrakcją są kratery znajdujące się w starej kalderze o średnicy 20 km. Trekking do jednego z nich, gdzie znajduje się jezioro wulkaniczne wypełnione niebywale turkusową wodą. Rejon znany jest również z eksploatacji siarki. Powrót do hotelu na śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do portu i przeprawa promowa na Bali. Obiad. Transfer do hotelu w rejonie Kuta, zakwaterowanie, nocleg.

8. DZIEŃ. BALI - SINGAPUR:

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Późne wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Denpasar. Przelot do Singapuru. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ. SINGAPUR:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do ogrodu zoologicznego lub parku tematycznego River Safari (w zależności od dostępności). Powrót do hotelu. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

10. DZIEŃ.:

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

7 noclegów w hotelach***, 3 w Singapurze, 1 na Jawie, 3 na Bali; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 4 obiady, 1 kolacja • przelot: Polska-Singapur-Polska • przeprawy promowe na Bali-Jawa-Bali • przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przeloty wewnętrzne: Singapur-Denpasar-Singapur: ok. 250 EUR, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs w poszukiwaniu delfinów: ok. 15 EUR, wycieczka do ogrodu zoologicznego: ok. 45 EUR, River Safari: ok 40 EUR.W kompleksie wulkanów Ijen mogą wystąpić niskie temperatury, nocą nawet ok. 10?C. Należy zabrać polar, długie spodnie i wygodne buty trekkingowe.W Singapurze obowiązują liczne restrykcje odnośnie wwożenia określonych towarów pod groźbą grzywny (np. całkowity zakaz wwozu elektronicznych papierosów).Limit bagażu na przelotach wewnętrznych: Singapur-Denpasar-Singapur: bagaż główny: 23 kg, bagaż podręczny: 8 kg.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 119 zł/os.
Kod oferty: 20082020VITX203767
czw. 20.08.2020
8 dni
Warszawa
Według programu
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 20.08.2020 , godz. 23:00
Warszawa
PLL LOT
pt. 21.08.2020 , godz. 17:00
Singapore
Powrót:
pt. 28.08.2020 , godz. 23:55
Singapore
PLL LOT
sob. 29.08.2020 , godz. 05:55
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Fenomenalny Singapur i Wyspy Indonezjii

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
czw. 20.08.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 238
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 20.08.2020
8 dni
Warszawa
Według programu
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 14 238