Trzy odcienie Atlantyku - zaokrętowanie na Teneryfie

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

****

Opis oferty

 
Zenith **** - duży statek wycieczkowy, po renowacji w 2013 r, należący do hiszpańskiego armatora "Pullmantur Cruises". Statek ma ponad 25 m wysokości i 208 m długości.
Kabiny: statek dysponuje 720 kabinami o różnej wielkości i standardzie. Wszystkie klimatyzowane, z łazienkami (prysznic), TV oraz z sejfem.- Kabina wewnętrzna (bez okna) - rozlokowane na pokładach 4-11, dla max 4 osób, zazwyczaj 2 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie, jako dostawki podwieszane łóżka lub rozkładana sofa.
- Kabina zewnętrzna z oknem - rozlokowane na pokładach 4-9, dla max 4 osób, zazwyczaj 2 łóżka pojedyncze lub łóżko małżeńskie, jako dostawki podwieszane łóżka lub rozkładana sofa. Ze względu na usytuowanie kabin na poszczególnych pokładach widok i rozmiar okna mogą być różne.
Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa (duty free),2 restauracje (bufet i ala carte), 6 barów, dyskoteka, room service, kasyno, teatr, zewnętrzny basen ze słoną wodą wraz z brodzikiem dla dzieci, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), centrum fitness (jacuzzi, siłownia, sauna, zabiegi w spa dodatkowo płatne), mini club dla dzieci, biblioteka, salon gier, internet (dodatkowo płatny). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych mile widziane stroje wieczorowe. Wstęp na baseny, korzystanie z ręczników basenowych i leżaków, siłownia, wstęp do dyskoteki - bezpłatne. Usługi typu internet, fax, telefon, masaże, pralnia, usługi medyczne oraz markowe alkohole itp. są dodatkowo płatneWyżywienie: All Inclusive - śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia, podwieczorek. Napoje z dystrybutorów: woda, kawa, herbata, soki dostępne podczas ww. posiłków. Nieograniczona ilość lokalnych napojów alkoholowych (m.in. brandy, gin, wermut, whisky, tequila, rum, wódka, likiery, wybrane wina i piwa) i bezalkoholowych serwowane w miejscach wyznaczonych przez hotel.Program

Dzień 1
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl. Przelot na Teneryfę. Transfer do portu w Santa Cruz de Tenerife i zaokrętowanie na statku. Około 20:00 statek wypływa z Teneryfy.


Dzień 2
Dzień na oceanie - relaks na pokładzie statku.


Dzień 3
Śniadanie na statku. Około 13:00 statek przybija do portu na Maderze (Portugalia). Madera przez swoje naturalne piękno, zróżnicowany krajobraz, bogatą florę, łagodny klimat nazywaną jest Wyspę Wiecznej Wiosny lub Perłą Atlantyku. To właśnie na Maderze można skosztować niespotykanych krzyżówek owoców i warzyw, uprawiać trekking po słynnych lewadach i lasach laurowych czy stanąć na wysokiej na 528 metrów szklanej platformie na przylądku Girao. Czas wolny na samodzielne eksplorowanie wyspy udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 22:00 statek wypływa z Madery.


Dzień 4
Śniadanie na statku. Około 09:00 statek przybija do portu na wsypie La Palma, której cała powierzchnia została uznana za Rezerwat Biosfery i w 2002 roku wpisana na listę UNESCO. La Palma uznawana jest również za jedną z najbardziej stromych wysp świata - na niewielkiej powierzchni królują góry z najwyższym szczytem wyspy Roque de las Muchachos (2426 m.n.p.m). Czas wolny na samodzielne eksplorowanie wyspy udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 17:00 statek wypływa z La Palmy.


Dzień 5
Śniadanie na statku. Około 13:00 statek przybija do portu na Lanzarote - to najbardziej na wschód wysunięta wyspą archipelagu kanaryjskiego, znana ze swojego "księżycowego" krajobrazu. Park Narodowy Timanfaya, korytarze i balkony skalne Los Hervideros czy zielona toń jeziorka El Golfo stanowią największą atrakcję wyspy obok miasteczek, których biel budynków kontrastuje z polami zastygłej lawy. Czas wolny na samodzielne eksplorowanie wyspy udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 20:00 statek wypływa z Lanzarote.


Dzień 6
Śniadanie na statku. Około 13:00 statek przybija do portu na Fuerteventurze - najszybciej rozwijającej się turystycznie spośród Wysp Kanaryjskich. Jest drugą co do wielkości po Teneryfie i niemal bezludną, na 1660 km kw. mieszka niespełna 100 tys. osób. To istny raj dla miłośników plażowania i amatorów kite i windsurfingu, surfingu - wczasy tu i klimat Fuerteventury stwarzają wyśmienite warunki do uprawiania tych sportów, a na Playa de Sotavento de Jandia odbywają się co roku mistrzostwa świata. Czas wolny na samodzielne eksplorowanie wyspy udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 20:00 statek wypływa z Fuerteventury.


Dzień 7
Śniadanie na statku. Około 08:00 statek przybija do portu w Las Palmas (Gran Canaria). Wyspa ta, dzięki zróżnicowanemu krajobrazowi nazywana jest kontynentem w miniaturze. Najbardziej rozpoznawalne atrakcje to wydmy Maspalomas, szczyt Pico de la Nieves, formacja skalna Roque Nublo czy krater wulkaniczny Bandama. Czas na samodzielne eksplorowanie wyspy lub udział w zorganizowanej i dodatkowo płatnej wycieczce fakultatywnej. Powrót na statek. Około 21:00 statek wypływa z Gran Canarii.


Dzień 8
Śniadanie na statku. Około 08:00 statek przybija do portu na Teneryfie. Wyokrętowanie. Transfer na lotnisko i powrót do Polski. Dla osób, które wykupiły dodatkowy tydzień wypoczynku na Teneryfie - transfer do wybranego hotelu, w niektórych terminach możliwy transfer via lotnisko.


Uwagi do programu
· W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub nie zawijaniu, do któregoś z portów wymienionych w programie.
· Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
· Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne wycieczki lokalne. Pełna listę przedstawi pilot wycieczki po przylocie na Teneryfę
· Walutą obowiązującą na statku jest Euro.
· Na statku akceptowane są wyłącznie karty kredytowe lub gotówka. Nie są akceptowane karty debetowe i bankomatowe. Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt 200 EUR/kabina lub numer karty kredytowej, wszystkie rozliczenia (również za serwis pokładowy) mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu bądź pobierane z karty kredytowej.
· Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, żywności oraz żadnych materiałów łatwopalnych.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot na Teneryfę, opłaty lotniskowe, opłaty portowe i serwisowe, transfery wg programu, 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku, wyżywienie zgodnie z ofertą,program turystyczny j. w, opiekę polskiego pilota podczas wycieczki, asystę przedstawiciela Rainbow na lotnisku oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje:wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

La Palma od wschodu na zachód
Las Nieves - sanktuarium Matki Boskiej Śnieżnej, punkt widokowy La Concepcion, wizyta w centrum informacyjnym Narodowego Parku Caldera de Taburiente, port Tazacorte. Tradycyjny obiad kanaryjski z przysmakami typowymi dla La Palmy w restauracji przy punkcie widokowym Balcon Taburiente. Na zakończenie plac La Gorieta. Czas trwania: ok. 5 h.
CENA: ok. 59Eur/os (obiad w cenie).


Camara de Lobos & Cabo Girao
Punkt widokowy na malownicze miasteczko Camara de Lobos, klif Cabo Girao oraz wizyta w stolicy na degustację słynnego wina Madery. Czas trwania: ok. 3,5 h.
CENA: ok. 41Eur/os.


Uroki Madery
Przejazd przez Funchal, zjazd z góry w tradycyjnych wiklinowych koszach. Punkt widokowy Terreiro de Luta, tradycyjny obiad w lokalnej restauracji w miasteczku Faial. Przejazd przez wioski Porto da Cruz, Portela i Machico. Wizyta w stolicy na degustację słynnego wina Madery oraz możliwość zakupu lokalnego rękodzieła. Czas trwania: ok 7 h.
CENA: ok. 93Eur/os. (obiad w cenie)


Lanzarote północ
W programie Cueva de los Verdas , Mirador del Rio, wizyta w Los Jameos del Agua, gdzie zastygająca lawa stworzyła jeden z najdłuższych wulkanicznych tuneli na świecie. Będziemy mieli okazję zobaczyć najlepsze dzieło pochodzącego z Lanzarote artysty Césara Manrique przyjaciela Pablo Picasso. Czas trwania: ok. 4 h.
CENA: ok. 53Eur/os.


Lanzarote południe
W programie Los Hervidores, punkt widokowy na Saliny oraz zielone jezioro el Golfo. Możliwość przejechania się na wielbłądzie (dodatkowo płatne). Na koniec wizyta w Narodowym Parku Timanfaya. Czas trwania: ok 4 h.
CENA: ok. 49Eur/os


Gran Canaria- fantastyczna północ
Miasto Arucas, Finca Las Vegas. Ogrody Marquesa oraz wizyta w najpiękniejszym mieście wyspy - miasteczku Teror. Po drodze widoki na szczyt Teide i góry Roque Nublo. Kolejny punkt to tradycyjny kanaryjski obiad serwowany w restauracji Balcon de Zamora z przepięknym widokiem na wyspę. Na koniec San Mateo i krater wulkaniczny Bandama. Czas trwania: ok 6 h.
CENA: ok. 71Eur/os. ( obiad w cenie).


Gran Canaria wczoraj i dziś
Dolina Tysiąca Palm. Wizyta w górskiej wiosce Fatiga, Santa Lucia z fortecą Guanchów “Fortaleza de Ansite". Jaskinia w Guayadeque. Obiad w formie zestawu typowych tapasów serwowany w restauracji w jaskini. Na koniec wizyta w mieście Aguimes. Czas trwania: ok 5 h.
CENA: ok. 59Eur/os. (obiad w cenie).


Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.


Sezonowość

Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.


META Description

Teneryfa i wulkan El Teide • La isla bonita - La Palma • portugalska Madera - Wyspa Wiecznej Wiosny • wulkaniczne Lanzarote według projektu Cesara Manrique • Gran Canaria i kontynent w "pigułce" • statek Zenith **** (All Inclusive) - możliwość przedłużenia o pobyt w wybranym hotelu na Teneryfie


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie:

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 08122019RNBW195807
3 595 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
7 191
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
N 08.12.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
Wylot:
N 08.12.2019
00:00 - Katowice
00:00 - Teneriffa
Powrót:
N 15.12.2019
00:00 - Teneriffa
00:00 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Trzy odcienie Atlantyku - zaokrętowanie na Teneryfie

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
N 08.12.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
7 191
N 08.12.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. Kabina wewnętrzna (bez okna) (3B2) 3 595
2 os. kabina zewnetrzna z oknem (1X6) 3 875