MSC Seaview / Lazurowe Wybrzeże i Słoneczne Baleary - Palma de Mallorca

Atuty oferty

Opis hotelu

Wyróżniki oferty:

- Jeden z najnowszych statków MSC Seaview
- Piękne porty Morza Śródziemnego
- Opieka polskiego pilota w trakcie rejsu

Opis:

Baleary, Lazurowe Wybrzeże, Rzym i Barcelona w jednej podróży? To możliwe! Przemierzaj Morze Śródziemne na pokładzie statku MSC Seaview 5* i odkryj najsławniejsze porty. W Barcelonie odkryjesz dzieła Gaudiego, poznasz Wieczne Miasto, a w Cannes poczujesz się niczym gwiazda filmowa!

Dzień 1:

Wylot z Niemiec
Zbiórka na lotnisku w Berlinie i przelot na Majorkę. Transfer autokarem do portu, zaokrętowanie na statku.

Dzień 2:

Barcelona, Hiszpania
Barcelona, znana przede wszystkim z architektury Gaudi’ego zachwyci nas swoim stylem oraz krętymi uliczkami.. Stolica prowincji o nazwie Katalonia zachęca podróżnych do wizyty swą architekturą, pysznym jedzeniem i klimatem. Wycieczka fakultatywna „Barcelona w pigułce”: Odwiedzimy najważniejsze punkty i dzielnice miasta – zobaczymy słynną La Sagradę Familie (z zewnątrz), dzieło życia Gaudi’ego, przejdziemy się słynną ulicą La Rambla, pospacerujemy po krętych uliczkach słynnej uliczki Barrio Gotico, gdzie kręcono sceny z filmu „Pachnidło”. Zobaczymy również kluczowe budynki  tj. Pałac Królewski, siedzibę rządu katalońskiego, czy też Katedrę św. Eulalii. Na konie - słynne targowisko La Boqueria.

Dzień 3:

Korsyka, Francja
Korsyka ze stolicą Ajaccio, tworzy autonomiczny region Francji. Kojarzona jest zwykle z postacią Napoleona Bonaparte, który był Korsykaninem. Korsyka, to jeszcze nieodkryta przez turystów francuska perła Morza Śródziemnomorskiego. Wyspa utrzymuje się głównie z turystyki, uprawy winorośli, rybołówstwa czy też hodowli kóz. Turyści mogą zachwycić pięknymi, dzikimi zatokami i terenami pokrytymi lasami kasztanowymi.
Wycieczka fakultatywna „Przejażdżka Petit Train d’Ajaccio”: Kilka godzin w porcie, to świetna okazja do przejażdżki lokalną ciuchcią. Panoramiczny przejazd zabierze nas w najpiękniejsza zakątki wyspy i ukaże jej piękno w całości. Po drodze przystanki w najbardziej malowniczych punktach. 

Dzień 4:

Genua, Włochy
Genua, to ukryta perła regionu Liguria. Miasto choć portowe, kryje wiele uroczych zakątków. Kilka godzin w tym mieście, to idealna okazja do tego by odkryć wszystkie jego zakątki. Podobno został tutaj ochrzczony sam Krzysztof Kolumb. Wycieczka fakultatywna „Genua i jej skarby”. Nie ma lepszego sposobu na odkrycie Genui niż spacer z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie rozpoczniemy od przejazdu w najwyższe partie miasta, skąd rozpościera się cudowny widok na cały port, miasto budowane było kaskadowo) Piazza Ferrari, które jest bijącym sercem miasta.


Dzień 5:

La Spezia, Włochy
Pierwszy dzień naszego rejsu to przystanek w porcie La Spezia. La Spezia jest miastem portowym regionu zwanym Liguria, uważana za główną bazę marynarki wojennej. Bliskość takich miasteczek jak Cinque Terre sprawia, że La Spezia z portu morskiego zmienia się w atrakcyjną bazę wypadową. Liguria zachwyca swoimi malowniczymi, dramatycznymi krajobrazami.
Wycieczka fakultatywna „Wyprawa do Cinque Terre”: Niedostępna z lądu, perła Ligurii. Pięć miasteczek zawieszonych dramatycznie na skałach. Najlepszym sposobem na wizytę jest wejście na pokład promu, który pozwoli na zobaczenie największej części Parku Narodowego. Każde z miasteczek ma swój oryginalny styl i klimat, a chwila przerwy pozwoli na zakup drobnych pamiątek.

Dzień 6:

Rzym, Włochy
Do portu w Civitavecchia przybijemy wcześnie rano, dlatego będzie to świetna okazja do tego by udać się na wycieczkę do Wiecznego Miasta - Rzymu. Rzymianie mawiają, że nie wystarczy jedno życie by poznać miasto – jest ono niczym muzeum na świeżym powietrzu, z każdego zakątka będzie przypominać o sobie historia - od starożytności po renesans i barok. Przeżyjemy jeden dzień niczym Rzymianie!
Wycieczka fakultatywna „Dzień w Rzymie”:  W ciągu jednego dnia postaramy się zobaczyć najważniejsze miejsca – Koloseum (z zewnątrz), Watykan, Zamek Św. Anioła, Piazza Navona, Pantheon, Fontanna di Trevi. Dzień będzie intensywny, ale i pełen wrażeń, a nasz przewodnik uraczy na fascynującymi informacjami na temat Rzymu. Trasa zostanie pokonana pieszo (jest to najlepszy sposób na zobaczenie całego piękna Rzymu). Wędrując uroczymi uliczkami będziemy poznawać sekrety Rzymu. 

Dzień 7:

Cannes, Francja
Cannes, niegdyś mała rybacka wioska, która została rozsławiona przez francuską arystokrację. Dziś, to miejscowość sławna głownie za sprawą festiwalu filmowego, który odbywa się w maju. To  eleganckie miasto sprawi, że wszyscy poczują się jak gwiazdy filmowe! Szyku doda bliskość tak znanych miejsc jak Monako, Montecarlo czy też Saint Tropez
 

Dzień 8:

Palme de Mallorca, Majorka
Po wyokrętowaniu, transfer na lotnisko i przelot do Berlina.

Cena zawiera:

- przelot samolotem wraz z bagażem z Berlina do Palma de Mallorca
- rejs najnowszym, luksusowym statkiem MSC Seaview 5* z zakwaterowaniem w kabinie wewnętrznej wraz z 3 posiłkami i napojami
- opłaty portowe
- wszystkie transfery
- opiekę polskiego pilota Unique Moments podczas całego wyjazdu
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Cena nie zawiera:

- obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 10 EUR/os./dzień
- dopłaty do opcji All Inclusive
- dopłaty do kabiny z oknem lub do kabiny z balkonem oraz dopłat do kabin typu Fantastica
- dopłaty do opcjonalnych wycieczek w odwiedzanych miejscach podczas rejsu

Ważne informacje:

- Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku gdy liczba uczestników będzie niższa niż 20 osób
- Program wyjazdu może ulec zmianie
- Polski pilot nie będzie obecny podczas części wypoczynkowej; będzie jednak możliwy kontakt z polskim rezydentem

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
5 790 zł/os.
Kod oferty: 11092020UNQM206806
pt. 11.09.2020
8 dni
Berlin Tegel
FB - Pełne wyżywienie
Unique Moments
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 11.09.2020 , godz. 09:45
Berlin Tegel
Ryanair
pt. 11.09.2020 , godz. 12:25
Mallorca
Powrót:
sob. 19.09.2020 , godz. 17:40
Mallorca
Ryanair
sob. 19.09.2020 , godz. 20:25
Berlin Tegel
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

MSC Seaview / Lazurowe Wybrzeże i Słoneczne Baleary - Palma de Mallorca

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Termin:
pt. 11.09.2020
Wylot z:
Berlin Tegel
Cena
11 580
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 11.09.2020
8 dni
Berlin Tegel
FB - Pełne wyżywienie
Unique Moments
1 x Kabina wewnętrzna Bella/Fantastica (176) 11 580