Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele **** (kategorial lokalna) hiszpańskiej sieci Playa: na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa,Almunecar Playa, Playacalida, na Costade la Luz(jeden z wymienionych): Playacartaya, Playamarina, Playacanela. Pokoje dla max3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W Lizbonie hotel 3* położony poza centrum miasta.W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie wg programu imprezy.Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costade la Luz- pobyty i Costa del Sol - pobyty.Wyżywienie:

Śniadania w formie bogatego bufetu oraz 6 obiadokolacji(w Lizbonie obiadokolacja płatna dodatkowo).
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.
Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa de la Luz, obiadokolacja, nocleg (w przypadku późnych przelotów w tym dniu może nie być obiadokolacji).


Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Evory, miasta wpisanego na listę UNESCO: rzymska świątynia Diany, kościół Sao Francisco z Kaplicą Czaszek, akademia jezuicka z pięknymi krużgankami, miejskie kamienice z kutymi narożnymi balkonami oraz wysokimi oknami. Następnie przejazd na nocleg w hotelu w okolicach Lizbony. (Trasa ok. 360 km).


Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Lizbony i zwiedzanie stolicy Portugalii, w programie: dzielnice Baixa i Alfama, misterna konstrukcja windy św. Justyny, słynny deptak Rua Augusta, katedra. Następnie zapraszamy na punkt widokowy przy zamku św. Jerzego, skąd roztacza się piękna panorama Lizbony. Czas wolny - okazja do spróbowania portugalskich przysmaków, np. słynnego bacalhau (dorsza). Kolejnym punktem programu będzie dzielnica Belem: klasztor Hieronimitów (UNESCO), wieża Belem, róża wiatrów oraz pomnik odkryć geograficznych upamiętniających sławnych portugalskich zdobywców: Henryka Żeglarza, Vasco da Gama oraz Ferdynanda Magellana. Wieczorem powrót do hotelu na Costa de la Luz, nocleg.


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do portugalskiego region Algarve i zwiedzanie dwóch najbardziej malowniczych miast wybrzeża: średniowiecznego Silves z potężnymi murami mauretańskiego zamku, gdzie po spacerze zapraszamy na przedpołudniową kawę i pasteis de nata oraz Albufeirę - najbardziej znany portugalski kurort, z przyjemną starówką pełną krętych uliczek i sklepików. W drodze powrotnej przystanek przy Praia da Marinha - według przewodnika Michelin jednej z 10 najpiękniejszych plaż Europy.Obiadokolacja i noclegna wybrzeżu Costa de la Luz.


Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Sewilli. Zwiedzanie miasta zaczniemy od panoramicznej wizyty autokarem po portowej dzielnicy El Arenal słynnej z Plaza de Toros de la Maestranza (czyli najwspanialszej w Hiszpanii areny do walki z bykami), promenady Krzysztofa Kolumba, Torre del Oro (12-bocznej arabskiej wieży). Zobaczymy również tereny Parku Marii Luizy z przepięknym Plaza de Espana będącym wizytówką miasta. Następnie spacer najstarszą dzielnicą Santa Cruz - ogromna gotycka katedra i mauretańska dzwonnica La Giralda. Dla chętnych rejs statkiem po rzece Guadalakiwir (cena ok. 17 Eur/os). Obiadokolacja i noclegna Costa del Sol lub Costa Tropical.


Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Granady i zwiedzanie miasta. Proponujemy spacer po krętych uliczkach centrum miasta - Alcaiceria (arabski bazar) i gotycka katedra (z zewnątrz) z kaplicą królewską. Następnie zobaczycie Państwo ostatni bastion Maurów - Alhambrę, arcydzieło architektury charakteryzujące się wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji. Zapraszamy również na spacer po urokliwej dzielnicy Albaicin, z której zobaczymy piękną panoramę Alhambry na tle gór Sierra Nevada. Obiadokolacja i noclegna Costa del Sol lub Costa Tropical.


Dzień 7
Śniadanie. Dzień na samodzielne eksplorowanie wybrzeża, kąpiele słoneczne i morskie. Obiadokolacja i noclegna Costa del Sol lub Costa Tropical. Dla chętnych i za dodatkowa opłatą (ok. 60 Eur/os) proponujemy wycieczkę na Gibraltar - półwysep o długości zaledwie 6 km, który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie przejazd minibusami na Punta Europa ze wspaniałym widokiem na Afrykę, a następnie wjazd na Skałę Gibraltarską (jedyne miejsce w Europie gdzie na wolności żyją małpy), wejście do Jaskini Świętego Michała i następnie zjazd do miasta. Jeśli wystarczy czasu proponujemy zakupy na Main Street (Gibraltar to strefa handlu wolnocłowego). Po Gibraltarze podróżuje się minibusami lub taksówkami z anglojęzycznymi kierowcami-przewodnikami. Cała grupa spotyka się przy danej atrakcji turystycznej, gdzie na czas jej zwiedzania opiekę przejmuje polskojęzyczny pilot wycieczki. W drodze powrotnej krótki spacer po urokliwym i luksusowym Puerto Banus.


Dzień 8
- Klienci powracający do Polski - wykwaterowanie, transfer na lotnisko wMaladze.W przypadku porannego wylotu do Polski nie ma śniadania.
- Klienci pozostający na pobycie na Costa del Sol - po śniadaniu wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu (w niektórych terminach możliwy transfer via lotnisko).


Uwagi do programu
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


W hotelach na terenie Lizbony konieczna opłata podatku turystycznego - ok.2 Euro od osoby za dzień (opłata dla osób powyżej 13 roku życia).


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: lokalnego podatku turystycznego w Lizbonie (ok.2 Eur/dziennie), pozostałych posiłków, napojów do posiłków, biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide,pozostałych posiłków,wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 160 Eur/os płatne u pilota na miejscu. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).


Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za pakiet z tytułu realizacji programu zwiedzania (m.in. wstępy, napiwki, system TGS, opłaty rezerwacyjne itp) w kwocie 175 EUR /os - pakiet płatny u pilota na miejscu. Pakiet nie zawiera kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji, wydatków osobistych oraz podatku turystycznego w hotelach w Lizbonie (ok 2 EUR/os/dzień).


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii i Portugalii trwa od 01.07 do 31.08


META Description

Urok portugalskiego wybrzeża Algarve i słońce południowej Hiszpanii - jedna z 10 najpiękniejszych plaż Europy - Praia da Marinha - mauretański zamek w Silves - Lizbona i Wielkie Odkrycia Geograficzne - kaplica czaszek w Evorze - największa gotycka katedra w Sewilli - Granada - historia Andaluzji z górami Sierra Nevada w tle - komfortowe 4* hotele hiszpańskiej sieci hotelowej Playa podczas całego objazdu - możliwość przedłużenia pobytu w na Costa del Sol!


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 513 zł/os.
Kod oferty: 05042021RNBW191846
pon. 05.04.2021
7 dni
Warszawa
Według programu
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 05.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 05.04.2021 , godz. 00:00
Malaga
Powrót:
pon. 12.04.2021 , godz. 00:00
Malaga
pon. 12.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Hola, bom dia!

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
pon. 05.04.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 877
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 05.04.2021
7 dni
Warszawa
Według programu
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 6 877