Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Meksyk / Meksyk

Opis oferty: :

Becal • Uxmal • Merida • Chichen Itza • Ikkil • Playa del Carmen • Coba Maya Village • Tulum Jungla Maya Wymarzona podróż dla wszystkich, którzy chcą połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem nad morzem w luksusowym hotelu. W programie są słynne miejsca związane z kulturą Majów jak Chichen Itza czy Uxmal, a trasie można zaobserwować codzienne życie mieszkańców Meksyku. Wycieczka kończy się czterodniowym wypoczynkiem w słynnym kurorcie Playa Del Carmen, nad turkusowym Morzem Karaibskim, znanym z pięknych plaż i idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych. Warto także wybrać się na wycieczki fakultatywne do Coba Maya Village i Tulum Jungla Maya. Trasa w Meksyku: ok. 910 km.

1. DZIEŃ.:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Cancun. Transfer do hotelu w okolicy Meridy. Zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ. BECAL - UXMAL - MERIDA:

Śniadanie. Przejazd do BECAL. Zwiedzanie miasta znanego z produkcji słynnych meksykańskich sombrero i słomkowych kapeluszy. Wizyta manufakturze, gdzie kobiety wyrabiają kapelusze. Przejazd do UXMAL. Zwiedzanie stanowiska archeologicznego wpisanego na listę UNESCO, zaliczanego do najpiękniejszych miejsc na półwyspie Jukatan. Znajdują się tu słynne ruiny miasta Majów. Zwiedzanie: Wielka Piramida Maga, zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Przejazd do MERIDY. Spacer po centrum miasta, przejście w okolice katedry, która wznosi się w miejscu dawnej świątyni Majów - Tho. Przejście na fantastycznie zachowany rynek główny, otoczony kolonialnymi budynkami. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejażdżka typowym dla regionu powozem konnym. Następnie przejście słynną aleją Paseo Montejo. Przejazd na targ, gdzie sprzedawane są wyroby lokalnego rękodzieła. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. CHICHEN ITZA - IKKIL - PLAYA DEL CARMEN :

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Chichen Itza. Po drodze wizyta na cmentarzu Majów z charakterystycznymi jaskrawo zabarwionymi i bogato zdobionymi grobowcami. Zwiedzanie CHICHEN ITZA - najsłynniejszego, najlepiej zachowanego, miasta Majów, wpisanego na listę UNESCO: Piramida Cuculcana, Świątynia Wojowników, boisko do gry w pelotę. Przejazd do IKKIL, gdzie znajduje się wapienna cenota z krystalicznie czystą wodą. Dla chętnych kąpiel w tropikalnych ogrodach Ikkil. Przejazd wzdłuż Morza Karaibskiego do hotelu w PLAYA DEL CARMEN. Zakwaterowanie w hotelu w formule all inclusive, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. PLAYA DEL CARMEN/COBA MAYA VILLAGE:

Śniadanie. Czas wolny na plażowy wypoczynek. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do COBA MAYA VILLAGE, miasta Majów z okresu prekolumbijskiego, położone między czterema naturalnymi jeziorami, od których wioska wzięła swoją nazwę: Coba - "Wody Poruszone Wiatrem". Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. PLAYA DEL CARMEN/TULUM JUNGLA MAYA:

Śniadanie. Czas wolny na plażowy wypoczynek. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do TULUM JUNGLA MAYA. Znajduje się tu najdłuższy na świecie system podwodnych jaskiń, można wykąpać się w krystalicznie czystej wodzie. Inne atrakcje to przejazdy tyrolką ponad koronami drzew czy udział w tradycyjnej majańskiej ceremonii oczyszczenia. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6.-7. DZIEŃ. PLAYA DEL CARMEN:

Śniadanie. Czas wolny na plażowy wypoczynek. Kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ. :

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Cancun. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

7 noclegów: 2 w hotelu*** w okolicach Meridy, 5 w hotelu Viva Wyndham Azteca Resort**** w Playa Del Carmen • wyżywienie: podczas objazdu: 2 śniadania, podczas pobytu w Playa Del Carmen: all Inclusive • przelot • przejazd klimatyzowanym vanem, minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy - ok. 110 USD, napiwki: ok. 3 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: przejażdżka powozem konnym - ok. 15 USD, wycieczka do Coba Maya Village: ok. 105 USD (min. 10 osób), wycieczka do Tulum Jungla Maya - ok. 200 USD (min. 6 osób).

Obowiązkowa deklaracja online

Podróżni wybierający się do Meksyku są zobowiązani do uzupełnienia deklaracji celnych online.
Deklarację można wypełnić nie wcześniej niż 3 dni przed planowanym lotem do Meksyku na poniżej stronie: https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
12 199 zł/os.
Kod oferty: 13022021VITX207022
sob. 13.02.2021
7 dni
Warszawa
Według programu
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 13.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
..
sob. 13.02.2021 , godz. 00:00
Cancun
Powrót:
sob. 20.02.2021 , godz. 00:00
Cancun
..
niedz. 21.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Zwiedzanie Na Jukatanie

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
sob. 13.02.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
24 398
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 13.02.2021
7 dni
Warszawa
Według programu
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 24 398