Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotele **/*** klasy turystycznej, położone w pn.-wsch. części Malty - 5 rozpoczętych dób hotelowych.
Do dyspozycji gości:

Restauracja, czasem bar.
Pokoje:

Skromnie urządzone 2- i 3-osobowe z łazienkami. Zazwyczaj brak lodówek. Klimatyzacja w pokojach
Wyżywienie:

Śniadania serwowane do stołu lub w formie bufetu (chleb, masło, dżem i/lub miód, ser, wędlina, sok owocowy, herbata, kawa, mleko, woda) oraz za dopłatą obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot na Maltę, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w pn.-wsch. części wyspy. (Trasa ok. 25 km).


Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka na południową część wyspy do najstarszej maltańskiej wioski rybackiej Marsaxlokk na coniedzielne targowisko z lokalnymi specjałami (m.in. sery, słodycze, chleb), gdzie można zobaczyć rybaków i ich charakterystyczne kolorowe łodzie luzzu. Następnie przejazd na wybrzeże, gdzie znajduje się - kompleks jaskiń naturalnie wyrzeźbionych przez morskie fale z niezwykłymi lazurowymi refleksami wody morskiej - jedna z największych turystycznych atrakcji Malty. Ponadto, za dodatkową opłatą (ok.10 EUR/os.), rejs po jaskiniach (wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych i stanie morza). Powrót do hotelu wczesnym popołudniem, czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy, nocleg. (Trasa ok. 55 km).


Dzień 3
Śniadanie i wizyta w stolicy Malty. Zwiedzanie wpisanej na listę UNESCO La Valetty - miasta budowanego w czasach, kiedy wyspa należała do Zakonu Kawalerów Maltańskich. W programie spacer po mieście, podczas którego zobaczymy m.in. z zewnątrz Pałac Wielkiego Mistrza oraz ogrody Barrakka z tarasami z przepięknym widokiem na port. Następnie zwiedzanie pełnej barokowych dekoracji konkatedry Św. Jana, we wnętrzu której znajduje się obraz Caravaggia "Ścięcie św. Jana Chrzciciela". Powrót do hotelu popołudniu, czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy, nocleg. (Trasa ok. 35 km).


Dzień 4
Śniadanie i wycieczka na urokliwą wyspę Gozo, która zachwyca bajecznymi krajobrazami. Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO stanowiska archeologicznego Ggantija - z częściowo zachowanymi murami obronnymi i megalitycznymi świątyniami (jednymi z najstarszych kamiennych budowli na świecie). Następnie stolica wyspy Ir-Rabat z dominującą zabudową Cytadeli, z której rozpościera się malownicza panorama na miasteczko i wyspę. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 35 km).


Dzień 5
Śniadanie i przejazd na południowe wybrzeże Malty, aby podziwiać wysokie klify Dingli. W tym dniu zwiedzanie Mdiny - dawnej stolicy wyspy, cichego miasteczka pełnego wąskich, krętych ulic, których labirynt prowadzi na obronne mury skąd rozpościera się panorama na całą wyspę. Tuż za murami Mdiny mieści się miasto Rabat, w którym zwiedzimy Grotę św. Pawła, gdzie apostoł schronił się po tym jak jego statek rozbił się na morzu. Powrót do hotelu wczesnym popołudniem, czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy, nocleg. (Trasa ok. 35 km).


Dzień 6
Po śniadaniu (możliwe w formie pakietów) wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i powrót do Polski.


Uwagi do prgramu
Uwagi! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR/os. płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.


Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2019 r. i mogą ulec zmianie.


Wycieczki lokalne

MALTA POD GWIAZDAMI Mury La Valetty oglądane przez Państwa rano zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w niezapomniany, magiczny spektakl świetlny. Wybrzeże przy Wielkim Porcie, które ożywa wieczorem jest niezwykle urokliwym miejscem przyciągającym zarówno maltańczyków, jak i turystów z całego świata. Chwila czasu wolnego na wieczornego drinka czy po kolacyjne maltańskie słodkości będą miłą przygrywką przed dalszą częścią nocnej wyprawy. W centrum wyspy odkryjemy Rabat, z jego wąskimi i krętymi uliczkami, które po zachodzie słońca zmieniają się nie do poznania. Dojdziemy do Mdiny - dawnej stolicy Malty, dzisiaj zwanej Miastem Ciszy. Tak jak Rabat, tak i Mdina po zmierzchu ma zupełnie inny, wręcz bajeczny klimat. Z murów Mdiny roztoczy się przed Państwa oczyma fascynujący, panoramiczny widok oświetlonej - światłami ulic, pałaców i gwiazd - całej Malty. Cena ok. 30 EUR/os.


WIECZÓR MALTAŃSKI Zapraszamy do rodzinnej restauracji, która od półwiecza nie tylko serwuje specjały kuchni maltańskiej, ale też i bawi spektaklem prezentującym maltański folklor. Muzyczny wieczór rozpocznie się kolacją. Posiłek umili zespół grający zarówno typowe maltańskie melodie, jaki i znane na całym świecie piosenki. Po kolacji przedstawienie, podczas którego obejrzą Państwo typowe maltańskie tańce. Tancerki, znane ze swojego temperamentu, rozbawią Państwa do tego stopnia, że wieczór zakończy się wspólną zabawą na parkiecie. Cena ok. 50 EUR/os.


REJS WOKÓŁ VALLETTY Przejazd do miejscowości Sliema, z której roztacza się przepiękny widok na Vallettę. Rejs po dwóch naturalnych portach Malty wokół jej stolicy - Marsamxett Harbour i Grand Harbour. Niepowtarzalna okazja by z poziomu wody zobaczyć największe atrakcje - Fort Manoela, wypełnioną jachtami marinę w Msidzie, potężne fortyfikacje Floriany i Valletty, kopułę Kościoła Karmelitów i wieżę anglikańskiej Katedry Św. Pawła, Fort św. Elma, nabrzeże portowe w Marsie, zjawiskowe trzy miasta - Senglea, Cospicua i Vittoriosa, Fort św. Anioła i Fort Ricasoli. Po rejsie czas wolny w Sliemie - na zakupy w okolicznych sklepach lub relaks w kawiarnianych ogródkach. Cena ok. 36 EUR/os.


TRZY MIASTA: Senglea, Cospicua i Vittoriosa Miasta otoczone na przełomie XVII i XVIII wieku potężnym systemem fortyfikacji zwanym Linią Cottonera zapraszają do poznania swoich uroków. Na początek spacer po Senglei do ogrodu położonego nad Wielkim Portem, z którego rozciąga się wspaniała panorama Valletty. Następnie spacer wzdłuż nabrzeża miasta z widokiem na sąsiednią Vittoriosę i Cospicuę. Przejazd przez Cospicuę obok miejsca gdzie niegdyś budowano statki rycerzy joannitów, a obecnie znajdują się odnowione budynki, pełniące wcześniej rolę magazynów. Przejście przez linię umocnień wiodącą do Vittoriosy. Spacer po mieście jego średniowiecznymi uliczkami - zobaczymy z zewnątrz m.in. Pałac Inkwizytora, dawną Zbrojownię Zakonu Maltańskiego i dawną piekarnię brytyjskiej marynarki. Z nabrzeża podziwiać można marinę, pełną luksusowych jachtów. W trakcie tej wycieczki czekają nas niezapomniane widoki w miejscu pełnym śladów z przeszłości Malty. Cena ok. 35 EUR/os.


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie: "


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


META Description

Marsaxlokk i lokalne specjały • Błękitna Grota • La Valetta i Katedra św. Jana Chrzciciela • Gozo - bajeczne krajobrazy i starożytne zabytki • klify Dingli i grota św. Pawła


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 221 zł/os.
Kod oferty: 29082020RNBW191851
sob. 29.08.2020
5 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 29.08.2020 , godz. 00:00
Warszawa
sob. 29.08.2020 , godz. 00:00
Malta
Powrót:
czw. 03.09.2020 , godz. 00:00
Malta
czw. 03.09.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Malta - wyspiarskie państwo - miasto

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 29.08.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 442
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 29.08.2020
5 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 6 442