Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotele *** wg kategorii lokalnej. 7 rozpoczętych dób hotelowych: Goa (2), Cochin (1), Allepey na łodziach (1), Periar (1), Madurai (1), Trivandrum (1). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie wg programu.Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Goa z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.


Dzień 2
Przylot na Goa. Po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu izakwaterowanie (w miarę dostępności pokoi). Przejazd na zwiedzanie Starego Goa. Zobaczymy pozostałości dawnej stolicy Goa, nazywanej drugą Lizboną, gdzie znajduje się między innymi słynna bazylika Bom Jesus, Katedra Se i Łuk Wicekróla, przez który niegdyś wchodziło się do dawnego miasta. Będzie to także okazja, aby zobaczyć jedną z indyjskich świątyń znajdujących się w okolicach miasta Ponda. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).


Dzień 3
Śniadanie, a następnie przejazd na lotnisko i przelot do Cochin (możliwy lot z przesiadką), które jest ważnym portem dla handlarzy przyprawami oraz żydowskiego miasteczka o ponad tysiącletniej historii. Cochin zachował dawny urok miasta, do którego drogą morską przybywali kupcy z zachodniego świata w poszukiwaniu drogocennego pieprzu, zostawiając w nim swoje tradycje i obyczaje. Po dziś dzień można w tutejszej architekturze odnaleźć wpływy portugalskie, holenderskie, żydowskie i brytyjskie. Zobaczymy m.in.: kościół św. Franciszka, synagogę żydowską oraz Pałac Mattancherry, zbudowany przez Portugalczyków. Wieczorem pokaz klasycznego tańca indyjskiego Kathakali. Obiadokolacja i nocleg w ok. Cochin. (Trasa ok. 50 km).


Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Allepey na rejs po kanałach i rozlewiskach Kerali. Będzie to doskonała okazja do podziwiania małych wysepek, malowniczych krajobrazów oraz dziewiczej natury. Podczas rejsu serwowany będzie lunch z lokalnymi przysmakami przygotowany przez załogę statku. Rejs jest najlepszym sposobem, aby w atmosferze ciszy i relaksu poznać tradycje i sposób życia lokalnej ludności. Wszystkie łodzie wyposażone są w kuchnię, pokoje (kajuty) z łazienkami). Brak klimatyzacji. Obiadokolacja i nocleg na łodzi. (Trasa ok. 70 km).


Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez malownicze tereny plantacji kardamonu, kakao, zielonego pieprzu oraz orzechów w kierunku Parku Narodowego Periyar, znanego również jako "sanktuarium dzikich zwierząt". Obszar położony jest nad brzegami wielkiego sztucznego jeziora, które powstało po budowie tamy na rzece Periyar jako część projektu ochrony niektórych gatunków zwierząt: słoni, tygrysów, lampartów. Być może uda się zobaczyć jedno z nich w czasie spaceru po parku. W tym dniu (za dodatkową opłatą) pokaz południowoindyjskiej starożytnej sztuki walki Kalarippayattu, której rodowód sięga III w. p.n.e. Różnorodnością i formą technik przypomina chińskie Wushu. Obiadokolacja i nocleg w ok. Parku Narodowego Periyar. (Trasa ok. 140 km).


Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Madurai, miasta sięgającego historią V w. p.n.e., drugiego co do wielkości miasta stanu Tamil Nadu, które zbudowane jest na planie kwiatu lotosu i malowniczo położone nad brzegami rzeki Vaigai. Legenda mówi, że boski nektar spływający z włosów boga Siwy dał miastu jego starożytną nazwę Madhurapuri, czyli "kraina nektaru". Za największy skarb uważana jest świątynia Sri Meenakshi, będąca miejscem kultu małżonki boga Śiwy. Zobaczymy również pałac królewski Najków, który kształtem przypomina lecącego orła. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Madurai. (Trasa ok. 140 km).


Dzień 7
Wczesne śniadanie (możliwe w formie pakietów podróżnych), wykwaterowanie i przejazd do Kannijakumari, miasta pielgrzymek wyznawców czczących Boginię Kumari. Zwiedzimy słynną świątynię poświęconą tej bogini. Następnie przejazd do Trivandrum, stolicy stanu Kerala, świętego miasta tysiącgłowego węża Ananty, gdzie zobaczymy zdumiewającą świątynię Sree Padmanabhaswamy, wybudowaną ku czci Wisznu (z zewnątrz). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Trivandrum. (Trasa ok. 340 km).


Dzień 8
Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko w Cochin lub Trivandrum. Przelot lokalnymi liniami do Dabolim. Możliwy lot z przesiadką. Następnie transfer do hotelu na Goa.


Dzień 9
Po śniadaniu (możliwe w formie pakietów podróżnych) i wczesnym wykwaterowaniu z hotelu transfery:
- dla Klientów pozostających na drugi tydzień wypoczynku - przejazd do wybranego hotelu na Goa (w niektórych terminach transfer może odbywać się przez lotnisko), pobyt w dniach 9-15, a 16 dnia wylot do Polski. Doby hotelowe rozpoczynają się o godz. 14:00, a kończą o 10:00.
- dla Klientów powracających do Polski transfer na lotniskow Dabolim(śniadanie w formie pakietów podróżnych). Wylot z Goa i przelot samolotem rejsowym do Warszawy, z przesiadką. Przylot do Warszawy.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.
Limity bagażu na przelotach wewnętrznych wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 5 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Goa- Warszawa z przesiadką w jednym z portów miedzynarodowych, przeloty wewnętrzne na trasach Goa - Cochin i Trivandrum/Cochin - Goa (limit bagażu 15 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/os./dzień (wyłącznie w części objazdowej) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 190 USD/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.


Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 04.03.2020 r. i mogą ulec zmianie.


Wycieczki lokalne

Pokaz sztuki walki (ok. 10 USD/os.).


Uwaga! Wycieczki lokalne odbywają się przy min. 12 osobach.


Inne

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.


Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii. Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.


W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.


Limity bagażu na przelotach wewnętrznych wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 5 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.8/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Zabytki Starego Goa • multikulturowe Cochin • Allepey rejs po rozlewiskach Kerali • Periyar - "sanktuarium dzikich zwierząt" • Madurai - kraina nektaru • Trivandrum - stolica Kerali • dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu na Goa


Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres


Wizy

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
5 739 zł/os.
Kod oferty: 10012021RNBW204587
niedz. 10.01.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 10.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Goa
Powrót:
pon. 18.01.2021 , godz. 00:00
Goa
pon. 18.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Słodki zapach kardamonu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 10.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
11 478
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 10.01.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 11 478