Ślady tygrysich łap na piasku z wypoczynkiem na Goa De Luxe

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Część objazdowa. Hotele **** wg kategorii lokalnej.7 lub8rozpoczętych dób hotelowych: New Delhi (2 lub 3), Agra (1), w loggy w ok. PN Ranthambhore (1), Jaipur (1), Bombaj (2). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie wg programu.Część pobytowa. 3 rozpoczętedoby hotelowe. Zakwaterowanie w hotelu wybranym z oferty "Wypoczynek Indie Goa". Opisy hoteli w katalogu i systemie rezerwacyjnym R.pl.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Goa z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.


Dzień 2
Przylot na Goa i przesiadka na lot wewnętrzny do New Delhi, po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu (hotelpołożony poza centrum). Następnie czas na odpoczynek lub wizyta w Złotej Świątyni Sikhijskiej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.


Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie Delhi. Zobaczymy India Gate - słynną bramę Indii oraz Stare Delhi, którego sercem jest bazar Chandni Chowk. Zwiedzimy największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Z zewnątrz obejrzymy monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary), a także budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Przejazd do Agry. Obiadokolacja i nocleg w Agrze (Trasa ok. 200 km).


Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie Taj Mahal, jednego z siedmiu współczesnych cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Szachjahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, budowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 tys. rzemieślników. Następnie przejazd do Parku Narodowego Ranthambhore. Park jest jednym z największych w Indiach, zajmuje powierzchnię ok. 392 km2, ze wszystkich stron otoczony jest górami. Pośród lasów liściastych znajduje się także kilka jezior, w okolicy których najłatwiej można wypatrzeć drapieżniki. Obiadokolacja i nocleg w lodgy. (Trasa ok. 240 km).


Dzień 5
Poranne safari w parku, który słynie z tygrysów bengalskich, występuje tu według różnych źródeł 25-42 osobników. powrót na śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Jaipuru. Wizyta w emporium dywanów, tekstyliów i kamieni szlachetnych. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Jaipurze. (Trasa ok. 150 km).


Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie. Następnie wycieczka do fortecy Amber. Zwiedzanie części pałacowej kompleksu z XVI w. Po południu zwiedzanie Pałacu Miejskiego, siedziby Maharadży. Wizyta w unikalnym, zaskakującym futurystyczną architekturą Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar, zbudowanym w połowie XVIII w. Zobaczymy również przepiękną fasadę Hawa Mahal, tzw. Pałacu Wiatrów - wizytówki miasta. Po południu przejazd na lotnisko w Jaipurze (Trasa ok. 40 km) i przelot do Bombaju. Tego dnia obiadokolacja lub lunch. Nocleg w Bombaju.


Dzień 7
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Następnie zwiedzanie najbardziej dynamicznego i kosmopolitycznego miasta Indii, będącego centrum indyjskiego biznesu, a także wytwórni filmowych Bollywood. Zobaczymy między innymi Wrota Indii usytuowane u wybrzeży Morza Arabskiego, stojące naprzeciwko ekskluzywnego hotelu Taj Mahal - oba obiekty są symbolem miasta. Przejedziemy pod fontannę "Flora" położoną w samym sercu Bombaju. Zwiedzimy pięknie usytuowany na wyspie meczet świętego męża Haji Aliego. Lunch. Na zakończenie dnia zobaczymy jeden z najpiękniejszych zabytków Bombaju - stację kolejową Terminal Wiktorii oraz neogotyckie zabudowania uniwersyteckie. Następnie przejazd na lotnisko w Bombaju i przelot na Goa. Transfer do hotelu na wybrzeżu Goa.


Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, a także zakupy. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych. Obiadokolacja i nocleg.


Dzień 9
Po śniadaniu (możliwe w formie pakietów podróżnych) i wczesnym wykwaterowaniu z hotelu transfery:
- dla Klientów pozostających na drugi tydzień wypoczynku - przejazd do wybranego hotelu na Goa (w niektórych terminach transfer może odbywać się przez lotnisko), pobyt w dniach 9-15, a 16 dnia wylot do Polski. Doby hotelowe rozpoczynają się o godz. 14:00, a kończą o 10:00.
- dla Klientów powracających do Polski transfer na lotnisko w Dabolim. Wylot z Goa i przelot samolotem rejsowym do Warszawy, z przesiadką. Przylot do Warszawy.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.
Limity bagażu na przelotach wewnętrznych wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 5 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Goa- Warszawa z przesiadką w jednym z portów miedzynarodowych, przeloty wewnętrzne na trasach Goa - New Delhi, Jaipur - Bombaj i Bombaj - Goa (limit bagażu 15 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, 7 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/os./dzień (wyłącznie w części objazdowej) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 225 USD/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.


Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 04.03.2020 r. i mogą ulec zmianie.


Inne

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.


Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.


W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.


Limity bagażu na przelotach wewnętrznych wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 5 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres


Wizy

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Delhi i Brama Indii • mauzoleum Taj Mahal • Jaipur i Fort Amber • Pałac Wiatrów • Park Narodowy Ranthambhore i tygrysy bengalskie • Bombaj - stolica Bollywood • złote plaże Goa • dla chętnych dodatkowy

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 501 zł/os.
Kod oferty: 10012021RNBW201977
niedz. 10.01.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 10.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Goa
Powrót:
pon. 18.01.2021 , godz. 00:00
Goa
pon. 18.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Ślady tygrysich łap na piasku z wypoczynkiem na Goa De Luxe

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 10.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 002
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 10.01.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 13 002