Od wybrzeża Goa po pustynie Radżastanu

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Część objazdowa. Hotele *** wg kategorii lokalnej. 9 rozpoczętych dób hotelowych: Goa (1), New Delhi (1), Mandawa (1), Bikaner (1), pod namiotami w ok. Bikaner (1), Jodhpur (1), Jaipur (2), Agra (1). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy. W dniu 7. - nocleg w namiotach, brak dostępu do bieżącej wody, sugerujemy zabranie cieplejszej odzieży oraz latarek, warunki polowe. Wyżywienie wg programu.Część pobytowa. 5 rozpoczętych dób hotelowych. Hotel *** wg kategorii lokalnej (możliwość dopłaty do hotelu ****). Pokoje: łazienka (prysznic, wc), możliwa dostawka, klimatyzacja i/lub wiatrak przysufitowy.Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Goa z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.


Dzień 2
Przylot na Goa. Po odprawie wizowo-paszportowej transfer do hotelu izakwaterowanie (w miarę dostępności pokoi). Przejazd na zwiedzanie Starego Goa. Zobaczymy pozostałości dawnej stolicy Goa, nazywanej drugą Lizboną, gdzie znajduje się między innymi słynna bazylika Bom Jesus, Katedra Se i Łuk Wicekróla, przez który niegdyś wchodziło się do dawnego miasta. Będzie to także okazja, aby zobaczyć jedną z indyjskich świątyń znajdujących się w okolicach miasta Ponda. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).


Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu przejazd na lotnisko w Dabolim i przelot do New Delhi. Transfer do hotelu (skromny hotel ***, położony poza centrum). Następnie zwiedzanie Delhi. W programie m.in. Złota Świątynia sikhijska, grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki), a także monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary). Kolejno udamy się pod India Gate - słynną bramę Indii. Po południu zwiedzanie Starego Delhi, którego sercem jest bazar Chandni Chowk oraz największy w Indiach Północnych meczet Jama Masjid. Zobaczymy też Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Obiadokolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 40 km).


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Shekhawati - krainy słynącej z handlu opium, bawełną i przyprawami. Obszar półpustynny, nazywany rajastańską galerią sztuki pod gołym niebem. Podziwiać tu można unikatowe malowidła będące ozdobą wewnętrznych i zewnętrznych ścian haveli (rezydencji kupieckich), a także świątyń i fortów. Następnie przejazd do miejscowości Mandawa i popołudniowy spacer ulicami kupieckiego miasta założonego w XVIII w. Ze względu na bogatą zabudowę, pokrytą pięknymi freskami, region ten zwany jest również "krainą malowanych miast". Obiadokolacja i nocleg w Mandawie. (Trasa ok. 260 km).


Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do ośrodka "Camel safari" w okolicach Bikaner, gdzie rozpoczniemy niezapomniane safari na wielbłądach przez pustynię Thar (ok. 1,5 godz.), mijając po drodze tradycyjne wioski. Safari potrwa do zachodu słońca. Zakwaterowanie w namiotach na wydmach i kolacja urozmaicona pokazem tańca Kalbeliya oraz lokalną muzyką na żywo. (Trasa ok. 190 km).


Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Bikaner. Po drodze odwiedzimy słynną na całe Indie 600-letnią świątynię Karni Mata, którą zamieszkuje tysiące otoczonych czcią szczurów. Następnie w Bikaner zwiedzimy górujący nad miastem Fort Junagarh, który kryje w sobie przepiękne pałace i świątynie. Zakwaterowanie w hotelu w Bikaner, obiadokolacja i nocleg.


Dzień 7
Po wczesnym śniadaniu przejazd przez pustynne krajobrazy do "błękitnego miasta" - Jodhpur. Zwiedzimy górujący ponad miastem fort Mehrangarh, który wznosi się na 125-metrowej skale. Z murów obronnych otwiera się pocztówkowy widok na stare miasto, a w oddali widać sylwetkę potężnego Umaid Bhawan - rezydencji lokalnego maharadży oraz historyczny hotel, jedną z większych prywatnych posiadłości na świecie. Zobaczymy również Jaswant Thada - miejsce kremacji władców Jodhpuru. Będzie czas na zakupy na lokalnym bazarze i spacer wąskimi i krętymi uliczkami fortu. Obiadokolacja i nocleg w Jodhpur (Trasa ok. 370 km).


Dzień 8
Po śniadaniu przejazd do Puszkar, należącego do najważniejszych miejsc kultu wyznawców hinduizmu. Jak głosi legenda święte jezioro, będące sercem miasta, powstało w miejscu, w którym Brahma upuścił z ręki płatki kwiatu lotosu. To tutaj znajduje się jedyna świątynia wzniesiona ku czci boga Brahmy. Każdego roku w czasie listopadowej pełni księżyca przybywają do Puszkaru setki tysięcy pielgrzymów, by wykąpać się w oczyszczających z grzechu wodach świętego jeziora. Uroczyste obchody połączone są z największym i najbarwniejszym w Rajasthanie targiem bydła i wielbłądów. Ponadto Puszkar był i do dzisiaj jest, ulubioną lokalizacją hippisów. Następnie przejazd do Jaipuru. Obiadokolacja i nocleg w Jaipurze. (Trasa ok. 330 km).


Dzień 9
Śniadanie i zwiedzanie Jaipuru - fort Amber (wjazd do fortu jeepami), zwiedzanie części pałacowej kompleksu z XVI w. Następnie zwiedzanie Pałacu Miejskiego, siedziby Maharadży i wizyta w unikalnym, zaskakującym futurystyczną architekturą Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar. z poł. XVIII w. Zobaczymy również przepiękną fasadę Hawa Mahal, tzw. Pałacu Wiatrów - wizytówki miasta. Wizyta w emporium dywanów, tekstyliów oraz kamieni szlachetnych. Tego dnia możliwa wycieczka do opanowanego przez małpy kompleksu świątyń w Galcie płatna dodatkowo. Obiadokolacja i nocleg w Jaipur. (Trasa ok. 40 km).


Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Agry. Po południu lub następnego dnia rano zobaczymy Taj Mahal - jeden z siedmiu współczesnych cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Shahajahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, zbudowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 tys. rzemieślników. Obiadokolacja i nocleg w Agrze. (Trasa ok. 240 km).


Dzień 11
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko w New Delhi. Przelot lokalnymi liniami na trasie New Delhi - Dabolim. Następnie transfer do hotelu na Goa. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 240 km).


Dzień 12 - 15
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, a także zakupy. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych. Obiadokolacja i nocleg.


Dzień 16
Wczesne wykwaterowanie z hotelu, śniadanie (możliwe w formie pakietów podróżnych) i transfer na lotnisko w Dabolim. Wylot z Goa i przelot samolotem rejsowym do Warszawy, z przesiadką. Przylot do Warszawy.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Limity bagażu na przelotach wewnętrznych wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 5 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Goa- Warszawa z przesiadką w jednym z portów miedzynarodowych, przeloty wewnętrzne na trasach Goa - New Delhi i New Delhi - Goa (limit bagażu 15 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, 14 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania i obiadokolacje wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/os./dzień (wyłącznie w części objazdowej) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 230 USD/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.


Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 04.03.2020 r. i mogą ulec zmianie.


Wycieczki lokalne

Wycieczki lokalne: świątynie w Galcie (ok. 20 USD/os.). Uwaga! Wycieczki lokalne odbywają się przy min. 12 osobach.


Inne

Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 (stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.


Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.


W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.


Limity bagażu na przelotach wewnętrzny wynoszą: 15 kg (bagaż główny) i 7 kg (bagaż wewnętrzny).


"


Wizy

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres


META Description

Zabytki Starego Goa • Delhi i Brama Indii • Shekhawati - "rajasthańska galeria sztuki" • Mandawa - malowane miasto • safari na wielbłądach • Taj Mahal - niesamowite mauzoleum • Jodhpur i Fort Mehrangarh • Puszkar - miasto hippisów • Jaipur i Fort Amber • złote plaże Goa


Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza.


Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 671 zł/os.
Kod oferty: 10012021RNBW201964
niedz. 10.01.2021
14 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 10.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Goa
Powrót:
pon. 25.01.2021 , godz. 00:00
Goa
pon. 25.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Od wybrzeża Goa po pustynie Radżastanu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 10.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
15 342
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 10.01.2021
14 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 15 342