Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele **** (kategorial lokalna) hiszpańskiej sieci Playa:na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa, Almunecar Playa, Playacalida, na Costa de la Luz (jeden z wymienionych): Playacartaya, Playamarina, Playacanela. Pokoje dla max 3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje. Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costa del Sol - pobyty i Costa de la Luz - pobyty.Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl. Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa del Sol lub Costa Tropical, obiadokolacjai nocleg (w przypadku późnych przelotów w tym dniu może nie być obiadokolacji).


Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd na Gibraltar - półwysep o długości zaledwie 6 km, który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie przejazd minibusami na Punta Europa ze wspaniałym widokiem na Afrykę, a następnie wjazd na Skałę Gibraltarską (jedyne miejsce w Europie gdzie na wolności żyją małpy), wejście do jaskini Świętego Michała i następnie zjazd do miasta. Jeśli wystarczy czasu proponujemy zakupy na Main Street (Gibraltar to strefa handlu wolnocłowego). Po Gibraltarze podróżuje się minibusami lub taksówkami z anglojęzycznymi kierowcami-przewodnikami. Cała grupa spotyka się przy danej atrakcji turystycznej, gdzie na czas jej zwiedzania opiekę przejmuje polskojęzyczny pilot wycieczki. W drodze powrotnej krótki spacer po urokliwym i luksusowym Puerto Banus. Obiadokolacjai nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub na Costa Tropical.


Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie dwóch najbardziej urokliwych białych miasteczek Andaluzji. Ronda to miasto zawieszone na dwóch wzniesieniach przedzielonych imponującą przepaścią - Tajo. W czasie spaceru zobaczymy Kolegiatę Najświętszej Marii Panny, starówkę, dom Juana de Bosco, oraz XVI-wieczny most Puente Nuevo łączący dwie części miasta. Setenil de las Bodegas, to pięknie położona pośród skał i sieci jaskiń perełka andaluzyjskich pueblos blancos. Obiadokolacjai nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub na Costa Tropical.


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Granady i zwiedzanie miasta. Proponujemy spacer po tętniących życiem uliczkach centrum miasta, w programie: Alcaiceria (arabski bazar) i gotycka katedra (z zewnątrz) z kaplicą królewską. Następnie zwiedzanie Alhambry, nazywanej ostatnim bastionem Maurów oraz będącej arcydziełem architektury charakteryzującej się wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji. Zapraszamy również na spacer po urokliwej dzielnicy Albaicin, z której zobaczymy piękną panoramę Alhambry na tle gór Sierra Nevada. Obiadokolacjai nocleg na wybrzeżu Costa del Sol lub Costa Tropical.


Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Sewilli. Zwiedzanie miasta zaczniemy od przejazdu promenadą Krzysztofa Kolumba wzdłuż rzeki Guadalquivir. Przy promenadzie znajdują się jedne z najbardziej znane zabytki miasta: Złota Wieża (Torre de Oro), arena walk byków Maestranza i dzielnica Triana. Kolejnym punktem programu będzie wizytówka Sewilli - Plac Hiszpański oraz park Marii Luizy. Następnie proponujemy spacer uliczkami najstarszej dzielnicy Santa Cruz do gotyckiej katedry i mauretańskiej dzwonnicy La Giralda. Dla chętnych rejs statkiem po rzece Guadalakiwir (cena ok. 17 Eur/os). Przejazd na obiadokolację i nocleg na Costa de la Luz.


Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do portugalskiego region Algarve i zwiedzanie dwóch najbardziej malowniczych miast wybrzeża: średniowiecznego Silves z potężnymi murami mauretańskiego zamku, gdzie po spacerze zapraszamy na przedpołudniową kawę i pasteis de nata oraz Albufeirę - najbardziej znany portugalski kurort, z przyjemną starówką pełną krętych uliczek i sklepików. W drodze powrotnej przystanek przy Praia da Marinha - według przewodnika Michelin jednej z 10 najpiękniejszych plaż Europy. Obiadokolacjai nocleg na wybrzeżu Costa de la Luz.


Dzień 7
Śniadanie. Dzień na samodzielne eksplorowanie wybrzeża, kąpiele słoneczne i morskie. Obiadokolacjai nocleg na wybrzeżu Costa de la Luz. Dla chętnych i za dodatkową opłatą (ok. 40 Eur/os) proponujemy półdniową wycieczkę Śladami Krzysztof Kolumba, którą zaczniemy od wizyty w XV-wiecznym klasztorze La Rabida, gdzie Krzysztof Kolumb mieszkał przez kilka lat i gdzie w 1486 dzięki wstawiennictwu mnichów dostał od królowej Izabeli zgodę na wyprawę do Indii. Następnie udamy się do pobliskiego Palos de la Frontera, skąd odkrywca wyruszył na swoich trzech statkach na podbój Nowego Świata. Repliki statków Santa Maria, Pinta i Nina zobaczymy w Muzeum Morskim, gdzie znajduje się także miniatura miasteczka Palos i wyspy do której wyprawa dopłynęła. Na koniec wycieczki czas wolny w stolicy regionu - Huelvie.


Dzień 8
- Klienci powracający do Polski - wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Faro. W przypadku porannego wylotu do Polski nie ma śniadania.
- Klienci pozostający na pobycie na Costa de la Luz lub w Algarve - po śniadaniu wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu (w niektórych terminach możliwy transfer via lotnisko).


Uwagi do programu
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania, obiadokolacje,program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: pozostałych posiłków, napojów do obiadokolacji, biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide,wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 155 Eur/os. (płatne jako pakietu pilota na miejscu).W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii i Portugalii trwa od 01.07 do 31.08


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Wybrzeża południowej Hiszpanii vs portugalskie Algarve - majestat Sewilli - Maurowie w Granadzie - Gibraltar - brytyjska enklawa z widokiem na Afrykę - najpiękniejsze pueblos blancos Andaluzji - Ronda i Setenil de las Bodegas - najpiękniejsza plaża Algarve - Praia da Marinha - Silves i monumentalny zamek - Albufeira - najbardziej znany kurort Portugalii - komfortowe 4* hotele hiszpańskiej sieci hotelowej Playa podczas całego objazdu - możliwość przedłużenia pobytu w na Costa de la Luz i w Algarve!

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na 48 godzin przed podróżą, do wypełnienia formularza za pomocą bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www: https://www.spth.gob.es.
Należy w nim umieścić informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych podróżujący otrzyma kod QR, który należy zapisać na urządzeniu mobilnym, w celu okazania służbom granicznym.
Do 31 lipca 2020 r., będzie można wypełniać również formularze papierowe.
Od 01 sierpnia wszyscy pasażerowie przybywający drogą lotniczą i morską mają obowiązek posiadania kodu QR w wersji elektronicznej pod rygorem nie wpuszczenia na teren Hiszpanii i/lub na pokład samolotu/statku.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 889 zł/os.
Kod oferty: 19102020RNBW191843
pon. 19.10.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 19.10.2020 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 19.10.2020 , godz. 00:00
Faro
Powrót:
pon. 26.10.2020 , godz. 00:00
Faro
pon. 26.10.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Iberyjskie południe

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
pon. 19.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
9 778
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 19.10.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 9 778