Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa - Kanaryjski Trójpak

Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami.
Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.Do dyspozycji gości:

na miejscu w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie:

śniadaniai serwowane obiadokolacje
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl.Transfer do hotelu na Gran Canarii. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.


Dzień 2
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Las Palmas - stolicy Gran Canarii i największego miasta całego archipelagu: odwiedzimy Veguete - historyczną starówkę z domem-muzeum Krzysztofa Kolumba i katedrą św. Anny oraz dzielnicę Santa Catalina z najpiękniejszą plażą miejską Hiszpanii - Playa Las Canteras. Następnieprzystanekw malowniczej osadzie Puerto de las Nieves, słynącej z najlepszych ryb i owoców morza na wyspie,lunch (we własnym zakresie).Przejazd najbardziej efektowną trasą całej Gran Canarii - panoramiczną drogą GC-200, prowadzącą z Agaete do El Risco, z zapierającym dech w piersiach widokiem na nadmorskie klify. Przystanek przy Los Azulejos - unikalnej skale o niezwykłym, wielokolorowym ubarwieniu. Dzień zakończymy w "kanaryjskiej Wenecji" - portowym miasteczku Puerto Mogan, gdzie odbędziemy spacer po tym najpiękniejszym kurorcie wyspy w promieniach zachodzącego słońca. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 3
Dzień przeznaczony na odpoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Śniadanie i obiadkolacja w hotelu (w cenie, napoje płatne dodatkowo).Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (płatne dodatkowo) - doskonałym uzupełnieniem objazdu po Wyspach Kanaryjskich będzie kurs gotowania "Hiszpańskie smaki" (cena: ok. 69 eur/os). Polecamy też wizytę w jednym z trzech słynnych parków rozrywki na Gran Canarii - Poema del Mar (najbardziej nowoczesne oceanarium w Hiszpanii,cena ok. 25Eur/os)., Palmitos(ogród zoologiczno-botaniczny z pokazami delfinów, papug i ptaków drapieżnych,cena ok. 31 Eur/os) lub Aqualand (park wodny,cena ok. 30 Eur/os).


Dzień 4
Po śniadaniu (może być w formie wczesnego śniadania lub pakietu) przeprawa promowa (ok. 3 h)na wyspę słynącą z najpiękniejszych plaż archipelagu,na Fuerteventurę. Wyprawavanami na jejdzikie i surowe południe, na dziewiczą, osłoniętą przez majestatyczne góry14-kilometrową plażę Cofete.Zwiedzimy również najbardziej tajemniczy budynek Fuerteventury - willę Gustawa Wintera, która według krążących po dziś dzień legend miała być sekretną bazą zaopatrzeniową niemieckich łodzi podwodnych oraz tajną kryjówką nazistowskich generałów (podobno odwiedził ją sam Adolf Hitler). Czas na lunch (we własnym zakresiei dodatkowo płatny). Powrót do Morro Jable, zaokrętowanie ipowrót promemna Gran Canarię. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie północnej i centralnej częściGran Canarii.Wizyta w miasteczku Arucas, słynącym z neogotyckiego kościoła św. Jana, nazywanego "małą Sagradą Familią". Odwiedzimy również fabrykę rumu miodowego Arehucas - w destylarni zapoznamy się z tajnikami produkcji tego flagowego alkoholu Wysp Kanaryjskich. Następnieprzejazd douroczego Firgas, gdzie mieści się źródło nieco zdrowszego "trunku" - wody leczniczej, którą pija się na wszystkich wyspach archipelagu. Odwiedzimy także wizytówkę wyspy - Teror, czyli najpiękniejsze miasteczko Gran Canarii, z typową kanaryjską zabudową. Zjemy też tradycyjny kanaryjski lunch w jednej z lokalnych restauracji (w cenie). Następnie pojedziemy w najwyższe góry Gran Canarii, gdzie zatrzymamy się w przepięknych punktach widokowych oraz zobaczymy najważniejszy symbol wyspy - majestatyczną skałę Roque Nublo. Powrót przez Fatagędo hotelu. Kolacja, nocleg.


Dzień 6
Po śniadaniu (może być w formie wczesnego śniadania lub pakietu)przeprawa promowana największą wyspę archipelagu - Teneryfę. Panoramiczne zwiedzanie współczesnej stolicy Santa Cruz. Przejazd najpiękniejszą trasą Teneryfy - Cumbre Dorsal przez sosnowe lasy do najwyższego szczytu Hiszpanii - wulkanu El Teide (3718 m.n.p.m.). Wizyta w Parque Nacional El Teide, który jest najczęściej odwiedzanym parkiem narodowym w Hiszpanii i najważniejszą atrakcją Wysp Kanaryjskich. Spacer wśród księżycowych krajobrazów przy słynnych formacjach skalnych Roques de Garcia. Następnie przejazd do "kanaryjskiego Machu Picchu" - zawieszonej nad wąwozem wioski Masca, uznawanej za jedna z najpiękniej położonych osad na świecie. Masca słynie również z najsmaczniejszych serów na Teneryfie, których warto tu spróbować w wersji na ciepło z miodem palmowym i typowymi sosami mojo. Czas wolny na spacer i na obiad (we własnym zakresie i dodatkowo płatny). Następnie przejazd do Mirador de Garachico, gdzie zobaczymy z góry miasto zalane lawą wulkaniczną. Powrót północną stroną wyspy do Santa Cruz, zaokrętowanie,przeprawa promowa na Gran Canarię. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 7
Dzień przeznaczony na odpoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Śniadanie i obiadkolacja w hotelu (w cenie, napoje płatne dodatkowo). Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych - polecamy rejs jachtem pod żaglami (ok. 69 Eur/os), wycieczkę krajobrazową "Tajemnice Gran Canarii- ilość miejsc ograniczona - (cena: ok. 39 Eur/os) nurkowanie z polskojęzycznym instruktorem (cena: ok. 85 Eur/os) lub jeep safari przez ukryte zakątki wyspy (cena: ok. 56 Eur/os).


Dzień 8
Śniadanie i wykwaterowanie.Transfery:
-Klienci powracający do Polski - transfer na lotnisko i wylot do Polski.
- Klienci pozostający na pobycie na Gran Canarii-transfer do wybranego hotelu (w niektórych terminach transfer via lotnisko).


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych ), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Gran Canarii opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za pakiet z tytułu realizacji programu zwiedzania (m.in. wstępy, napiwki, opłaty rezerwacyjne itp) w kwocie65 Eur/os - pakiet płatny u pilota na miejscu. Pakiet nie zawiera kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz innych wydatków osobistych.


META Description

Trzy największe z Wysp Kanaryjskich: Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura • Las Palmas - największe całego archipelagu • "Kanaryjska Wenecja" • najpiękniejsze plaże • tajemnicza Willa Gustawa Wintera • mała Sagrada Familia" • fabryka miodowego rumu • Park Narodowy El Teide • dla chętnych tydzień pobytu na Gran Canarii!"


Sezonowość

Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na 48 godzin przed podróżą, do wypełnienia formularza za pomocą bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www: https://www.spth.gob.es.
Należy w nim umieścić informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych podróżujący otrzyma kod QR, który należy zapisać na urządzeniu mobilnym, w celu okazania służbom granicznym.
Do 31 lipca 2020 r., będzie można wypełniać również formularze papierowe.
Od 01 sierpnia wszyscy pasażerowie przybywający drogą lotniczą i morską mają obowiązek posiadania kodu QR w wersji elektronicznej pod rygorem nie wpuszczenia na teren Hiszpanii i/lub na pokład samolotu/statku.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 003 zł/os.
Kod oferty: 30042021RNBW204304
pt. 30.04.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 30.04.2021 , godz. 00:00
Katowice
pt. 30.04.2021 , godz. 00:00
Gran Canaria
Powrót:
pt. 07.05.2021 , godz. 00:00
Gran Canaria
pt. 07.05.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa - Kanaryjski Trójpak

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
pt. 30.04.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
7 807
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 30.04.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 7 807