Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami.
Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.Do dyspozycji gości:

na miejscu w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie:

śniadaniai serwowane obiadokolacje.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl.Transfer do hotelu na Teneryfie. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.


Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Teneryfy rozpoczniemy od wizyty w Parque Nacional El Teide, który jest najczęściej odwiedzanym parkiem narodowym w Hiszpanii i najważniejszą atrakcją Wysp Kanaryjskich. Przespacerujemy się wśród księżycowych krajobrazów przy słynnych formacjach skalnych Roques de Garcia oraz zobaczymy najwyższy szczyt Hiszpanii - monumentalny wulkan El Teide (3718 m.n.p.m.). Istnieje możliwość wjazdu na 3555 m n.p.m. kolejką linową Teleferico del Teide dodatkowo płatny ok. 27 Eur/os. Następnie przejedziemy do punktu widokowego, gdzie podziwiać będziemy morze chmur i zachód słońca w spektakularnej scenerii Parku Narodowego. Wulkan Teide to także jedno z najlepszych na świecie miejsc do podziwiania gwiazd i nocnego nieba - my obserwować je będziemy przez profesjonalny teleskop. Wieczór zakończymy kolacją (w cenie) w winiarni w Villaflor - najwyżej położonej miejscowości w Hiszpanii. Powrót do hotelu późnym wieczorem i nocleg.


Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na trekking w piekielnym wąwozie "barranco del infierno" (trasa ok. 6500 metrów, czas przejścia - ok. 3 godziny uwaga - konieczne obuwie trekkingowe!). niezwykle widokowa trasa wśród kaktusów, smoczych drzew i palm doprowadzi nas do skrytego między zboczami wąwozu wodospadu. po trekkingu krótka wizyta w urokliwej miejscowości Adeje i możliwość spróbowania słynnych czosnkowych kurczaków, z których słynie miasteczko (dodatkowo płatne). powrót do hotelu, czas wolny, kolacja i nocleg.


Dzień 4
Śniadanie. Dla chętnych wycieczka na sąsiednią wyspę archipelagu - kameralną i dziką La Gomerę (dodatkowo płatne - cena ok. 100 Eur/os).ZwiedzanieGomery jeepami,wizyta w Parku Narodowym Garajonay (UNESCO), gdzie zobaczymy największy na świecie, tajemniczy i spowity mgłą las wawrzynowy i poczujemy się jak w filmie "Park Jurajski". Odwiedzimy także plantację kanaryjskich bananów, z których słynie wyspa i zobaczymy, jak powoli płynie życie w gomeryjskich wioskach. Czeka nas także postój w zabytkowej stolicy, czyli San Sebastian, gdzie znajduje się dom Krzysztofa Kolumba. Zobaczymy również symbol La Gomery - słynną skałę Roque de Agando. Zwieńczeniem wycieczki będzie obiadpołączony z pokazem tradycyjnego języka gwizdanego. Po wycieczce przeprawa promowa na Teneryfę. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 5
Śniadanie. Tego dnia będziemy eksplorować zachodnią część Teneryfy. Krótki przystanek na zwiedzanie Garachico - miejscowości nazywanej "Pompejami Teneryfy" ze względu na lawę, która zalała miasteczko podczas erupcji pobliskiego wulkanu w 1706 roku. Następnie rowerami elektrycznymi pojedziemy do najbardziej na zachód wysuniętego krańca wyspy - wulkanicznego cypla Punta de Teno z latarnią morską. Niezwykle malownicza trasa, którą pokonamy znana jest kinomanom z filmu "Szybcy i wściekli 6". Po kolarskiej przygodzie czekają nas kolejne wrażenia krajobrazowe, podczas przejazdu autokarem do wioski piratów Masca. Usytuowana nad ogromnym wąwozem osada jest nazywana ze względu na bajkowe położenie "kanaryjskim Machu Picchu". Czas wolny - polecamy skosztowanie pysznego "oscypka" z Masca, czyli grillowanego koziego sera, z którego słynie miejscowość (dodatkowo platny). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 6
Śniadanie. Dzień wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Dla chętnych wyjazd do jednego z dwóch kultowych parków rozrywki Teneryfy: Loro Park lub Siam Park. Loro Park to ogród botaniczno - zoologiczny, gdzie można zobaczyć największą kolekcję papug na świecie, pokazy orek, delfinów, lwów morskich oraz papug, a także największe pingwinarium świata. W parku można też spotkać białe tygrysy, czerwone pandy, goryle i mnóstwo innych egzotycznych zwierząt na wybiegach. Siam Park, uznawany za najlepszy aquapark świata, przyciąga wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa basenem z gigantyczną sztuczną falą, kilkunastoma zjeżdżalniami i niezwykłą architekturą, nawiązującą do Tajlandii (dodatkowo płatne ok. 55 Eur/os). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.


Dzień 7
Śniadanie. Tego dnia pojedziemy do uroczej miejscowości Puerto Santiago, gdzie zobaczymy największe klify Teneryfy - słynne Los Gigantes. Będziemy mieli okazje podziwiać je naprawdę z bliska, podczas rejsu kajakami (ok. 2 h). Przy odrobinie szczęścia może uda się zobaczyć delfiny! Zaostrzone wiosłowaniem apetyty zaspokoimy podczas obiadu w Guachinche - typowej dla wyspy małej, często rodzinnej restauracji . Serwowane tam potrawy są proste, tanie i oparte na lokalnych produktach (obiad we własnym zakresie). Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja i nocleg. Dla chętnych po południu wycieczka (płatna ok. 35 Eur/os) "La Laguna nocą". La Laguna to najpiękniejsze miasto Teneryfy, a zdaniem niektórych całego archipelagu Wysp Kanaryjskich (UNESCO). To zabytkowe miasto jest najważniejszym ośrodkiem uniwersyteckim Teneryfy i w weekendy tętni życiem do białego rana. Przespacerujemy się starówką i zakosztujemy nocnego życia odwiedzając liczne tapas bary i lokalne puby.


Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny na ostatnie zakupy. Transfery:
-Klienci powracający do Polski - transfer na lotnisko i wylot do Polski.
-Klienci pozostający na pobycie na Teneryfie- transfer do wybranego hotelu (w niektórych terminach transfer via lotnisko).


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Teneryfie opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa Pakiet Sport(NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za pakiet z tytułu realizacji programu zwiedzania (m.in. wstępy, napiwki, opłaty rezerwacyjne itp) w kwocie115 Eur/os - pakiet płatny u pilota na miejscu. Pakiet nie zawiera kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz innych wydatków osobistych.


Sezonowość

Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.


META Description

La Laguna nocą • majestatyczny wulkan Teide • najpiękniejsza wioska - Masca • na trekking w piekielnym wąwozie • Pompeje Teneryfy • spływ kajakowy pod klifami los Gigantes • Dla chętnych La Gomera - wyspa czarownic • małe grupy do 25 osób • dla chętnych tydzień pobytu na Teneryfie!

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na 48 godzin przed podróżą, do wypełnienia formularza za pomocą bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www: https://www.spth.gob.es.
Należy w nim umieścić informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych podróżujący otrzyma kod QR, który należy zapisać na urządzeniu mobilnym, w celu okazania służbom granicznym.
Do 31 lipca 2020 r., będzie można wypełniać również formularze papierowe.
Od 01 sierpnia wszyscy pasażerowie przybywający drogą lotniczą i morską mają obowiązek posiadania kodu QR w wersji elektronicznej pod rygorem nie wpuszczenia na teren Hiszpanii i/lub na pokład samolotu/statku.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 946 zł/os.
Kod oferty: 02052021RNBW207935
niedz. 02.05.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 02.05.2021 , godz. 00:00
Katowice
niedz. 02.05.2021 , godz. 00:00
Teneriffa
Powrót:
niedz. 09.05.2021 , godz. 00:00
Teneriffa
niedz. 09.05.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Aktywuj się na Teneryfie!

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 02.05.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
5 692
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 02.05.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 5 692