Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Francja / Francja

Opis oferty: :

Nicea • Juan-Les-Pins • Cannes • Wyspy Leryńskie Wakacyjny weekend w Juan-les-Pins, uroczej miejscowości wczasowej na Lazurowym Wybrzeżu. Znajdziesz tu 2-kilometrową, piaszczystą plażę, otoczoną pachnącym lasem piniowym, idealne miejsce na relaks i ucieczkę od codziennej rutyny. Wzdłuż nadmorskiej promenady ciągną się sklepiki, restauracje, kawiarnie i bary. W majestatycznym zamku wzniesionym nad portem zatrzymywał się sam Rudolf Valentino. Jeśli lubisz słynne kurorty, dobra wiadomość: Juan-les-Pins leży między Niceą i Cannes, i nie stracisz czasu na dojazdy. Jeszcze bliżej jest Antibes, kuszące piękną starówką, a w nadmorskiej scenerii wznosi się zamek Grimaldich, mieszczący Muzeum Picassa. Trasa we Francji: ok. 80 km.

1. DZIEŃ. NICEA - JUAN-LES-PINS:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Francji. Przejazd do NICEI, ośrodka turystycznego o światowej renomie, położonego nad wspaniałą błękitną Zatoką Aniołów. Wizyta w Confiserie Florian, gdzie można posmakować różnorodnych łakoci, a także poznać etapy produkcji wyrobów tej znanej marki. Następnie Wzgórze Zamkowe, skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i zatokę. Spacer po starym mieście z niezwykle pięknymi wąskimi uliczkami, barokowymi kościołami, malowniczymi fasadami domów w stylu włoskim i gąszczem sklepików, kafejek oraz restauracji. Dalej trasa prowadzi przez Quai des Etats-Unis i Promenadę Anglików, biegnącą wzdłuż brzegu morza, do Jardin Albert 1er i plac Massena. Przejazd do hotelu w JUAN-LES-PINS, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ. JUAN-LES-PINS:

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

3. DZIEŃ. JUAN-LES-PINS/CANNES - WYSPY LERYŃSKIE:

Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do Cannes i rejs na Wyspy Leryńskie. Przejazd pociągiem do CANNES, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. Zwiedzanie: historyczna dzielnica Le Suquet, promenada La Croisette, Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd, stary port. Wycieczka na WYSPY LERYŃSKIE, porośnięte lasem eukaliptusowym i sosnowym, doskonałe miejsce na wypoczynek. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. :

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

3 noclegi w hotelu La Residence** w Juan-les-Pins, 2-os. pokoje z łazienkami (możliwość jednej dostawki); wyżywienie: 3 śniadania; przelot; transfer: lotnisko-hotel-lotnisko; opieka pilota; ubezpiecznie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety komunikacji miejskiej, taksa klimatyczna: ok. 30 EUR.Opłaty fakultatywne: wycieczka do Cannes wraz z rejsem na Wyspy Leryńskie: ok. 55 EUR.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 899 zł/os.
Kod oferty: 05092020VITX203756
sob. 05.09.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 05.09.2020 , godz. 00:00
Warszawa
..
sob. 05.09.2020 , godz. 00:00
Nicea
Powrót:
wt. 08.09.2020 , godz. 00:00
Nicea
..
wt. 08.09.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Weekend na plaży - Juan Les Pins

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 05.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
3 798
sob. 05.09.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 3 798