Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej najczęściej jest tocroissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata).
Kategoria lokalna:

**
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Paryża i transfer do hotelu. Złożenie bagażu w przechowalni, a następnie krótkie zwiedzanie miasta, podczas którego udamy się na spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata. Następnie powrót do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek.


Dzień 2
Po śniadaniu całodzienny pobyt (do godz. 20:00 - 21:00) w największym w Europie parku tematycznym - podparyskim Eurodisneylandzie, składającym się z 4 "krain": "Fantazja" - m.in. zamek Śpiącej Królewny, "Pogranicze" - m.in. góra piorunów, "Przygoda" - m.in. Indiana Jones i świątynia Zagłady, "Wynalazki" - m.in. Nautilus Julesa Vernea. Powrót do hotelu.


Dzień 3
Po śniadaniu proponujemy spacer po wzgórzu Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia, gdzie zobaczymy z zewnątrz słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge) orazbazylikę Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie wizyta w gotyckim kościele św. Seweryna, który skrywa w swych murach dzwon z 1412 roku. Dalej skierujemy się na wyspę Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Po drodze będziemy mieć możliwość zobaczenia z zewnątrz Katedry Notre Dame. Następnie zobaczymy z bliska Wieżę Eiffla - najsłynniejszą żelazną budowlę Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta. Dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os. wjazd windą na szczyt wieży (wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Ostatnim punktem będzie rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu.


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Parku Asterixa, wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Do najciekawszych atrakcji należy: wioska Asterixa (replika galijskiej wioski), antyczna Grecja (pałac Minosa i replika konia trojańskiego) oraz rzymskie miasto. Powrót do hotelu.


Dzień 5
Śniadanie (w przypadku wczesno-porannych godzin powrotów do Polski śniadanie w formie suchego prowiantu).Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Powrót do Polski.


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych.
- W dniach 1 i 3 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro)


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska, transferylotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne (podawane na słodko), program j.w., opieka polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok.210 EUR/os dorosła i 160 EUR/dziecko do 12 latpłatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych,a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os).

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."


META Description

Przelot samolotem • zabawa i zwiedzanie - dla dzieci i rodziców • Disneyland Paris - najlepszy na świecie • Asterix Park - moc śmiechu i zabawy • relaksujący rejs po Sekwanie • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.7/6. Sprawdź opinie: "

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 976 zł/os.
Kod oferty: 21042021RNBW41010
śr. 21.04.2021
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 21.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
śr. 21.04.2021 , godz. 00:00
Paryż
Powrót:
niedz. 25.04.2021 , godz. 00:00
Paryż
niedz. 25.04.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 21.04.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
3 703
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 21.04.2021
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 703