Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

**

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej najczęściej jest tocroissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata),za dopłatą2 obiadokolacje.
Kategoria lokalna:

**
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Paryża i transfer do hotelu. Złożenie bagażu w przechowalni. Następnie przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum i spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia, gdzie zobaczymy z zewnątrzsłynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge) orazbazylikę Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności. Powrót do hotelu.


Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd autokarem z Paryża do doliny Loary, gdzie zwiedzimy trzy zamki-pałace: renesansowy Chambord, zbudowany na początku XVI w. przez Franciszka I (prawdopodobnie według projektu samego Leonardo da Vinci), położony nad rzeką Cher - Chenonceaux (wspaniałe ogrody, przepiękna architektura) oraz utrzymany w stylu Ludwika XIII - pałac w Cheverny. Powrót na nocleg do Paryża.


Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie zaczniemy od Luwru (z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym) ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: między innymi Mona Liza, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie wizyta w gotyckim kościele św. Seweryna, który skrywa w swych murach dzwon z 1412 roku. Dalej skierujemy się na wyspę Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Po drodze będziemy mieć możliwość zobaczenia z zewnątrz Katedry Notre Dame. Następnie zobaczymy z bliska Wieżę Eiffla - najsłynniejszą żelazną budowlę Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta. Dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os. wjazd windą na szczyt wieży(wysokość prawie 300 m). Ostatnim punktem dnia będzie natomiast rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu.


Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie miasta zaczniemy Gare dOrsay - wspaniałego muzeum impresjonistów, które znajduje się w dawnym budynku dworca kolejowego. Opróczogromnej kolekcji obrazów takich artystów jak Monet, Renoir, van Gogh czy Cezanne, sam budynek prezentuje się imponująco.Następnie spacer po Polach Elizejskich - najsłynniejszej promenadzie na świecie, a na koniec wejście na Łuk Triumfalny, skąd roztacza się piękny widok na aleję. Powrót do hotelu.


Dzień 5
Śniadanie (w przypadku wczesno-porannych godzin powrotów do Polski - śniadanie w formie suchego prowiantu). Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Powrót do Polski.


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych.
- Program realizowany środkami komunikacji miejskiej - poza dniem 2 (RER, metro)


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska, transfery autokaremlotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne (podawane na słodko), program turystyczny j.w., opieka polskojęzycznego pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok.225 EUR/os dorosła oraz 150 EUR/dziecko do 12 roku życia, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych,a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os).


Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.7/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Zamki - Chambord, Chenonceaux, Cheverny • Luwr i Mona Liza • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży • muzem impresjonistów Gare dOrsay z płótnami takich artystów jak Monet, Renoir, van Gogh, Cezanne • relaksujący rejs po Sekwanie

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 009 zł/os.
Kod oferty: 16092020RNBW185002
śr. 16.09.2020
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 16.09.2020 , godz. 07:25
Warszawa
śr. 16.09.2020 , godz. 09:55
Paryż
Powrót:
niedz. 20.09.2020 , godz. 10:45
Paryż
niedz. 20.09.2020 , godz. 13:05
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Bajkowy Paryż

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 16.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
4 019
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 16.09.2020
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 4 019