Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Francja / Francja

Opis oferty: :

Niezapomniany weekend w Paryżu! Wspaniała okazja, aby poznać uwielbiane przez artystów miasto mody, słynnych kabaretów i niezliczonych barów i kawiarni. W programie romantyczne Montmartre, piękne widoki podczas rejsu po Sekwanie, symbol Paryża - wieża Eiffla, zachwycające zbiory sławnych dzieł w Muzeum dOrsay, kultowe Champs-Élysées i wiele więcej! Po aktywnym zwiedzaniu warto wybrać się na kolację z muzyką na żywo, spróbować lokalnych przysmaków i poczuć unikalny, paryski klimat. Zwiedzaj jedno z najbardziej znanych miast świata, poznaj miejsca, w których tworzyła się historia Europy i zachwycaj się atmosferą paryskiej bohemy. Bon voyage!

1. DZIEŃ.:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Paryża. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Krótki odpoczynek. Przejazd metrem na Montmartre i wieczorny spacer po jednej z najsłynniejszych dzielnic Paryża: bazylika Sacré-Coeur, Place du Tertre, spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy - Au Lapin Agile, przez plac Pigalle do placu Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Powrót do hotelu. Nocleg.

2. DZIEŃ.:

Śniadanie. Przejazd metrem w okolice wieży Eiffla. Rejs statkiem po Sekwanie. Dla chętnych wjazd lub wejście na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża (za dodatkową opłatą na miejscu). Następnie w programie: plac Charlesa de Gaullea, Łuk Triumfalny - symbol Francji, spacer po Champs-Élysées, gdzie skupili swe sklepy najbardziej znani projektanci mody, twórcy haute couture; imponujący plac de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na plac de la Madeleine, często wymieniany jako najlepszy adres dla smakoszy. Plac otaczają najlepsze paryskie delikatesy i sklepy spożywcze. Zwiedzanie neoklasycznego kościoła de la Madeleine. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

3. DZIEŃ.:

Śniadanie. Przejazd metrem na Île de la Cité, będącą najstarszą częścią miasta. Znajdują się tu m.in. Pałac Sprawiedliwości i Conciergerie. Następnie zwiedzanie kościoła św. Seweryna. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: paryski uniwersytet Sorbona, zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku m.in. Victora Hugo, Marii Skłodowskiej-Curie i Woltera, gwarny bulwar Saint-Michel, Ogrody Luksemburskie, bulwar Saint-Germain z kawiarniami, restauracjami, butikami i sklepikami z antykami. Zwiedzanie Muzeum dOrsay, prezentującego sztukę drugiej połowy XIX w. i początków XX w. Liczba zgromadzonych tu sławnych dzieł jest imponująca. Obrazy Moneta, Maneta, van Gogha, Renoira i Pissarra przyciągają turystów z całego świata. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja przy muzyce na żywo w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.:

Bardzo wczesne śniadanie lub prowiant na drogę. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

3 noclegi w hotelu**/*** w centrum Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania • przelot • transfer: lotnisko-hotel-lotnisko • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: ok. 80 EUR.Opłaty fakultatywne: kolacja w restauracji (aperitif, do wyboru z karty: przystawka, danie główne i deser, napoje bez ograniczeń: wino białe, wino czerwone, piwo, soki owocowe, woda mineralna): ok. 38 EUR.Przejazdy po Paryżu środkami komunikacji miejskiej.Można zabrać ze sobą tylko 1 szt. bagażu: bagaż podręczny o wymiarach: 56 cm x 45 cm x 25 cm; brak limitu wagowego.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 509 zł/os.
Kod oferty: 13082020VITX27338
czw. 13.08.2020
3 dni
Kraków
BB - Śniadania
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 13.08.2020 , godz. 15:10
Kraków
Easy Jet
czw. 13.08.2020 , godz. 17:25
Paryż
Powrót:
niedz. 16.08.2020 , godz. 07:00
Paryż
Easy Jet
niedz. 16.08.2020 , godz. 09:10
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Weekend w Paryżu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 13.08.2020
Wylot z:
Kraków
Cena
3 018
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 13.08.2020
3 dni
Kraków
BB - Śniadania
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 3 018