Atuty oferty

Opis hotelu

PROGRAM WYCIECZKI :

Paryż, Disneyland i Asterix - 5 dni/4 nocy 
Atuty wycieczki: 1 dzień w parku Disneyland i 1 dzień w parku Asterix lub w La Villette, wjazd na szczyt wieży Eiffla, muzeum figur woskowych, program zwiedzania pełen atrakcji, lokalni i doświadczeni przewodnicy.
Dzień 1
Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem). Przylot do Paryża. Transfer z lotniska do hotelu. Dla przylotów porannych, program zwiedzania z przewodnikiem rozpoczynamy po transferze z lotniska. Zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14. Dla przylotów wieczornych, spotkanie z przewodnikiem odbywa się następnego dnia rano, a program pierwszego dnia jest przeniesiony na ostatni.
Powitanie lub pożegnanie z Paryżem odbędzie się na Polach Elizejskich. Pola łączą plac Zgody (Place de la Concorde) z placem Charlesa De Gaullea z monumentalnym Łukiem Triumfalnym, a dalej z nowoczesną dzielnicą biznesową, La Défense. Ten ciekawy spacer potwierdzi, że jest to jedna z najpiękniejszych alei świata. Tutaj - wzdłuż alei, co roku z okazji francuskiego święta narodowego 14 lipca, odbywa się imponująca defilada wojskowa, którą odbiera prezydent Republiki. Również w tym miejscu co roku Francuzi i tysiące turystów wita Nowy Rok, a Tour de France przejeżdża finałowy etap wyścigu.
Obiad zjemy przy Łuku Triumfalnym w restauracji self serwice.
Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Przejedziemy metrem do muzeum figur woskowych Grevin, gdzie znajduje się ponad 200 figur celebrytów wykonanych z wosku. Prócz współczesnych sław w salach ustawione są również podobizny postaci historycznych, wraz z zrekonstruowanymi wydarzeniami, które tworzyły historię Francji. Muzeum jest doskonałą atrakcją dla młodszych, jak i starszych. Można skorzystać z okazji na zrobienie pamiątkowej fotografii ze znanymi postaciami polityków, piosenkarzy i aktorów. Podobieństwo figur woskowych do prawdziwych modeli jest tak duże, że wiele osób odczuwa, jakby doszło do spotkania z prawdziwymi ludźmi. Dodatkową atrakcją jest spektakl w Pałacu Złudzeń - królestwa optycznych iluzji i dźwięku. Wszystko odbywa się rytmie bębnów i podświetleniem reflektorów.
Niedaleko muzeum Grevin stoi monumentalna Opera Paryska, jeden z największych gmachów oper świata. Powstała na polecenie Napoleona III i nosi imię po swoim architekcie, Charlesie Garnier. W tej części miasta przejdziemy się także Wielkimi Bulwarami Paryża. Na koniec wycieczki wstąpimy do bezpłatnego, pachnącego muzeum perfum Fragonard.
Dalej poznamy najstarsze, historyczne dzielnice Paryża. Zobaczymy dwie wyspy w sercu miasta. To właśnie tutaj lud Paryzjów założył miasto, które przerodziło się w dzisiejszy Paryż. Przyjrzymy się (możliwie jak najbliżej) Katedrze Notre Dame. Wstąpimy do kościoła św. Seweryna, a z zewnątrz obejrzymy kaplice Sainte Chapelle i Conciergerie.  
W drugiej części dnia zapraszamy na wycieczkę w okolice wieży Eiffel. Zaczynając od placu Trocadero z pomnikiem generała Focha - znanego przyjaciela Polski, dojdziemy do Placu Warszawy. Francuzi nazwali ten plac dla uczczenia niepodległości Polski odzyskanej po zaborach. Zobaczymy Wieżę Eiffla - najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Zbudowano ją specjalnie na Wystawę Światową odbywającą się w Paryżu w 1889 roku. Wieża dysponuje trzema platformami widokowymi, usytuowanymi kolejno na wysokościach 57 m, 115 m i 275 m. My wjedziemy na najwyższą. Tuz za wieżą rozciąga się wielki ogród - Pola Marsowe Champ-de-Mars. Z ich perspektywy zobaczymy Szkolę Wojskową. 
Wieczorem popłyniemy w rejs po Sekwanie. Od mostu do mostu, nad najpiękniejszymi zabytkami, przeżyjemy godzinę relaksu w sercu Paryża. Statek wyrusza z okolicy Wieży Eiffla.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu.
Od 04 kwietnia 2020 roku - dzień ten spędzimy w Parku Asterix. Całodniowy pobyt w parku Asterix jednym z dwóch miejsc w Paryżu, które przeniosą was to świata bohaterów waszych ulubionych bajek. W parku Asterix czekają was niezapomniane przygody na niezliczonych atrakcjach. Dzięki swojej ilości i różnorodności zadowolą one gusta zarówno starszych jak i młodszych gości. Kolejki, zjeżdżalnie, zabawy w wodzie to wszystko na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz spędzić wspaniałe chwile razem ze swoją rodziną w bezpiecznym i atrakcyjnym miejscu skorzystajcie z naszej oferty. Zapewniamy przeloty do Paryża wraz z transferami z lotniska, tani i komfortowy nocleg, polskiego przewodnika do Państwa dyspozycji oraz bilety na największe paryskie atrakcje. Nie przegap okazji na świetną zabawę!
Program z parkiem La Villette i innymi atrakcjami do kwietnia 2020 roku.
Zrobimy krótki spacer nad Sekwaną, aby zobaczyć z zewnątrz muzeum Orsay i Luwr. Następnie pojedziemy do parku la Villette zobacz prezentacje parku (wliczone w cenę wycieczki) to największy w Europie kompleks naukowo - edukacyjny. Na trzech poziomach znajdują się stałe ekspozycje związane z matematyką, fizyką, techniką i astronomią. Osobna część przeznaczona jest dla dzieci, które poprzez zabawę mogą zgłębiać tajniki otaczającego świata. Centrum obejmuje także planetarium, akwarium i tereny rekreacyjne. Na terenie parku wystawiona jest francuska łódź podwodna L`Argonaute. (wliczone w cenę). Okręt w okresie swojej służby dziesięciokrotnie opłynął ziemię. W 1989 roku, ważąca 400 ton jednostka została przetransportowana do parku i udostępniona dla zwiedzających jako muzeum.  Zobacz zajęcia dla najmłodszych dzieci od 2 do 7 lat (wliczone w cenę) albo zobacz zajęcia dla trochę starszych od 7 lat do 12 (wliczone w cenę). Zabawa i edukacja na cały dzień.
Dzień 4
Śniadanie w hotelu.
Od rana zapraszamy do podparyskiego parku rozrywki Disneyland Paris. Baśniowa kraina powołuje do życia ulubionych bohaterów z bajek wytwórni Walta Disneya. Wspólna zabawa z Myszką Miki i jej przyjaciółmi dostarczy niezapomnianych wrażeń, a emocjonujące atrakcje dostarczą rozrywki dla całej rodziny. Codziennie w parku odbywa się barwna parada, w której maszerują ulubione postacie ze świata Disneya.
Dzień 5
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny. Spotkanie z kierowca odbędzie się na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko.

CENA :

Cena podstawowa obejmuje:
- przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska
- koszt przewozu bagażu podręcznego liniami LOT (8kg), Air France (12kg), RYANAIR (10kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, dodatkowo jeden mały bagaż (np. torebkę lub torbę na laptopa) nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład) 
-  zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2* 3 noclegi blisko Paryża i 2 noclegi w pobliżu Disneylandu
- śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata)  
- ubezpieczenie NNW, KL
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- turystyczny fundusz gwarancyjny TFG - 10 PLN
- gwarancję niezmienności ceny
Cena podstawowa nie obejmuje:
- bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi bagażu, trasy i terminu lotu
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
- przewodników lokalnych według programu
- przejazdów komunikacją miejską
- rejsu po Sekwanie
- obiadów lub kolacji
Dodatkowo obowiązkowa opłata na miejscu wliczająca:
Pakiet zwiedzania:- 1 obiadokolacja
- bilet na jeden dzień do parku Disneyland- bilet na jeden dzień do parku Asterix lub w parku La Villette
- transfer do parku Asterix lub bilety metra do parku La Villette
- wjazd na szczyt wieży Eiffel
- rejs po Sekwanie
- wycieczki według programu z lokalnymi przewodnikami
- bilety komunikacji miejskiej
 ok. 260 euro/ osoby dorosłe, ok.220 euro/ dzieci do 11 lat
Pakiet nieobowiązkowy (Fakultatywnie dla chętnych)
- Dopłata do hotelu*** w centrum Paryża 210 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja- bilet do muzeum figur woskowych Grevin - 25 euro / osoby
 Informacje dodatkowe:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie
- Transfery z/ na lotnisko są realizowane busem
- Zakwaterowanie: hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone w pobliżu stacji metra lub kolejki RER.
Pokoje: 1 Osobowe oraz 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i WC, oraz telefonem i TV-sat.

WAŻNE INFORMACJE :

UWAGA!!
Minimalna liczna uczestników konieczna do zrealizowania imprezy to 8 osób, w przypadku nie uzbierania się grupy wycieczka może zostać anulowana najpóźniej na 7 dni przed planowanym wyjazdem.
W przypadku braku minimalnej liczby 8 uczestników Klient ma również możliwość dopłaty do pakietu indywidualnego 65 euro/os (przy min 2 uczestnikach) lub 50 euro/os (przy min 3 uczestnikach) - Płatne po przylocie u przewodnika
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ambasada RP w Paryżu:
1, rue de Talleyrand,75343 Paris Cedex 07
tel.:  01 43 17 34 00
e-mail: paris.amb.info@msz.gov.pl

COVID-19 :

Ograniczenia w przemieszczaniu się i wjeździe do Francji
AKTUALIZACJA 10.09.2020
Pasażerowie mają obowiązek wypełnić oświadczenie o braku symptomów infekcji COVID-19. 
Wszyscy pasażerowie przylatujący do Francji mają obowiązek wypełnić Passengers Locator Form. 
Pasażerowie podróżujący z/do Francji oraz po kraju mają obowiązek noszenia maseczek chirurgicznych na lotnisku oraz podczas lotu.
Wszystkie informacje dostępne są tutaj.
Poruszanie się po FrancjiNie obowiązują żadne ograniczenia w poruszaniu się po terenie Francji kontynentalnej.
Komunikacja kolejowa i lotnicza funkcjonuje normalnie. W środkach transportu publicznego i innych miejscach użyteczności publicznej obowiązuje noszenie masek i pozostawanie w odległości co najmniej 1 metra od innych osób.
Od dnia 28 sierpnia br. w miejscach publicznych w Paryżu oraz w departamentach Hauts-de-Seine (92), Seine-Saint-Denis (93) i Val de Marne (94) obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych przez wszystkie osoby powyżej 11. roku życia.
Na chwilę obecną nie ma obostrzeń dotyczących osób podróżujących pomiędzy Polską a Francją. Wjazd osób na teren Francji kontynentalnej z terenu państw Unii Europejskiej i strefy Schengen nie jest podlega ograniczeniom. W stosunku do tych podróżnych nie ma obowiązku odbycia kwarantanny lub posiadania oświadczenia o celu podróży.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 518 zł/os.
Kod oferty: 26102020BVPR57742
pon. 26.10.2020
4 dni
Katowice
Według programu
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 26.10.2020 , godz. 05:30
Katowice
LOT Polish Airlines
pon. 26.10.2020 , godz. 10:10
Paryż
Powrót:
pt. 30.10.2020 , godz. 19:45
Paryż
-
pt. 30.10.2020 , godz. 23:55
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Paryż - Disneyland - Park Asterix

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
pon. 26.10.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
5 036
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 26.10.2020
4 dni
Katowice
Według programu
Prima Holiday
Standard DBL (1WN) 5 036