Atuty oferty

Opis hotelu

PROGRAM WYCIECZKI :

Paryż, 2 dni Disneyland  i 1 dzień Park Asterix - 6 dni/5 nocy 
Atuty wycieczki: 2 dni w parku Disneyland, 1 dzień w parku Asterix, wjazd na szczyt wieży Eiffla, muzeum figur woskowych, program zwiedzania pełen atrakcji, lokalni i doświadczeni przewodnicy.
Dzień 1
Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem). Przylot do Paryża. Transfer z lotniska do hotelu. Dla przylotów porannych, program zwiedzania z przewodnikiem rozpoczynamy po transferze z lotniska. Zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14. Dla przylotów wieczornych, spotkanie z przewodnikiem odbywa się następnego dnia rano, a program pierwszego dnia jest przeniesiony na ostatni.
Powitanie lub pożegnanie z Paryżem odbędzie się na Polach Elizejskich. Pola łączą plac Zgody (Place de la Concorde) z placem Charlesa De Gaullea z monumentalnym Łukiem Triumfalnym, a dalej z nowoczesną dzielnicą biznesową, La Défense. Ten ciekawy spacer potwierdzi, że jest to jedna z najpiękniejszych alei świata. Tutaj - wzdłuż alei, co roku z okazji francuskiego święta narodowego 14 lipca, odbywa się imponująca defilada wojskowa, którą odbiera prezydent Republiki. Również w tym miejscu co roku Francuzi i tysiące turystów wita Nowy Rok, a Tour de France przejeżdża finałowy etap wyścigu.
Obiad zjemy przy Łuku Triumfalnym w restauracji self serwice.W drugiej części dnia zapraszamy na wycieczkę w okolice wieży Eiffel. Zaczynając od placu Trocadero z pomnikiem generała Focha - znanego przyjaciela Polski, dojdziemy do Placu Warszawy. Francuzi nazwali ten plac dla uczczenia niepodległości Polski odzyskanej po zaborach. Zobaczymy Wieżę Eiffla - najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Zbudowano ją specjalnie na Wystawę Światową odbywającą się w Paryżu w 1889 roku. Wieża dysponuje trzema platformami widokowymi, usytuowanymi kolejno na wysokościach 57 m, 115 m i 275 m. My wjedziemy na najwyższą. Tuz za wieżą rozciąga się wielki ogród - Pola Marsowe Champ-de-Mars. Z ich perspektywy zobaczymy Szkolę Wojskową. 
Wieczorem popłyniemy w rejs po Sekwanie. Od mostu do mostu, nad najpiękniejszymi zabytkami, przeżyjemy godzinę relaksu w sercu Paryża. Statek wyrusza z okolicy Wieży Eiffla.
Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Przejedziemy metrem do muzeum figur woskowych Grevin, gdzie znajduje się ponad 200 figur celebrytów wykonanych z wosku. Prócz współczesnych sław w salach ustawione są również podobizny postaci historycznych, wraz z zrekonstruowanymi wydarzeniami, które tworzyły historię Francji. Muzeum jest doskonałą atrakcją dla młodszych, jak i starszych. Można skorzystać z okazji na zrobienie pamiątkowej fotografii ze znanymi postaciami polityków, piosenkarzy i aktorów. Podobieństwo figur woskowych do prawdziwych modeli jest tak duże, że wiele osób odczuwa, jakby doszło do spotkania z prawdziwymi ludźmi. Dodatkową atrakcją jest spektakl w Pałacu Złudzeń - królestwa optycznych iluzji i dźwięku. Wszystko odbywa się rytmie bębnów i podświetleniem reflektorów.
Niedaleko muzeum Grevin stoi monumentalna Opera Paryska, jeden z największych gmachów oper świata. Powstała na polecenie Napoleona III i nosi imię po swoim architekcie, Charlesie Garnier. W tej części miasta przejdziemy się także Wielkimi Bulwarami Paryża. Na koniec wycieczki wstąpimy do bezpłatnego, pachnącego muzeum perfum Fragonard.
Dalej poznamy najstarsze, historyczne dzielnice Paryża. Zobaczymy dwie wyspy w sercu miasta. To właśnie tutaj lud Paryzjów założył miasto, które przerodziło się w dzisiejszy Paryż. Przyjrzymy sie (możliwie jak najbliżej) Katedrze Notre Dame. Wstąpimy do kościoła św. Seweryna, a z zewnątrz obejrzymy kaplice Sainte Chapelle i Conciergerie.  Wieczorem udamy się na wzgórze Montmartre. Zjemy tam kolacje w dobrej restauracji z typowym francuskim menu i oczywiście winem. Jest to atrakcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie można jej pominąć.
Z najwyższego punktu Paryża, rozciąga się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy bazylikę Sacre Coeur z 20 tonowym dzwonem Savoyarde. Urokliwymi, zawsze pełnymi turystów uliczkami dojdziemy do Placu du Tertre, gdzie rozwijał się jeden z najbardziej znanych z prądów malarstwa nowoczesnego - impresjonizm. Turyści zamawiają tutaj portrety, kupują obrazy i szkice. U podnóża Montmartre rozciąga się tzw. beztroski Paryż. Mnóstwo tu urokliwych kawiarni i restauracyjek. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należy Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge oraz pobliski Plac Pigalle.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu.Całodniowy pobyt w parku Asterix jednym z dwóch miejsc w Paryżu, które przeniosą was to świata bohaterów waszych ulubionych bajek. W parku Asterix czekają was niezapomniane przygody na niezliczonych atrakcjach. Dzięki swojej ilości i różnorodności zadowolą one gusta zarówno starszych jak i młodszych gości. Kolejki, zjeżdżalnie, zabawy w wodzie to wszystko na wyciągnięcie ręki. 
Dzień 4
Śniadanie w hotelu.
Od rana zapraszamy do podparyskiego parku rozrywki Disneyland Paris. Baśniowa kraina powołuje do życia ulubionych bohaterów z bajek wytwórni Walta Disneya. Wspólna zabawa z Myszką Miki i jej przyjaciółmi dostarczy niezapomnianych wrażeń, a emocjonujące atrakcje dostarczą rozrywki dla całej rodziny. Codziennie w parku odbywa się barwna parada, w której maszerują ulubione postacie ze świata Disneya.
Dzień 5
Śniadanie w hotelu.
Ten dzien spedzimy w parku Walt Disney Studio w świecie magii filmów Disneya. Polecamy szczególnie dwie atrakcje dla młodszych turystów mały rollercoaster z Nemo i wyścigi aut. Dla starszych polecamy wizytę w Catastrophe Canyon - realistyczną inscenizacja wielkich katastrof i Tower of Terror.
Dzień 6
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny. Spotkanie z kierowca odbędzie się na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko.

CENA :

Cena podstawowa obejmuje:
- przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska
- koszt przewozu bagażu podręcznego liniami LOT (8kg), AIR France (12kg), WIZZAIR (10 kg nieprzekraczający wymiarów 40 x 30 x 20 cm + podręczna walizka na kółkach nieprzekraczająca wymiarów 55 x 40 x 23 cm oraz WIZZ PRIORITY),RYANAIR (10kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm)
-  zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2* 3 noclegi blisko Paryża i 2 noclegi w pobliżu Disneylandu
- śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata)  
- ubezpieczenie NNW, KL
- transfer lotnisko - hotel - lotnisko
- turystyczny fundusz gwarancyjny TFG - 10 PLN
- gwarancję niezmienności ceny
Cena podstawowa nie obejmuje:
- bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi bagażu, trasy i terminu lotu
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
- przewodników lokalnych według programu
- przejazdów komunikacją miejską
- rejsu po Sekwanie
- obiadów lub kolacji
Dodatkowo obowiązkowa opłata na miejscu wliczająca pakiet zwiedzania:- 1 obiadokolacja
- bilet na dwa dni do parku Disneyland- bilet na jeden dzień do parku Asterix
- transfer do parku Asterix
- wjazd na szczyt wieży Eiffel
- rejs po Sekwanie
- wycieczki według programu z lokalnymi przewodnikami
- bilety komunikacji miejskiej
ok. 340 euro/ osoby dorosłe,  ok. 310 euro/ dzieci do 11 lat  
Pakiet nieobowiązkowy (Fakultatywnie dla chętnych)
- Pakiet 2-óch kolacji: Jedna kolacja w restauracji na Montmartre kuchnia francuska. Zestaw zawiera: aperitif, przystawka, danie główne, deser,  butelki wina lub inny napój. Druga obiadokolacja w restauracji self serwis przy Polach Elizejskich. Zestaw: danie główne, przystawka lub deser - 50 euro/ osoby dorosłe,  45 euro/ dzieci do 11 lat (przeliczane na PLN po kursie z dnia założenia rezerwacji) - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja- Dopłata do hotelu*** w centrum Paryża - 255 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja
- bilet do muzeum figur woskowych Grevin - 25 euro / osoby
Informacje dodatkowe:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie
- Transfery z/ na lotnisko są realizowane busem
- Zakwaterowanie: hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone w pobliżu stacji metra lub kolejki RER.
Pokoje: 1 Osobowe oraz 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i WC, oraz telefonem i TV-sat.

WAŻNE INFORMACJE :

UWAGA!!
Minimalna liczna uczestników konieczna do zrealizowania imprezy to 8 osób, w przypadku nie uzbierania się grupy wycieczka może zostać anulowana najpóźniej na 7 dni przed planowanym wyjazdem.
W przypadku braku minimalnej liczby 8 uczestników Klient ma również możliwość dopłaty do pakietu indywidualnego 65 euro/os (przy min 2 uczestnikach) lub 50 euro/os (przy min 3 uczestnikach) - Płatne po przylocie u przewodnika
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ambasada RP w Paryżu:
1, rue de Talleyrand,75343 Paris Cedex 07
tel.:  01 43 17 34 00
e-mail: paris.amb.info@msz.gov.pl

COVID-19 :

Ograniczenia w przemieszczaniu się i wjeździe do Francji
AKTUALIZACJA 10.09.2020
Pasażerowie mają obowiązek wypełnić oświadczenie o braku symptomów infekcji COVID-19. 
Wszyscy pasażerowie przylatujący do Francji mają obowiązek wypełnić Passengers Locator Form. 
Pasażerowie podróżujący z/do Francji oraz po kraju mają obowiązek noszenia maseczek chirurgicznych na lotnisku oraz podczas lotu.
Wszystkie informacje dostępne są tutaj.
Poruszanie się po FrancjiNie obowiązują żadne ograniczenia w poruszaniu się po terenie Francji kontynentalnej.
Komunikacja kolejowa i lotnicza funkcjonuje normalnie. W środkach transportu publicznego i innych miejscach użyteczności publicznej obowiązuje noszenie masek i pozostawanie w odległości co najmniej 1 metra od innych osób.
Od dnia 28 sierpnia br. w miejscach publicznych w Paryżu oraz w departamentach Hauts-de-Seine (92), Seine-Saint-Denis (93) i Val de Marne (94) obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych przez wszystkie osoby powyżej 11. roku życia.
Na chwilę obecną nie ma obostrzeń dotyczących osób podróżujących pomiędzy Polską a Francją. Wjazd osób na teren Francji kontynentalnej z terenu państw Unii Europejskiej i strefy Schengen nie jest podlega ograniczeniom. W stosunku do tych podróżnych nie ma obowiązku odbycia kwarantanny lub posiadania oświadczenia o celu podróży.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 305 zł/os.
Kod oferty: 24102020BVPR57742
sob. 24.10.2020
5 dni
Warszawa
Według programu
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 24.10.2020 , godz. 07:35
Warszawa
LOT Polish Airlines
sob. 24.10.2020 , godz. 10:05
Paryż
Powrót:
czw. 29.10.2020 , godz. 11:00
Paryż
-
czw. 29.10.2020 , godz. 13:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Paryż - Disneyland - Park Asterix

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Według programu
Termin:
sob. 24.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
4 610
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 24.10.2020
5 dni
Warszawa
Według programu
Prima Holiday
Standard DBL (1WN) 4 610