Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotel *** (np. Elysees 3* lub podobny): 7 rozpoczętych dób hotelowych.Istnieje możliwość dopłaty do zakwaterowania w hotelu 4* (np. Aladdin Beach 4* lub podobnym) lub 5* (np. Stella Di Mare Gardens Resort& Spa 5* lub podobnym).
Do dyspozycji gości: lobby, restauracja oraz bar.Pokoje: 1 lub 2-osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV sat.Wyżywienie: all inclusive (wg.oferty wybranego hotelu)Uwaga! Dla chętnych możliwość dopłaty za przedłużeniepobytu w hotelach w Hurghadzie (dodatkowo 3 lub 7 noclegów).
Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Hurghady samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Transfer do hotelu, nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu spotkanieorganizacyjne, czas na aklimatyzację i wypoczynek oraz kapiele morskie i sloneczne. Nocleg.


Dzień 3
Śniadanie. Czaswolny. Popołudniuzwiedzanie Hurghady: przejazd do centrum miasta ioglądanie panoramyz nadmorskiej promenady. Następnie przejazd do nowego portu tzw. Nowej Mariny: chwila relaksu w lokalnej kafejce - możliwość zapalenia shishy (fajki wodnej), spacer po Marinie orazwizyta na lokalnym targu rybnym.Kolejnoprzejazd do najstarszej dzielnicyHurghady - Daharu izwiedzanie meczetu, wizyta w kościele koptyjskim, na egipskim bazarze i w sklepie z pamiątkami. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Nocleg.


Dzień 4
Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach porannych (suchy prowiant zamiast śniadania) i przejazd do Luxoru -największego otwartego muzeum na świecie (trasa ok. 285 km). Przejazd przez pustynię, a następnie wzdłuż Nilu, gdzie można zaobserwować codzienne życie mieszkańców. W programie: Świątynia Hatszepsut - jedna z najpiękniejszych świątyń na świecie Dolina Królów z wejściem do trzech grobowców (za dopłatą możliwość wejścia do grobowca Tutenchamona ok. 200 EGP/ osoby), Kolosy Memnona, przeprawa łodzią przez Nil oraznajwiększa świątynia jaka powstala na świecie - Karnak. Obiad w cenie wycieczki (napoje dodatkowo płatne). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.


Dzień 5
Śniadanie. Wypoczynek w hotelu, możliwość skorzystania z wycieczek morskich i pustynnych (za dopłatą): nurkowanie z butlą w wodach Morza Czerwonego, oglądanie przepięknych raf podczas rejsu statkiem ze szklanymi burtami czy szaleństwo quadami po pustyni wraz z pobytem w lokalnej wiosce Beduinów. Nocleg.


Dzień 6
Po śniadaniu okolo godz. 08:30wyjazd z hotelu do portu w Hurghadzie rejs statkiem po wodach Morza Czerwonego. Snurkowanie na pełnym morzu na dwóch różnych rafach koralowych (maska, rurka, płetwy w cenie). Obiad na statku i napoje bezalkoholowe podczas całego rejsu w cenie. Następnie pobyt na pięknej, piaszczystej plaży na wyspie Giftun. Po południu powrót do portu i transfer do hotelu. Nocleg.


Dzień 7
Śniadanie. Pobyt w hotelu, wypoczynek. Za dopłatą możliwość skorzystaniaz lokalnych wycieczek i atrakcji (np. wycieczka fakultatywna do Kairu). Nocleg.


Dzień 8
Rano, po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu (najpóźniej do godziny 12:00).
- Klienci wybierający dodatkowy tydzień pobytu w Hurghadzie - transfer do wybranego hotelu (opisy hoteli w sekcji o Hurghadzie),
- Klienci powracający do Polski - transfer na lotnisko w Hurghadziei wylot do Polski.
Dokładne godziny transferów poda rezydent Rainbow na miejscu na dzień przed wylotem.
Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 680 km.


Uwagi do programu
-Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może uleczmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe,transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu,wyżywienie zgodnie z ofertą hotelu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta i ubezpieczenie TU EUROPA SA - wariant podstawowy (KL, NNW, Assistancei bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (płatna na lotnisku ok. 25 USD/ osoby), dewizowej części na realizację programu: kosztów biletów wstępu, usług lokalnych przewodników, bagażowych, kierowców, opłat parkingowychitp. (ok. 130 USD/ osoby, płatne na miejscu), napojów do obiadóworaz wycieczek fakultatywnych.


Wycieczki lokalne

Podczas pobytu w Hurghadzie proponujemy wycieczki fakultatywne:


Kair -Centrum arabskiego świata
Całodzienna wycieczka autokarem do stolicy Egiptu. W programie wycieczki: Muzeum Egipskie (wspaniałe skarby faraonów i niesamowite mumie), Sfinks i piramidy: Cheposa, Chefrena i Mykerynosa w Gizie (wejście do piramidy Chefrena dodatkowo płatne ok.60 LE/ osoby),Instytut Papirusów oraz wytwórnia perfum. W trakcie zwiedzania obiad (napoje dodatkowo płatne).
Cena ok.100 USD/ osoby


Safari - Sahara Park
Wycieczka samochodami terenowymi po bezdrożach pustyni. Wizyta w beduińskiej wiosce, w której poznamy zwyczaje mieszkańców. Przewidziana jest również jazda na wielbłądach oraz quadach, a także wizyta w terrarium. Na koniec dnia kolacja w promieniach zachodzącego słońca nad Saharą, przy dźwiękach muzyki arabskiej.
Cena ok. 50 USD/ osoby


Jungle Aqua Park
Wycieczka do największego w Hurghadzie parku wodnego - idealna dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Całodzienne all inclusive w aqua parku wliczone w cenę wycieczki (lunch, przekąski, lody, napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe). Powrót do hotelu wieczorem.
Cena ok. 50 USD/ osoby


Uwagi! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: "


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Egipcie trwa w listopadziei od połowy grudnia do końca marca.


META Description

Luksor - starożytne Teby z imponującym Karnakiem• Hurghada - orientalny bazar i nowa Marina• rejs po Morzu Czerwonym• wypoczynek w słonecznej Hurghadzie


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport
- Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
- Obywatele polscy potrzebują wizę do Egiptu, płatna na lotnisku ok. 25 USD/ osoby.


Wizy

Paszport
- Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
- Obywatele polscy potrzebują wizę do Egiptu, płatna na lotnisku ok. 25 USD/ osoby.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 838 zł/os.
Kod oferty: 12032020RNBW202405
czw. 12.03.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 12.03.2020 , godz. 17:30
Katowice
czw. 12.03.2020 , godz. 22:35
Hurghada
Powrót:
czw. 19.03.2020 , godz. 23:35
Hurghada
pt. 20.03.2020 , godz. 02:50
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Egipt - Hurghada Holiday Tour

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
czw. 12.03.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
3 676
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 12.03.2020
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 3 676