Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotele, lodge lub pousady o standardzie **/***(7 rozpoczętych dób hotelowych)
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym do Fortalezy (z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Fortalezy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu na nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu wyruszymy na ekscytująca wycieczkę do Morro Branco - labiryntu czerwonych i białych klifów, które oferują niesamowite tło dla pięknego wybrzeża regionu Ceara. Morro Branco jest znane na całym świecie z rękodzieła z piasku oraz słynie jako sceneria brazylijskich produkcji telewizyjnych i filmowych. Usytuowany pomiędzy wydmami, klifami i jeziorkami ze słodką wodą obszar ten słynie jednak, przede wszystkim ze spektakularnych kolorowych wydm, które poznamy spacerując oraz przemieszczając się pojazdami typu buggy. Po spacerze czas na odpoczynek i lunch (we własnym zakresie), następnie powrót do Fortalezy i krótkie zwiedzanie miasta. Podczas wycieczki zobaczymy m. in. Stare Miasto, tradycyjną dzielnicę miasta - Aldeota, Centro Dragao do Mar (Centrum Kultury i Sztuki) oraz Katedrę. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Starym Rynku, gdzie można podziwiać i kupić tradycyjne dla rejonu Ceara rękodzieło. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok 180 km).


Dzień 3
Po śniadaniu transfer na lotnisko i lot do Rio de Janeiro. Zwiedzanie miasta kontrastów, które od dziesięcioleci jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Brazylii i na całym świecie. Rio jest drugim co do wielkości miastem w Brazylii i trzecią co do wielkości metropolią w całej Ameryce Południowej. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się jeden z siedmiu nowych cudów świata - słynny, wysoki na 38 metrów posąg Chrystusa Odkupiciela. Następnie udamy się na Sambodrom - to właśnie tutaj co roku barwne korowody tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału na świecie (w okresie koncertów i karnawału Sambodrom jest zamknięty, można go zobaczyć tylko z okien autobusu). Następnie przejazd na "czerwoną plażę" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt pocztówkowego wzgórza Pão de Açúcar (Głowa Cukru - 396 m n.p.m.). Podczas lunchu będziemy mieli okazję skosztować słynnej wołowiny brazylijskiej w Churrascarii i zapoznać się ze sposobem jej podawania, tzw. rodízio de carne (lunch dodatkowo płatny). Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok 50 km)


Dzień 4
Po śniadaniu przejazd jeepami do dzielnicy artystycznej bohemy Santa Teresa, w której czas się zatrzymał. Na niezwykły klimat dzielnicy składają się atmosfera, przepiękne, panoramiczne widoki miasta i zatoki Guanabara, a także słynny, XIX-wieczny tramwaj zwany Bondinho. Będziemy mogli podziwiać niesamowite schody Escada Selaron wykonane w całości z płytek ceramicznych zebranych z całego świata. Następnie przejedziemy do ogrodu botanicznego (Jardim Botanico), który został założony w 1808 r na zlecenie Króla Jana VI, na terenie dawnej fabryki prochu. Ogród słynie z alei obsadzonej 134 palmami królewskimi. Na powierzchni 140 ha mieści się ok. 6 tys. gatunków roślin ze strefy subtropikalnej i tropikalnej, z czego największe wrażenie robi aż 900 gatunków palm. Od 1992 r. ogród ten jest rezerwatem biosfery UNESCO. Będziemy mogli zobaczyć również największe drzewo Amazonii sumauma i pau-brasil, któremu swoją nazwę zawdzięcza Brazylia. Podczas całej wycieczki będziemy przemieszczać się jeepami. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km)


Dzień 5
Po śniadaniu wybierzemy się na relaksującą i egzotyczną wycieczkę na Tropikalne Wyspy. Po dwugodzinnej podróży z Rio de Janeiro dotrzemy do przystani szkunerów, skąd wyruszymy wodprężający rejs. Podczas rejsu zachwycimy się rajem w wydaniu brazylijskim: dzikimi plażami, słońcem, wodą i muzyką. Odwiedzimy kilka maleńkich, urokliwych wysp - będziemy zatrzymywali się na kąpiele oraz na plażowanie. W trakcie wycieczki lunch. Powrót do hotelu, nocleg.


Dzień 6
Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie na jednej z kultowych plaż Rio de Janeiro - polecamy zwłaszcza słynną, 4,5-kilometrową Copacabanę lub elegancką Ipanemę. Przy obu plażach tętni życie - znajdziemy tu luksusowe hotele, restauracje z kuchnią z całego świata, a także zwyczajnych sprzedawców oferujących lokalne menu czy pamiątki. Podczas pobytu tutaj będziemy mogli w pełni zrozumieć, dlaczego Brazylijczycy kochają Rio, uwielbiają spędzać czas na plaży i tańczyć wprost na ulicy. Dla chętnych popołudniowe wyjście, podczas którego będziemy mogli zobaczyć na własne oczy przygotowania do karnawału jednej ze szkół samby (60 USD/os. udział w wycieczce zależny od etapu przygotowań szkół samby, należy potwierdzić na miejscu u pilota czy wycieczka w danym terminie się odbywa). Nocleg.


Dzień 7
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Fortalezy (możliwy z przesiadką). Zakwaterowanie w hotelu. W tym dniu, dla chętnych, zaoferujemy wycieczki fakultatywne (oferta u pilota wycieczki). Nocleg.


Dzień 8
Po śniadaniu czas wolny, następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).


Dzień 9
Przylot do Polski na lotnisko w Warszawie (lot z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotemczarterowym do/z Fortalezy (z międzylądowaniem technicznym na Wyspach Kanaryjskich), opłaty lotniskowe, przelot Fortaleza - Rio de Janeiro - Fortaleza, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg programu (śniadania), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu)ok.170 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).


META Description

Fortaleza • pomarańczowe labirynty Kanionu Morro Branco • cudowne białe plaże regionu Ceara • szaleństwo na wydmach - przejażdżka buggies • Rio de Janeiro - Miasto Boga • Głowa Cukru • Santa Teresa - dzielnica artystycznej bohemy • Chrystus z Corcovado • słynne schody Escada Selaron • plaże, plaże - Copacabana, Ipanema • przeloty lokalne w cenie


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 064 zł/os.
Kod oferty: 04012021RNBW206900
pon. 04.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 04.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 04.01.2021 , godz. 00:00
Fortaleza
Powrót:
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Fortaleza
wt. 12.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Rio to nie wszystko!

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 04.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 128
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 04.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 14 128