Rio De Janeiro I Wielkie Wodospady Iguazu

Atuty oferty

Opis hotelu

Region:

Brazylia / Brazylia

Opis oferty: :

Rio De Janeiro • Paraty • Zatoka Paraty • Zatoka Ilha Grande • Rio De Janeiro • Tama Itaipu • Park Narodowy Iguaçu • Parque Das Aves • Rio De Janeiro Odkryj Brazylię, największy kraj Ameryki Południowej! Wycieczkę w rytmie samby polecamy wszystkim, którzy pragną poczuć jej klimat i podziwiać najpiękniejsze widoki. W programie są kultowe miejsca i "must see" Rio de Janeiro jak pomnik Chrystusa Zbawiciela i bulwary przy plażach Ipanema, Leblon i Copacabana. Na pewno zachwycą klimatyczne Paraty, a wrażenie zrobią też Wodospady Iguazu, gdzie podziwiać można potęgę przyrody. Trasa w Brazylii: ok. 570 km (minibusem lub autokarem) oraz 2000 km (przelot wewnętrzny).

1. DZIEŃ. :

Zbiórka na lotnisku. Wylot do Brazylii.

2. DZIEŃ. RIO DE JANEIRO:

Przylot do Rio de Janeiro, przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Całodzienne zwiedzanie RIO DE JANEIRO, podczas którego można poznać najważniejsze fakty z historii miasta. Przejazd do Parku Narodowego Tijuca, który uważany jest największy "miejski las" na świecie. Roztacza się stąd widok na szczyt góry Corcovado ze słynnym posągiem Chrystusa Zbawiciela. Przejazd do historycznego centrum Rio de Janeiro, gdzie podziwiać można kolonialne budynki i urocze brukowane uliczki. Następnie przejazd kolejką linową na słynny punkt widokowy na szczycie góry Sugarloaf (Głowa Cukru), skąd rozpościera się zapierający dech widok na miasto, zatokę Guanabara, plażę Copacabana i posąg Chrystusa Odkupiciela. Powrót do hotelu, czas wolny na plażowanie. Nocleg.

3. DZIEŃ. RIO DE JANEIRO:

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek na plaży. Nocleg.

4. DZIEŃ. PARATY:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do kolonialnego miasteczka PARATY na wybrzeżu. Na trasie podziwiać można zielone góry, porośnięte lasem tropikalnym i złociste plaże, porośnięte palmami. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Spacer po klimatycznych brukowanych uliczkach starego miasta Paraty, gdzie mieszczą się przepiękne, małe, kolorowe kościółki, przyciągające turystów z całego świata. Wizyta w historycznej części starego miasta pozwala poczuć klimat sprzed kilku stuleci. Paraty wraz z Ilha Grande wpisane są na listę UNESCO. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ. ZATOKA PARATY - ZATOKA ILHA GRANDE:

Śniadanie. Przejazd do portu. Rejs po ZATOCE PARATY i części ZATOKI ILHA GRANDE. Podczas rejsu zachwycają wspaniałe widoki. Postój między wysepkami w okolicy Ilha Comprida, w miejscu nazywanym przez mieszkańców "naturalnym akwarium". Można tu pływać wśród dużych grup ryb tropikalnych, które są przyzwyczajone do obecności ludzi. Zejście do wody i podziwianie podwodnego świata. Jest to także idealne miejsce na podwodne zdjęcia. Na łodzi można kupić lunch. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

6. DZIEŃ. RIO DE JANEIRO:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Rio de Janeiro. Czas wolny na wypoczynek na plaży. Zakwaterowanie. Nocleg.

7. DZIEŃ. TAMA ITAIPU:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko w Rio de Janeiro. Przelot na lotnisko Foz do Iguaçu. Przejazd na TAMĘ ITAIPU. Do niedawna tama Itaipu była największą na świecie konstrukcją wykonaną przez człowieka, obecnie jest drugą co do wielkości elektrownią wodną na świecie. Tama uważana jest za jeden z Nowoczesnych Cudów Świata, dostarczając prawie 20% energii elektrycznej w Brazylii. Trasa zwiedzania rozpoczyna się w centrum multimedialnym, które pokazuje historię tamy i proces jej powstawania. Dalej trasa biegnie dookoła zewnętrznej części tamy z przystankiem tuż przed ogromnym przelewem i drugim nad górną częścią zapory. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

8. DZIEŃ. PARK NARODOWY IGUAÇU (ARGENTYNA) :

Śniadanie. Przejazd do PARKU NARODOWEGO IGUAÇU, którego część znajduje się już po argentyńskiej stronie granicy. Przejazd pociągiem do górnej ścieżki parku, prowadzącej przez malowniczy, zielony krajobraz dżungli. W miarę zbliżania się do wodospadu słychać coraz wyraźniejszy, ogłuszający "ryk" spadającej wody. Następnie przejście dolnej ścieżki parku - 1600 m krętych pomostów, z których roztaczają się wspaniałe widoki. Przejście w okolice spektakularnej Garganta del Diablo (Gardziel Diabła) - największej kaskady wodospadów Iguazu. Powrót do hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PARQUE DAS AVES:

Śniadanie. Całodniowa wycieczka do Parque Das Aves (Park Ptaków). W lesie tropikalnym podziwiać można ok. 200 gatunków ptaków. Parque Das Aves jest jedyną instytucją na świecie zajmującą się ochroną ptaków żyjących w lasach deszczowych u wybrzeży Atlantyku. Podczas wycieczki można obserwować takie ptaki jak pagugi, tukany toko czy flamingi i wiele gatunków motyli. Teren parku stanowi jeden z najlepiej zachowanych obszarów lasu deszczowego na świecie. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ. RIO DE JANEIRO:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko Foz do Iguaçu. Przelot do RIO DE JANEIRO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie, nocleg.

11. DZIEŃ. RIO DE JANEIRO:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

12. DZIEŃ. :

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

9 noclegów w hotelach***: 4 w Rio De Janeiro, 2 w okolicach Paraty, 3 w okolicach Iguazu • wyżywienie: 9 śniadań • przeloty: Warszawa-Rio De Janeiro, Rio De Janeiro-Iguazu, Iguazu-Rio De Janeiro, Rio De Janeiro-Warszawa • przejazd autokarem lub minibusem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW.

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, napiwki - ok. 100 USD.Z uwagi na przeloty wewnętrzne sprzedaż może być zamknięta na 30 dni przed wylotem.Z uwagi na wizytę w Parku Iguazu należy zabrać wygodne obuwie trekkingowe oraz lekką odzież przeciwdeszczową.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
11 799 zł/os.
Kod oferty: 20032021VITX207251
sob. 20.03.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 20.03.2021 , godz. 00:00
Warszawa
..
niedz. 21.03.2021 , godz. 00:00
Rio De Janeiro
Powrót:
wt. 30.03.2021 , godz. 00:00
Rio De Janeiro
..
śr. 31.03.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Rio De Janeiro I Wielkie Wodospady Iguazu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 20.03.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
23 598
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 20.03.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Itaka
Pok. 2 os. (DBL) 23 598