Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
- w Rio de Janeiro *** (4 rozpoczęte doby hotelowe), hotele położone ok. 300 m od plaży Copacabana lub Flamengo.


- w Foz do Iguaçu *** (1 rozpoczęta doba hotelowa)


Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.Program

Dzień 1
Rio de Janeiro, samba i karnawał to wspaniale trio przyciąga siebie nawzajem i wszystkich z całego świata. Nie ma bardziej rozbawionego miejsca na Ziemi, jakim staje się Sambodrom w tym gorącym okresie. Piękne stroje, urzekające kolory, głośna muzyka i wiele innych atrakcji tworzą cudowny korowód samby. Szkoły samby, z których słynie Rio przygotowują cały rok ten niezapomniany i niepowtarzalny spektakl. Samba - taniec narodowy Brazylii, wcześniej zakazany, dziś olśniewa i porusza biodra wszystkich uczestników karnawału. Przeżycie karnawału w Rio to wspaniała okazja do poznania kultury Brazylijczyków oraz ich radosnego i roztańczonego temperamentu. Każda szkoła przygotowuje własne show, aby pokazać nam prawdziwe oblicze Brazylii. To nie tylko taniec i muzyka, ale także duża dawka tradycji i mentalności oraz niezapomnianej zabawy. Jadące pięknie ustrojone platformy, tańczące pary z chorągwiami, bawiące królowe samby, wspaniałe orkiestry i dużo dobrej muzyki rodem z Rio. Cóż chcieć więcej? Tylko mieć miejsce na Sapucai, czyli Sambodromie i oddać się tej atmosferze szału i fantazji. Z nami odkryją Państwo ten niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl na świeżym powietrzu przy blasku reflektorów i unoszących się rytmów samby.


Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku Okęcie w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora. Wylot Rio de Jeneiro przez jeden z europejskich portów lotniczych.


Dzień 2
Przylot do Rio de Janeiro, transfer do hotelu. Spacer po mieście, pierwszy kontakt ze świętującym karnawał Rio. Po południu czas wolny na wypoczynek na słynnej plaży Copacabana lub uczestnictwo w wielkim brazylijskim święcie. Proponujemy ten dzień po podróży spędzić w całości na odpoczynek w hotelu, kolejne noce (wg Państwa możliwości i uznania) można przeznaczyć na zabawę. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.


Dzień 3
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Foz do Iguaçu. Przejazd przez granicę i zwiedzanie Parku Narodowego Iguazu po stronie argentyńskiej słynnych na całym świecie wodospadów. Wyznaczonymi szlakami i w ekologicznej kolejce będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego zachwycimy się pięknem wodospadu Garganta del Diablo - Diabelska Gardziel. Następnie przejedziemy ponownie przez "most braterstwa" na stronę brazylijską. Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie ponowne spotkanie, jednakże tym razem z zupełnie innej perspektywy, z największym wodospadem (większym niż Niagara!) Iguaçu - Garganta del Diablo, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Dla chętnych jako opcja wodne safari (dodatkowo płatne ok. 90 USD). Obiadokolacja. Transfer do hotelu w Iguacu, zakwaterowanie i nocleg.


Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Foz do Iguaçu i przelot do Rio de Janeiro.Następnie rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako a cidade maravilhosa - wspaniałe miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to najsłynniejsze wizytówki Rio, które najlepiej obrazują radosny i gorący temperament jego mieszkańców. Wjazd kolejką się na szczyt góry Corcovado gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 r. uznano go za jeden z siedmiu nowych cudów świata. W drodze do centrum przejedziemy obok słynnej "świątyni" futbolu - stadionu Maracanã, uważanego za największy tego typu obiekt na świecie. W kraju, w którym piłka nożna jest niemalże religią, wielu nazywa go nawet Świątynią Bogów. W centrum Rio zwiedzimy Katedrę w kształcie piramidy a następnie przejedziemy na "czerwoną plażę" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar (pol.: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.). Powrót do hotelu i obiadokolacja. (Trasa ok. 50 km).


Dzień 5
Czas wolny na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej z plaż Rio de Janeiro. W tym szczególnym dniu o godz. 6:00 obudzą nas Blocos de rua! Wielomilionowe parady uliczne tworzone w całym mieście przez lokalne organizacje, społeczności, sąsiadów i znajomych. Z wielką chęcią zaproszą nas do wspólnej zabawy! W godzinach późno popołudniowych będą mieć Państwo niepowtarzalną okazję przeżycia najgorętszej nocy karnawału w samym sercu Rio de Janeiro! Ten najbardziej kolorowy i znany karnawał na świecie, którego początki sięgają 1723 r., zawsze przyciąga do Rio tłumy turystów i jest gwarancją niezapomnianej zabawy. Tradycją jest rozpoczęcie karnawału od wybrania Króla Karnawału tzw.: Rei Momo, który odbierając od burmistrza symboliczne klucze do bram miasta inauguruje pięć dni zabawy, tańca i beztroski! Całe Rio de Janeiro żyje karnawałem zarówno w dzień jak i w nocy! Punktem kulminacyjnym karnawału są parady najlepszych szkół samby, dla których karnawał jest zwieńczeniem ich całorocznej pracy. Korowody barwnych tancerzy ubranych w odważne i wymyślne stroje prezentują na Sambodromie swoje niezwykłe umiejętności taneczne. Radosny temperament Brazylijczyków oraz porywający rytm bębnów tworzą wybuchową mieszankę, której nie można się oprzeć, a szalona zabawa przy gorących dźwiękach samby na pewno na długo zapadnie w pamięć. Po południu lunch i przejazd na Sambodrom, w nocy powrót do hotelu, nocleg.


Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Rio de Janeiro, samodzielną wycieczkę do Ogrodu Botanicznego lub skorzystanie z wycieczki fakultatywnej: Miasto Samby ok 60USD/os., Rio na Bis ok 55USD/os, wyspy tropikalne ok 75 USD/os., lot helikopterem ok 200 USD/os. za 30 min. Po południu proponujemy udział w nieustającej zabawie karnawałowej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.


Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).


Dzień 8
Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego oraz lekkiej kurtki ortalionowej na spacer po Parku Iguaçu.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Rio de Janeiro oraz z Rio de Janeiro do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych, przelot na trasie: Rio de Janeiro - Foz do Iguaçu - Rio de Janeiro, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę przedstawiciela odprawiającego grupę na Okęciu, opiekę pilota w Brazylii i Argentynie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 160 USD/os + ok. 40 USD/os napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych. Cena podstawowa nie obejmuje biletów wstępu na Sambodrom - możliwa dopłata w postaci dodatkowej usługi do rezerwacji (w tym transfer).


META Description

Karnawał 2021 • największe święto Ameryki • roztańczone i rozpalone w słońcu Rio de Janeiro • muzyka, tańce, zabawa przez całą dobę • niesamowite stroje, pióra, kostiumy • konkursy szkół tańca • jedyna taka zabawa na świecie • Głowa Cukru, słynny pomnik Chrystusa i Maracana • Wodospady Iguacu


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
9 483 zł/os.
Kod oferty: 10022021RNBW30610
śr. 10.02.2021
6 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 10.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
śr. 10.02.2021 , godz. 00:00
Rio De Janeiro
Powrót:
wt. 16.02.2021 , godz. 00:00
Rio De Janeiro
śr. 17.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Karnawał w Rio de Janeiro

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 10.02.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
18 967
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 10.02.2021
6 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 18 967