Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotele o standardzie *** (9 rozpoczętych dób hotelowych)
Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych).Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.


Dzień 2
Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Spotkanie informacyjne z pilotem wycieczki, a następnie czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Rio de Janeiro - polecamy zwłaszcza 4,5 km Copacabanę lub elegancką Ipanemę. Przy obu plażach toczy się życie wakacyjne: znajdziemy tu luksusowe hotele, różnorodne restauracje a także zwyczajnych sprzedawców oferujących proste menu czy pamiątki. Brazylijczycy po prostu kochają Rio, uwielbiają spędzać czas na plaży, tańczyć wprost na ulicy. Samo Rio de Janeiro to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych na świecie, przyciągające rocznie tysiące turystów. Malowniczo położone nad Oceanem Atlantyckim i Zatoką Guanabara, strzeżone jest przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Brazylii - spoglądający z góry Corcovado pomnik Chrystusa Zbawiciela. Nie ma również bardziej rozbawionego miejsca na Ziemi, jakim staje się miasto w okresie karnawału. Piękne stroje, urzekające kolory, głośna muzyka i wiele innych atrakcji tworzą cudowny korowód samby. Szkoły samby, z których słynie Rio przygotowują cały rok ten niezapomniany i niepowtarzalny spektakl. Samba - taniec narodowy Brazylii, wcześniej zakazany a dziś olśniewający i poruszający biodra wszystkich uczestników karnawału. Przeżycie karnawału w Rio to wspaniała okazja do poznania kultury Brazylijczyków oraz ich radosnego i roztańczonego temperamentu. Nocleg.


Dzień 3
Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako a cidade maravilhosa" - cudowne miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 r. uznano go za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Przejedziemy również obok słynnej "świątyni" futbolu - stadionu Maracanã, uważanego za największy tego typu obiekt na świecie. W kraju, w którym piłka nożna jest niemalże religią, wielu nazywa go nawet Świątynią Bogów. Następnie udamy się na Sambodrom - to właśnie tutaj co roku korowody barwnych tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału na świecie (w okresie koncertów i karnawałowym Sambodrom jest zamknięty, można go zobaczyć tylko z okien autobusu).Później przejazd na "czerwoną plażę" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar (pol: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.). Powrót do hotelu. (Trasa ok. 50 km). Wieczorem zachęcamy do wyjścia do jednego z klubów z muzyką na żywo w dzielnicy Lapa, aby zrozumieć słynną frazę: "São Paulo pracuje, Rio się bawi".


Dzień 4
Po śniadaniu jeepami przejedziemy do Santa Teresa - dzielnicy artystów, w której zatrzymał się czas. Z pewnością urzekną wszystkich panoramiczne widoki miasta i zatoki Guanabara. Zachęcamy do spaceru po klimatycznej dzielnicy Santa Teresa, której ulicami przejeżdża XIX-wieczny tramwaj zwany Bondinho. Będziemy podziwiali niesamowite schody Selaron wykonane w całości z płytek z całego świata. Następnie przejazd do ogrodu botanicznego (Jardim Botanico), który został założony w 1808 r na zlecenie Króla Jana VI, na terenie dawnej fabryki prochu. Słynny z alei obsadzonej 134 palmami królewskimi. Na powierzchni 140 ha mieści się ok. 6 tys. gatunków roślin ze strefy subtropikalnej i tropikalnej, z czego największe wrażenie robi aż 900 gatunków palm. Od 1992 r. ogród ten jest rezerwatem biosfery UNESCO. Będziemy mogli zobaczyć również największe drzewo Amazonii sumauma i pau-brasil, któremu swoją nazwę zawdzięcza Brazylia. Podczas wycieczki przemieszczamy się jeepami. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km)


Dzień 5
Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie. Dla chętnych po południu odwiedziny w Mieście Samby, gdzie będziemy mogli zobaczyć na własne oczy przygotowania do karnawału jednej ze szkół samby (60 USD/os.). (udział w wycieczce zależny od etapu przygotowań szkół samby, należy potwierdzić na miejscu u pilota czy wycieczka w danym terminie się odbywa). Nocleg.


Dzień 6
Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie. Dla chętnych udział w wycieczce na Wyspy Tropikalne. W programie rejs szkunerem, kąpiel w zatoczkach i plażowanie na rajskiej wysepce (75 USD/os.). Nocleg.


Dzień 7
Śniadanie. Przelot do Foz de Iguacu (możliwy lot z przesiadką) i zwiedzanie brazylijskiej strony słynnych na całym świecie wodospadów Iguaçu, co w języku Indian Guaraní oznacza "wielką wodę". Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie spotkanie z największym wodospadem Iguaçu zwanym Garganta del Diablo - Diabelską Gardzielą, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 30 km).


Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie Parku Narodowego Iguazu po stronie argentyńskiej. Wyznaczonymi szlakami i w kolejce, będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego po raz kolejny zachwycimy się pięknem wodospadu Garganta del Diablo. Dla chętnych, jako opcja, wodne safari (przejazd samochodem terenowym przez las tropikalny, podziwianie świata dzikiej przyrody, a następnie wycieczka pod wodospady łodziami podobnymi do pontonów. Czas trwania ok. 1,5 godz. Dodatkowo płatne ok. 100 USD/os.). Następnie przejedziemy przez "most braterstwa" na stronę brazylijską. Przelot do Rio de Janeiro. Nocleg. (Trasa ok. 50 km).


Dni 9 - 10
Śniadanie. Dni wolne na odpoczynek. Dla chętnych (ok 50 USD/os.): wyjazd do dzielnicy zwanej Miami Rio de Janeiro. Zobaczymy długą piękną plażę Barra de Tijuca a następnie udamy się na rejs łodzią po Lagunie Tijuca, na której znajduje się 10 wysepek. Będziemy wypatrywać Kapibar, kajmanów i czapli. Zatrzymamy się również na jednej z wysepek, na której znajdują się restauracje, pousady. Powrót. Popołudnie wolne na plażowanie. Nocleg. Wieczorem dla chętnych Samba Show, w właściwie przekrój tańców brazylijskich w najlepszym wydaniu. Poczujemy prawdziwy klimat Brazylii w rytmach lambady, samby czy bossa novy. (ok 100 USD/os.).


Dzień 11
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny samolotem rejsowym do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).


Dzień 12
Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.


Uwagi do programu
-Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego, repelentów oraz lekkiej kurtki przeciwdeszczowej na spacer po Iguaçu.
- Karnawał w 2019 roku trwa od 21 do 26 lutego. Oferujemy w sprzedaży bilety na paradę karnawałową oraz bilety na Paradę Zwycięzców - najlepsze szkoły, wybrane przez sędziów, jeszcze raz przejdą Sambodromem na zakończenie karnawału. Cena zawiera transfer hotel - Sambodrom - hotel oraz opiekę pilota.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotemrejsowym do/z Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, przeloty wewnętrzne, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (9 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg programu (śniadania), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu)ok.215 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.7/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Cudowne Miasto Boga • Chrystus z Corcovado • Głowa Cukru - panorama Rio • Santa Teresa - dzielnica artystów • wycieczka jeepami • ogród botaniczny - dżungla w środku wielkiego miasta• Chrystus z Corcovado • Wodospady Iguazu - największe wodospady na świecie • Sambodrom • Niesamowite plaże Rio - Copacabana, Ipanema


Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 762 zł/os.
Kod oferty: 08012021RNBW195126
pt. 08.01.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 08.01.2021 , godz. 17:20
Warszawa
sob. 09.01.2021 , godz. 07:10
Rio De Janeiro
Powrót:
pon. 18.01.2021 , godz. 20:50
Rio De Janeiro
wt. 19.01.2021 , godz. 16:10
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Brazylijskie despacito

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 08.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
15 525
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 08.01.2021
10 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 15 525