Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Hotele, lodge lub pousady o standardzie **/***(7 rozpoczętych dób hotelowych)
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym do Fortalezy (z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Fortalezy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu na nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Morro Branco, które jest jedną z głównych atrakcji regionu Ceara. Niezwykłe skalne formacje w różnych barwach, otoczone złotymi wydmami, tworzą unikatowy na skalę całego kraju krajobraz. Lokalni artyści z Morro Branco napełniają małe butelki piaskiem o różnych odcieniach, aby stworzyć wyjątkową pamiątkę. Kolorowe butelki z piaskiem można zakupić wzdłuż plaży i w lokalnej wiosce. Morro Branco poznamy bliżej podczas przejażdżki pojazdami typu buggies, a także w trakcie spaceru, gdy będziemy kluczyć po labiryncie kolorowych skał. Gwarantujemy ogromne emocje podczas wjazdów i zjazdów z wydm! Powrót do hotelu do Fortalezy.


Dzień 3
Po śniadaniu zapraszamy na górską wyprawę - czeka nas eskapada do odkrytego jeszcze przez niewielu rejonu Ceara. Na tej wycieczce zabierzemy Państwa do "Lasu Atlantyckiego" w "Maciaco de Baturite", położonego ok. 100 km od Fortalezy. Zobaczymy codzienne życie Brazylijczyków, zamieszkałych w górskich miasteczkach Redencao, Baturite, Guaramiranga. Zwiedzimy muzeum "Douradinha Cachaca" w miasteczku Redencao - pierwsze miasto w historii Brazylii, w którym doszło do wyzwolenia niewolników. W programie wycieczki degustacja tradycyjnego dla stanu Ceara napoju alkoholowego cachaça (wódka z trzciny cukrowej). Zwiedzimy starą rezydencję właścicieli plantacji oraz czworaki, w których żyli i mieszkali niewolnicy. Wizyta w Klasztorze Jezuitów, skąd rozciąga się wspaniały widok na okolice. Następnie lunch, wliczony w cenę. Wycieczka zakończy się spacerem do wodospadów Talita, połączona z kąpielą i relaksem. Powrót do Fortalezy na nocleg.


Dzień 4
Po śniadaniu transfer jeepami do Jericoacoara, niewielkiego, lecz urokliwego miasteczka położonego pośród rozległego parku narodowego i będącego spełnieniem marzeń wakacyjnych każdego Brazylijczyka. Jijoca de Jericoacoara znajduje się na zachodnim wybrzeżu stanu Ceara, około 300 km od stolicy Fortalezy. Przy miejscowości znajduje się słynna plaża Jericoacoara, (nazywana potocznie i z czułością Jeri), uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Jej wody są płytkie i mają minimalne fale - doskonałe środowisko dla stand up paddle (SUP) i kitesurfingu. To miejsce z niepowtarzalnym klimatem, gdzie wieczorami obwoźni sklepikarze zapalają lampki i sprzedają słynną caipirinhę. Plażę otaczają, małe jeziorka i wydmy o długości do 30 m, które zmieniają kolor w ciągu dnia, w zależności od padania światła. Po lewej stronie plaży znajduje się najbardziej znana i największa wydma Duna do Pôr do Sol (Sunset Dune). Każdego popołudnia, około 17:00, turyści i mieszkańcy udają się na jej szczyt,aby obejrzeć spektakularny zachód słońca. Z kolei miłośnicy odpoczynku powinni wybrać się na przejażdżkę do Lagoa Azul, gdzie na tafli jeziora zostały rozwieszone hamaki, sprzyjające błogiemu lenistwu. Nocleg.


Dzień 5
Dzień wolny na korzystanie z uroków Jericoacoara. Można tu uprawiać kitesurfing, pływać na stand up paddle (SUP), czy leniwie wylegiwać się na kolorowych hamakach zawieszonych tuż nad wodą w Lagoa Azul. Jedną z największych przygódmoże być teżprzejażdżka konna po wydmach lub sandboarding - zjazd na desce po wydmach.


Dni 6 - 7
Po śniadaniu powrót do Fortalezy. Czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Fortalezy. Podczas wypoczynku proponujemy wycieczki opcjonalne: przejażdżka pojazdami typu buggy na plażę Cumbuco, czy górska wyprawa do "lasu atlantyckiego" z degustacją tradycyjnego alkoholu Cachaça.


Dzień 8
Po śniadaniu czas wolny, następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).


Dzień 9
Przylot do Polski na lotnisko w Warszawie (lot z międzylądowaniem na Wyspach Kanaryjskich).


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotemczarterowym do/z Fortalezy (z międzylądowaniem technicznym na Wyspach Kanaryjskich), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg programu (śniadania, 1 lunch), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu)ok.100 USD/os (w tym bilety wstępu, podatek turystyczny w Jericoacoara, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).


META Description

Kanion Morro Branco • kolorowe szaleństwo buggies na najpiękniejszych plażach Brazylii • sandboarding czyli po prostu zjazd na desce z wydmy • hamaki zawieszone nad wodą - Lagoa Azul • turkusowe jeziora na wydmach- Lencoish Maranheses • białe plaże Jericoacara • górskie wioski i codzienne życie Brazylijczyków • kąpiel w wodospadach Talita • dla chętnych kitesurfing i stand up paddle


Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 121 zł/os.
Kod oferty: 04012021RNBW206903
pon. 04.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 04.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
pon. 04.01.2021 , godz. 00:00
Fortaleza
Powrót:
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Fortaleza
wt. 12.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Brazylia aktywnie!

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 04.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
12 242
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 04.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 12 242