Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Położenie: Nowoczesny, elegancki hotel położony jest w miejscowości Neum na terenie Bośni i Hercegowiny. Neum znajduje się ok. 65 km od Dubrownika, ok. 60 km od Medugorje, ok. 77 km od Mostaru i ok. 90 km od wyspy Korcula, co czyni go wymarzonym miejscem wypadowym do największych atrakcji Bałkanów. Atutem Neum jest również bliskość portu lotniczego w Dubrowniku - transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 1,5 godz. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepiki, restauracje i kawiarnie.Plaża: Obiekt oddalony jest od żwirowej plaży ok. 350 m, na którą codziennie wozi naszych gości bezpłatny bus hotelowy. Leżaki na plaży - płatne (ok. 2 EUR).Do dyspozycji gości: Pięciopiętrowy obiekt wybudowany w 2012 roku. Recepcja 24 godz., z przestronnym lobby z widokiem na morze, restauracja główna, restauracja a la carte, do dyspozycji gości 2 baseny wewnętrzny i zewnętrzny usytuowany na 6 piętrze obiektu, skąd rozciąga się piękny widok na Adriatyk, półwysep Peljesac i całą Neumską Riwierę, bar przy basenie z tarasem słonecznym, leżaki przy basenie bezpłatne dla gości hotelowych, siłownia, sauna, sala fitness, 1 sala konferencyjno-biznesowa, sklep z pamiątkami, market, parking. Hotel akceptuje karty płatnicze.Pokoje: Hotel posiada 58 komfortowo i nowocześnie urządzonych pokoi z balkonami i łazienkami (prysznic) oraz suszarką do włosów. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, minibar, telefon oraz telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.Wyżywienie: Wyżywienie w formie bufetu: śniadania (06:30-09:00) i obiadokolacje (18:00-21:00).Rozrywki: Dla każdej grupy organizujemy wieczorek dalmatyński z muzyką na żywo (w cenie wycieczki), dla naszych gości bezpłatny poczęstunek oraz wino i rakija bez ograniczeń.Internet: Na terenie całego obiektu Internet Wi-Fi - bezpłatny.Kategoria lokalna: ****Strona www:Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Wylot do Dubrownika. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu Jadran w Neum, obiadokolacja z lampką wina, nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu przejedziemy zachwycającą trasą widokową na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast basenu Morza Śródziemnego, Dubrownika (UNESCO), miasta nie bez przyczyny zwanego Perłą Adriatyku. Dostępu do miasta przez wieki broniły potężne mury obronne zachowane do dziś oraz patron miasta święty Błażej. Przewodnik zabierze nas na niezwykły spacer kamiennymi ulicami, podczas którego zobaczymy m.in. katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, Muzeum Apteki, pałac Sponza i pałac Rektorów, a także dowiemy się co miał wspólnego z Dubrownikiem król Ryszard Lwie Serce, Robin Hood czy też bohaterowie serialu "Gra o tron"i Gwiezdnych wojen". Po zwiedzaniu dla chętnych rejs statkiem wokół murów Dubrownika (dodatkowo płatne-ok.10EUR/os). Powrót do hotelu, obiadokolacja, a po kolacji zaprosimy Państwa na integracyjny wieczór z muzyką na żywo (dalmatyńską i nie tylko), przekąskami, winem i rakiją bez ograniczeń.


Dzień 3
Po śniadaniu udamy się do Mostaru i Medjugorje. W Mostarze zwiedzimy zabytkowe centrum, przejdziemy Starym Mostem - symbolem miasta (wpisanym na listę UNESCO). Most ten, zbudowany w XVI w. przez tureckiego sułtana, jest jedną z najbardziej znanych budowli na Bałkanach. Zburzony w 1993 roku i odbudowany w 2004 roku, obecnie znowu łączy obie strony miasta. Odwiedzimy meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnicę Kujundžiluk (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety, z których dobiegają głosy muezinów wzywających do modlitwy). Następnie udamy się do Medjugorje, miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r., według świadectwa widzących, objawiła się Matka Boska. Zwiedzimy sanktuarium, a także wejdziemy na Górę Objawień. Powrót do hotelu obiadokolacja.


Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na niezwykłą wyprawę do Delty rzeki Neretwy, zwanej Chorwacką Kalifornią, a przez miejscowych spiżarnią całej Chorwacji. Neretwańskie plony można kupić na każdym targowisku w całym kraju, uprawia się tutaj wszelkiego rodzaju warzywa i owoce. Szczególne wrażenie robią jednak pola mandarynek, które zobaczymy pływając tradycyjnymi łodziami po kanałach rzeki przecinającej pola uprawne. Region ten słynie z wyśmienitej kuchni i likierów wyrabianych na bazie rakiji, wódki winogronowej. Tutejszą specjalnością jest neretwański brudet, czyli gulasz rybny przygotowywany z węgorza i żab, podawany najczęściej z polentą. Dopłyniemy do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie nauczymy się przyrządzać tę potrawę. Wspólne gotowanie przy opowieściach o obyczajach i życiu z regionu delty rzeki Neretwy, biesiadowanie przy muzyce dalmatyńskiej, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg w Neum.


Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu przejazd malowniczą trasą widokową wzdłuż Adriatyku do Czarnogóry, zwiedzanie Kotoru, którego historyczne centrum wpisane jest na listę UNESCO. Miasto położone jest u podnóża masywu Lovćen, a urzekająca okolica Boki Kotorskiej przypomina norweskie fiordy. Jest to region wyjątkowego przyrodniczego piękna, gdzie strome zbocza gór opadają ku morzu. W programie m.in. katedra św. Trifona, wieża zegarowa z XVII w, cerkiew św. Nikoli. Następnie udamy się do Budwy, najnowocześniejszego kurortu Czarnogóry. Spacer po urokliwej starówce, którego historia sięga czasów starożytnych. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


Dzień 6
Po śniadaniu - dzień wolny. Do dyspozycji gości hotelowych jest basen oraz sala fitness. Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Korczuli (cena około 35 euro) - rodzinnego miasta Marco Polo, po drodze odwiedzimy winiarnie na Półwyspie Peljesac, zatrzymamy się w Stonie słynącym z najdłuższych średniowiecznych murów w Chorwacji. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


Dzień 7
Po śniadaniu - dzień wolny. Do dyspozycji gości hotelowych jest basen oraz sala fitness. Dla chętnych proponujemy wycieczkę fakultatywną na Hvar - wyspę lawendy (ok. 55 euro). Obiadokolacja, nocleg.


Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, wylot do Polski.


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.
- Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot do/z Chorwacji, transfer do/z hotelu, 7 rozpoczętych dób hotelowych, opłaty lotniskowe, wyżywienie (śniadania, obiadokolacje, opiekę doświadczonego pilota, opiekę przedstawiciela Rainbow na lotnisku w Polsce, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: NW, KL, bagażu).


Cena podstawowa nie obejmuje: Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i napiwków dla kierowców i przewodników ok. 109 EUR/os, opłaty klimatycznej ok.1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu. Dodatkowych napoi do posiłków oraz wydatków osobistych.


Inne

UWAGA!! ZASADY KORZYSTANIA Z PROGRAMU:

2 osoby w tym samym pokoju: minimum jedna z nich musi mieć ukończone 50 lat, wiek osób towarzyszących bez ograniczeń. Ceny dla wszystkich osób z tabeli. Istnieje możliwość zakwaterowania 3 osób w 1 pokoju (na dostawce) na życzenie.


Opłata za infanta (do 2 lat) to 290 zł/tydzień


META Description

• Dubrownik - perła Adriatyku • Kotor i Budva - najpiękniejsze miasta Czarnogóry • Delta Neretwy - chorwacka Kalifornia • Mostar - miasto z czasów Imperium Otomańskiego • Medjugorje - góra objawień • Odpoczynek na Adriatykiem • Brudet - żaby i węgorze • Biesiady w dalmatyńskim stylu • 7 noclegów w hotelu JADRAN ****

* Udogodnienia:

Oferta dla seniorów Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 020 zł/os.
Kod oferty: 15102020RNBW202392
czw. 15.10.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 15.10.2020 , godz. 00:00
Warszawa
czw. 15.10.2020 , godz. 00:00
Dubrownik
Powrót:
czw. 22.10.2020 , godz. 00:00
Dubrownik
czw. 22.10.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Wakacje po pięćdziesiątce - Dubrownik

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
czw. 15.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 041
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 15.10.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 6 041