Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***+

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotel położony w Buenos Aires 4* (w kategorii lokalnej), w naszej ocenie hotel ***+.
Pokoje: wygodnie urządzone, wyposażone w łazienki z WC oraz TV.Do dyspozycji gości:

recepcja, bar, restauracja
Wyżywienie:

4 śniadania i 3 obiadokolacje
Kategoria lokalna:

****
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na:
Wylot do Buenos Aires przez jeden z europejskich portów lotniczych.


Dzień 2
Przylot do Buenos Aires, transfer do hotelu. Pierwszego dnia pobytu proponujemy Państwu spacer po Buenos Aires, miejsca urzekającego niesamowitym klimatem i różnorodnością, miasta wielu kontrastów: wielkich budowli i małych, kolorowych domków w ubogiej dzielnicy imigrantów La Boca, wąskich, brukowanych uliczek w dzielnicy artystów San Telmo, miasta pełnego zieleni parków i ogrodów w dzielnicy Palermo, miasta futbolu, tanga i yerba mate. Zobaczymy m.in historyczny plac miasta - Plaza de Mayo, ze sławną Casa Rosada - siedzibą prezydenta, El Cabildo - kolonialnym gmachem Rady Miasta oraz Katedrą. Wielokulturowy charakter miasta zaobserwujemy na Avenida de Mayo, która bogata jest w ciekawe architektonicznie obiekty. Podczas spaceru zatrzymamy się w słynnej Café Tortoni, gdzie będziemy mieli czas na degustację miejscowych alfajores - kruchych ciastek z kajmakiem. Następnie przejdziemy najszerszą ulicą świata by dojść do Teatru Colón. Czas wolny na zakupy na jednej z głównych ulic handlowych: Florida. Dla chętnych wizyta na targu w San Telmo. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.


Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Dalsze zwiedzanie Buenos Aires. Tego dnia, wybierzemy się na cmentarz, na którym spoczywa sławna Evita Perón, a następnie skierujemy się ku skąpanej w zieleni parków i pełnej uroczych zakątków, dzielnicy Palermo. Zobaczymy piękny różany park Rosedal, gdzie na powierzchni ok. 3 ha znajduje się ponad tysiąc odmian krzewów róż. Następnie rejs stateczkiem po kanałach rzeki Tigre. Miejsce to nazywane latynoamerykańską Wenecją jest idealnym sposobem na spędzenie popołudnia i ucieczkę od zgiełku miasta. Z pokładu będziemy mogli obserwować życie mieszkańców wysepek znajdujących się w delcie rzeki Tigre. Następnie powrót. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.


Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny w Buenos Aires lub dla chętnych jako opcja całodniowa wycieczka promem do najstarszego miasta w Urugwaju - Colonia del Sacramento (cena w zależności od ilości osób 180-210 USD, w tym lunch), wpisanego na listę UNESCO. Wąskie i kręte uliczki, urokliwe bary i restauracje oraz wspaniałe widoki na rzekę przyciągają wielu turystów. Na początek czeka nas objazd miasta, a następnie zwiedzimy zabytkową część Colonii, dzielnicę Barrio Histórico. Bardzo dobrze zachowały się tu mury obronne miasta wraz z bramą wjazdową. Następnie przejdziemy krętymi, pełnymi uroku uliczkami, mijając portugalskie i hiszpańskie budynki aż do odrestaurowanej latarni morskiej i portu jachtowego. Nocleg w Buenos Aires.


Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Nasz romantyczny dzień w Buenos Aires rozpoczniemy w La Boca, dzielnicy włoskich imigrantów wzniesionej wzdłuż kanału Riachuelo. Małe, śliczne domy pomalowane w żywych kolorach zupełnie odróżniają to miejsce od pozostałej części Buenos Aires. Spacer, czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do Puerto Madero, wizyta na moście Kobiety - Santiago Calatravy, słynnego wśród Argentyńczyków ze spotkań zakochanych. Wielu z nich przychodzi się tutaj fotografować, panuje także zwyczaj zakładania kłódeczek z inicjałami. Następnie proponujemy leniwe popołudnie, by w pełni móc przygotować się do romantycznego wieczoru, ponieważ wieczorem zapraszamy na tango do La Ventana (pokaz wraz z nauką tańca). Obowiązują stroje wieczorowe. Obiadokolacja.


Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).


Dzień 7
Przylot do Polski.


Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Buenos Aires i powrót do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (4 śniadania + 3 obiadokolacje), rejs statkiem po Tigre, tango show w La ventana, opiekę pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 150 USD/os + ok. 20 USD/os na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych.


META Description

Buenos Aires - stolica futbolu, tanga i yerba mate - klimatyczne zakątki La Boca i San Telmo - nauka tańca w La Ventana - romantyczne walentynki w Palermo - Colonia del Sacramento

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 762 zł/os.
Kod oferty: 10022021RNBW162073
śr. 10.02.2021
5 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 10.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
czw. 11.02.2021 , godz. 00:00
Buenos Aires
Powrót:
pon. 15.02.2021 , godz. 00:00
Buenos Aires
wt. 16.02.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Zakochani w Buenos Aires

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 10.02.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 525
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 10.02.2021
5 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 13 525