Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele **/*** - wygodne hotele położone niedaleko centrum miasta (II - III strefa) w pobliżu stacji metra. Pokoje: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.Do dyspozycji gości:

w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne w formie bufetu
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Londynu i transfer do hotelu. Złożenie bagaży w przechowalni. Następnie przejazd komunikacją miejską do centrum, którego zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Wieczorem dla chętnych kolacja (za dodatkową opłatą ok. 19 GBP/ os.). Powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu komunikacją miejską. Zaczniemy od Tower of London - wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in. insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta - Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru (przy sprzyjającej pogodzie). Wizyta pod Pałacem Buckingham. Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami - gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Wieczorem dla chętnych kolacja (za dodatkową opłatą ok. 19 GBP/os.). Powrót do hotelu, nocleg.


Dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do położonego pod Londynem Warner Bros Studio, w którym przeniesiemy się do zaczarowanego świata Harry Pottera. Rekwizyty, kostiumy, scenografie, czary, bitwa na różdżki czy lot na miotle - to wybrane atrakcje, które oferuje nam to miejsce. (Uwaga! Ze względu na restrykcyjne zasady rezerwacji do Warner Bros, musi być ona potwierdzona 30 dni przed przybyciem. Bilety są zamawiane dla wszystkich uczestników. Jeżeli nie chcą Państwo korzystać z tej atrakcji prosimy o zgłoszenie tego faktu podczas rezerwacji wycieczki! Osobom, które zakupią wycieczkę na 30 i mniej dni przed wyjazdem z Polski, Rainbow nie gwarantuje rezerwacji biletów wstępu do Warner Bros - prosimy o ew. potwierdzenie ich rezerwacji na życzene). Po powrocie do centrum Londynu przejażdżka w kapsule London Eye, która zapewni wspaniałe widoki miasta. Następnie wizyta w London Aquarium - jednym z najlepszych oceanariów nie tylko w Europie, gdzie można spotkać wodne okazy z całego świata i stanąć oko w oko z rekinem. Wieczorem dla chętnych kolacja (dodatkowo płatna ok. 19 GBP/ os.). Powrót do hotelu, nocleg.


Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagaży w przechowalni hotelowej przejazd komunikacją miejską na dworzec Kings Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4. Następnie przejazd do Muzeum Historii Naturalnej obrazującego dzieje ziemi, gdzie jedną z największych atrakcji jest galeria dinozaurów. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.


Uwagi do programu
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Program turystyczny jest realizowany środkami komunikacji publicznej.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot na trasie Polska - Londyn - Polska, opłaty lotniskowe, transfer z/na lotnisko, transfer do Warner Bros Studio, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.


Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.


META Description

Warner Bros Studio - Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • duchy i legendy Tower i Westminster - to co najmłodsi lubią najbardziej • Trafalgar Square i Piccadily Circus • rejs po Tamizie • Pałac Buckingham • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds • London Eye - Londyn z lotu ptaka • Kings Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4 • oceanarium London Aquarium -


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: "

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 737 zł/os.
Kod oferty: 21012021RNBW166767
czw. 21.01.2021
3 dni
Gdańsk
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 21.01.2021 , godz. 00:00
Gdańsk
czw. 21.01.2021 , godz. 00:00
Londyn
Powrót:
niedz. 24.01.2021 , godz. 00:00
Londyn
niedz. 24.01.2021 , godz. 00:00
Gdańsk
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Pozwól Dziecku zaczarować świat

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 21.01.2021
Wylot z:
Gdańsk
Cena
3 475
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 21.01.2021
3 dni
Gdańsk
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 475