Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Zakwaterowanie:

Hotele ** / *** - wygodne hotele położone niedaleko centrum miasta,w pobliżu stacji metra.
Pokoje: 1- i 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.Do dyspozycji gości:

w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Londynu i transfer do hotelu. Złożenie bagaży w przechowalni. Spotkanie informacyjne. Następnie przejazd komunikacją miejską do centrum i spacer po tętniącej życiem i kosmopolitycznej stolicy Wielkiej Brytanii: pałac Buckingham, Houses of Parliament i Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus,Leicester Square, Trafalgar Square, Galeria Narodowa. Wieczorem dla chętnych kolacja w restauracji (za dodatkową opłatą). Powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.


Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Tower of London - to wspaniała, średniowieczna twierdza, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Zobaczymy też słynny most zwodzony - Tower Bridge. Następnie proponujemy rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Opactwa Westminster - jednej z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsca koronacji i pochówków królów Anglii. Przejazd do Kensington Palace - od XVII w. ulubionej rezydencji panujących monarchów. Kensington Palace było oficjalną siedzibą księżnej Diany aż do jej śmierci, obecnie zamieszkane jest przez księcia Williama i księżną Kate. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) kolacja w tradycyjnym londyńskim pubie. Powrót do hotelu na nocleg.


Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie wzniesionej w XVII w. katedry św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, które, oprócz 380 figur znanych osobistości ze świata sportu, rozrywki i polityki oferuje niezapomniane atrakcje. Dla chętnych wizyta w British Museum będącym jednym z największych muzeów historii starożytnej lub czas wolny - proponujemy eksplorowanie miasta we własnym zakresie albo zakupy na Oxford Street (najsłynniejsza ulica handlowa Londynu). Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 55 GBP/os, w godzinach 18:00-24:00, realizowany przy minimum 10 osobach chętnych) bankiet średniowieczny w lochach doków przy Tower of London: pokazy walk rycerskich, a także wspólna kolacja oraz zabawa z tańcami w strojach średniowiecznych. Powrót do hotelu na nocleg.


Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Powrót do Polski.
Uwaga! W przypadku wczesno-porannych godzin powrotów do Polski śniadanie w formie suchego prowiantu. W przypadku wieczornego lotu powrotnego za dodatkową opłatą (ok. 28 GBP/os) dalsze zwiedzanie Londynu - np. Muzeum Historii Naturalnej czy London Eye.


Uwagi do programu
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Program turystyczny jest realizowany środkami komunikacji publicznej.
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Jeśli posiadają Państwo paszport sugerujemy jego zabranie ze względu na sprawniejszą odprawę na lotnisku w Londynie (nie dotyczy dzieci do lat 12).


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Londyn - Polska, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, rejsu po Tamizie, systemu Tour Guide oraz usług przewodników lokalnych (razem ok. 180 GBP/os, płatnena miejscu), biletów komunikacji miejskiej (ok. 10 GBP/os dziennie) oraz kolacji w restauracjach (ok. 18 GBP/os/jedna kolacja), kosztu bankietu średniowiecznego ok. 55 GBP/os oraz dodatkowych, nie ujętych powyżej kosztów.


Inne

Obsług grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Big Ben i Tamiza • Piccadilly Circus • Tower of Londyn i bankiet średniowieczny w lochach doków przy Tower • katedra św. Pawła • przebogate British Museum • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds • zakupy na Oxford Street

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 070 zł/os.
Kod oferty: 27082020RNBW25891
czw. 27.08.2020
3 dni
Gdańsk
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 27.08.2020 , godz. 00:00
Gdańsk
czw. 27.08.2020 , godz. 00:00
Londyn
Powrót:
niedz. 30.08.2020 , godz. 00:00
Londyn
niedz. 30.08.2020 , godz. 00:00
Gdańsk
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Welcome to London

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 27.08.2020
Wylot z:
Gdańsk
Cena
4 141
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 27.08.2020
3 dni
Gdańsk
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (2MO) 4 141