Atuty oferty
Otwarte granice

oferta dostępna dla turystów z Polski

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel usytuowany w spokojnej miejscowości Santa Domenica di Ricadi na wzgórzu, zaledwie ok. 1 km od słynnej Tropei. Do historycznego centrum urokliwej Tropei, gdzie znajdują się liczne atrakcje, sklepy, kafejki, restauracje co godzinę dowozi bezpłatny bus hotelowy (płatny po godz. 19:00 ok. 1 EUR/os. , po północy - ok. 3 EUR/os.). Do lotniska w Lamezia di Terme ok. 60 km. Konieczność uiszczenia opłaty za podatek turystyczny bezpośrednio w hotelu ok. 1,5 EUR/os./dzień powyżej 12 roku życia.Plaża:

Obiekt usytuowany ok. 1,5 km od piaszczysto-żwirowej plaży w centrum Tropei. Dojazd do plaży bezpłatnym busem hotelowym w godz. 09:00-19:00. Bezpłatnie 1 parasol i 2 leżaki na pokój ( od 4 rzędy, w miarę dostępności), ręczniki plażowe płatne (ok. 5 EUR/dzień, 10EUR /tydz.).Do dyspozycji gości:

Recepcja 24h, lobby, winda, restauracja, 2 bary: przy basenie i w hotelu, taras na dachu z widokiem na panoramę okolicy, basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, ręczniki kąpielowe płatne (ok. 5 EUR/dzień, 10 EUR/tydz). Ponadto: sala telewizyjna, a za dodatkową opłatą: wynajem samochodów, rowerów, motocykli, łodzi.Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne i obiadokolacje w formie bufetu (przy małej ilości gości obiadokolacje mogą być serwowane do stolika). W terminach do 01/06/2019 do obiadokolacji nielimitowana woda a w okresie 02/06 - 28/09/2019 do obiadokolacji nielimitowana woda i soki. Za dopłatą (opcja full board plus) lunche również w formie bufetu, woda i soki w cenie, pozostałe napoje płatne dodatkowo. Raz w tygodniu hotel organizuje wieczór kalabryjski z degustacją typowych, regionalnych potraw.
Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji. Do dyspozycji gości: kort tenisowy (za dodatkową opłatą ok. 10 EUR/godz., konieczna rezerwacja), fitness, jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, piłkarzyki. Okazjonalnie wieczory z muzyką na żywo.Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.
Kategoria lokalna:

***
Strona www:

www.orizzonteblu.it
Naszym zdaniem:

Kameralny hotel, którego głównymi atutami są dobra kuchnia oraz przyjemna, swobodna atmosfera, a także który może poszczycić się wspaniałymi widokami roztaczającymi się z tarasu przy basenie na panoramę Tropei, Capo Vaticano i Morze Tyrreńskie. Dodatkowy plus za bliskość Tropei - najpiękniejszego miasteczka w Kalabrii! Polecamy osobom szukającym wypoczynku w zacisznym miejscu.
Program

Dzień pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora. Po przylocie spotkanie z rezydentem i transfer do hotelu.
Uwaga! Klienci przylatujący na Kalabrię późnym wieczorem nie będą mieli w tym dniu obiadokolacji.
Uwaga! Impreza realizowana w oparciu o przeloty na trasie Warszawa-Katania-Warszawa lub Katowice-Katania-Katowice!
W przypadku niewielkiej ilości Klientów opieka anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu.Telefoniczny kontakt z rezydentem Rainbow.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Copanello ok. 14 EUR/os./tydzień i ok. 20 EUR/os./2 tygodnie, okolice Pizzo i Tropei ok. 2 EUR/os./dzień, okolice Capo Vaticano ok. 1 EUR/os./dzień, okolice Ricadi ok. 1 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

Wyspy Eolskie - Stromboli Nocą
To niepowtarzalna szansa obejrzenia nocnego spektaklu aktywności wulkanicznej na Stromboli i spędzenia kilku godzin w uroczym, portowym miasteczku San Vincenzo. Stromboli to jeden z nielicznych wulkanów na świecie, i jedyny we Włoszech, będący w stanie ciągłej aktywności. Z dużą regularnością wyrzuca on lawę na wysokość od kilku do kilkudziesięciu metrów, co najlepiej widać wieczorem i nocą. Po przypłynięciu na wyspę jest sporo czasu wolnego na spacer po miasteczku do punktu widokowego, z którego można podziwiać aktywność wulkanu. Powrót do hotelu nocą. Cena ok. 55 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.


Sycylia: Taormina
Po krótkiej przeprawie promowej na Sycylię, panoramiczną trasą poprzez Messynę dotrzemy do Taorminy. Malownicze uliczki, stare kamieniczki sprawiają, że wciąż czujemy tu charakterystyczny, średniowieczny klimat z Etną w tle. Koniecznie należy wybrać się do grecko-rzymskiego teatru będącego jednym z najsłynniejszych na świecie zabytków Sycylii. Będzie czas zarówno na zwiedzanie, jak i spacer, zakup pamiątek oraz skosztowanie sycylijskiej kuchni w porze obiadowej. Cena ok.61 EUR/os.


Wyspy Liparyjskie (Eolskie)
Jedna z największych atrakcji regionu - rejs statkiem na Wyspy Eolskie. Proponujemy wersję całodniową z postojem na trzech najbardziej znanych wyspach archipelagu: Vulcano (na której można zażywać kąpieli w ciepłych błotach siarkowych oraz kąpieli morskich, m.in. na czarnej plaży wulkanicznej), Lipari (największa z wysp, oferuje możliwość zwiedzania, spacerów, zakupów i niesamowity klimat wąziutkich uliczek, ukwieconych balkonów) i Stromboli (zarówno wyspa, jak i najbardziej aktywny wulkan Europy. Podczas rejsu często towarzyszą nam delfiny (nie zawsze). Cena ok.60 EUR/os. + ok. 5 EUR/os. opłaty portowej.


Pizzo, Tropea, Capo Vaticano - 3 perełki Wybrzeża Tyrreńskiego
Pizzo to miasteczko położone wysoko na skale przy dziedzińcu zamku, gdzie niegdyś więziony był Murat - szwagier Napoleona. W tym miejscu koniecznie trzeba spróbować lodów Tartufo. Następnie zagościmy w Tropei - samym sercu Kalabrii i ojczyźnie słynnej czerwonej cebuli z Tropei. Później przeniesiemy się na taras widokowy do Capo Vaticano, gdzie podziwiać będziemy najbardziej romantyczny widok Europy, czyli kalabryjskie lazurowe wybrzeże. Cena ok. 55 EUR/os.


Czubek włoskiego buta - Reggio di Calabria - Scilla
Wizyta w Muzeum Narodowym (dla chętnych, ok. 8 EUR/os. wstęp), w którym zobaczymy słynne posągi z brązu z Riace (przypisywane Fidiaszowi!). Indywidualny spacer po najpiękniejszym kilometrze Włoch - nadmorskiej promenadzie Reggio di Calabria i eleganckiej ulicy handlowej Corso Garibaldi. W drodze powrotnej wzdłuż przepięknego "Costa Viola" zatrzymujemy się w Scilla - mitycznym czarującym miasteczku, u wybrzeża którego sam Odyseusz walczył z mitycznym potworem Scyllą, obecnie miejsce znane z połowów miecznika. Na koniec podróży spacer po starej dzielnicy rybaków Chianalea. Cena ok. 46EUR/os.


Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na wycieczki lokalne. Minimalna ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane. Ceny wycieczek mogą się różnić w zależności od lokalizacji hotelu.


Inne

Informacje ogólne


Waluta
EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W większości miejscowości turystycznych znajdują się placówki banków i bankomaty.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku tzw. coperto.


Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Włoch na podstawie dowodu osobistego.


Czas
Jak w Polsce.


Język urzędowy
włoski


Orientacyjne ceny
Obiad w restauracji od 10 EUR, woda 1 l - ok. 1,5 EUR, piwo w barze od 4 EUR, kawa w kawiarni od 1,5 EUR.


Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje ok. 0,85 EUR. W wielu miejscach znajdują się skrzynki pocztowe, często również w hotelach. Poczta czynna od poniedziałku do soboty od 8:30 do 12:30.


Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie, kaucja ok. 5 EUR), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 2 EUR).


Telefony
Karty telefoniczne można kupić na poczcie, w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają na terenie całych Włoch. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu do polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


KALABRIA
Położona na końcu "włoskiego buta", pełna zabytków i cudów natury, sennych miasteczek i malowniczych zatok z piaszczystymi plażami. Kalabria to nastrój włoskiego południa gdzie życie płynie powoli i czas jakby zatrzymał się w miejscu. Nie znajdzie się tu wielkomiejskiego zgiełku ani wielkich kurortów, jest natomiast piękna przyroda, słońce, smak południowego wina i owoców morza w lokalnej trattorii.


Reggio di Calabria
Jedno z bardziej znanych miast regionu, zwane miastem bergamotki, Bronzi di Riaci i Fatamorgany. To jedno z niewielu dużych miast. Promenada nadmorska (lungomare) nazwana została "najpiękniejszym kilometrem Włoch" ponieważ można z niej podziwiać Sycylię z charakterystycznym stożkiem wulkanicznym Etny. Wizyta tutaj to obowiązkowy punkt wakacji na południu Włoch.


Tropea
Ta znana i uznawana za najpiękniejszą na Kalabrii, nadmorska miejscowość jest cenionym uzdrowiskiem wznoszącym się na szczycie skalnego urwiska, które wpada do Morza Tyrreńskiego. Spacer po uliczkach tego miasta to nie tylko klimat niesamowitego południa Włoch, ale także niezapomniane widoki na morze i symbol miasta - Kościół na Wyspie (Santa Maria dellIsola). Z tarasów widokowych w centrum można podziwiać Wyspy Liparyjskie z wulkanem Stromboli na pierwszym planie, a wieczorem- zachody słońca.


Soverato
Usytuowane przy jednej z najładniejszych i szerokich plaż nad Morzem Jońskim. Przyciąga miłą, śródziemnomorską atmosferą oraz dużą promenadą z licznymi sklepami i restauracjami. Ta "perła Morza Jońskiego" kiedyś była starożytną kolonią, dziś nowoczesnym miastem, które latem tętni życiem.


Catanzaro
Stolica Kalabrii, zbudowana na kilku wzgórzach połączonych olbrzymimi mostami. Dawne XVI-wieczne centrum produkcji jedwabiu. Obecnie to tętniącą życiem stolica z główną ulicą handlową Corso Mazzini, przy której znajdują się najważniejsze zabytki Catanzaro.


Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Uwaga!!! Obowiązek rejestracji wszystkich przyjezdnych do Kalabrii, której można dokonać na stronie internetowej: www.emergenzacovid.regione.calabria.it. Każdy turysta jest bezwzględnie zobowiązany do rejestracji. Rejestracji można dokonać w dowolnym momencie przed przyjazdem do Kalabrii lub na miejscu (w hotelu lub na lotnisku).Dla turystów przylatujących na lotnisko w Katanii (na Sycylii) i wypoczywających w Kalabrii (impreza: KLA) oraz turystów biorących udział w imprezach objazdowych (tj. WTO - Włochy - O Sole Mio!, WTT - Włochy - Rzym i Toskania) nie ma obowiązku rejestracji po przylocie na Sycylię. Obowiązek rejestracji na Sycylii nie dotyczy bowiem transferu z Sycylii do Kalabrii (i z powrotem).


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Kalabria (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Uwaga!!! Obowiązek rejestracji wszystkich przyjezdnych do Kalabrii, której można dokonać na stronie internetowej: www.emergenzacovid.regione.calabria.it. Każdy turysta jest bezwzględnie zobowiązany do rejestracji. Rejestracji można dokonać w dowolnym momencie przed przyjazdem do Kalabrii lub na miejscu (w hotelu lub na lotnisku). Zachęcamy jednak do rejestracji przed wyjazdem do Kalabrii, co usprawni kwestie organizacyjne oraz check-in w hotelach. Dla turystów przylatujących na lotnisko w Katanii (na Sycylii) i wypoczywających w Kalabrii (impreza: KLA) oraz turystów biorących udział w imprezach objazdowych (tj. WTO - Włochy - O Sole Mio!, WTT - Włochy - Rzym i Toskania) nie ma obowiązku rejestracji po przylocie na Sycylię. Obowiązek rejestracji na Sycylii nie dotyczy bowiem transferu z Sycylii do Kalabrii (i z powrotem).

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Rowery Sport Tenis Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.0

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
5,0
Pokój
4,0
Posiłki
4,0
Basen
4,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • 4.0
  czerwiec 2016

  Olsniewajacy, zachwycajacy, urzekajacy zachod słonca z hotelu na dlugo pozostanie w pamieci

  Hotel swoim położeniem i gościnnością personelu jak i zapierającym widokiem na morze Tyrenskie jak i wulkan Stromboli powinien być wzorem do naśladowania. Na skraju tętniącej życiem Tropei jest idealnym miejscem dla osób które pragną ciszy i spokoju jak i dla osób które lubią wracać nad ranem do hotelu. Hotel oczywiście zapewnia transport do centrum miasta za przysłowiowego 1 Euro. W cenę biletu wliczone jest italo disco w disco busie , w którym wielobarwne światełka, dzwoneczki i bębenki wprawiają w wyborny nastrój nawet największego ponuraka. Hotel znajduje się wzgórzu i do plaży w dość intensywnym słońcu podroż na własnych nogach zajęłaby około 30 minut , gorzej z powrotem , gdyż strasznie stromo i pod górę. Bus hotelowy jeździ co godzinę i zawsze może tez zawieść w te miejsce które chcemy - nie tylko na bezpłatną z leżakami i parasolem plaże ,ale tez w miejsce które sami sobie wypatrzymy. Odległość od linii brzegowej rekompensuje wspaniały widok z każdego praktycznie miejsca w hotelu , mamy co podziwiać i wspaniale zachody słońca jak i panoramę Tropei. Pokoje są schludne, posiadają wszystko co trzeba aby się umyć i przespać , luksusów zbytnio nie ma i meble pamiętają swoje lepsze czasy, ale wszak jesteśmy na wakacjach i kto siedzi cały czas w hotelu? Pokoje są czyste i przestronne , codzienne sprzątane. Bezpłatna klimatyzacja, w każdym oknie są moskitiery jednak ja osobiście żadnego komara nie widziałem. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, po ich zachowaniu mogę wywnioskować ze lobią swoja prace co nie często jest spotykane w hotelach. Do bolączek można zaliczyć jedynie śniadania, na których widać jak goście walczą o ostatni plasterek szynki bądź sera, jednakże kuchnia włoska nie przewiduje bogatych śniadań. Włosi w locie pija mocne espresso , zagryzają jakimś ciastkiem i to wszystko. Tu do wyboru mamy musli, płatki kukurydziane, jajka na twardo i owa szynkę i ser. W opcji HB mamy jeszcze do wybory ze możemy zjeść albo obiad albo kolacje i te posiłki nie są w formie bufetu, a w formie dan które dzień wcześniej z listy 9 dan zamawiamy. Możemy wybrać 2 dania. Napoje typu woda soki są bezpłatne. Butelka wina do kolacji 4 Euro. Serdecznie polecam ten hotel dla ludzi który nie potrzebują luksusów, a jedynie wspanialej obsługi i dużej ilości słońca. Do minusów ale bardzo małych można zaliczyć mocno chlorowana wodę w basenie. Lokalizacja hotelu jest wspaniała i ciesze se ze wybrałem ten hotel dla siebie i mojej rodziny.
  Hotel swoim położeniem i gościnnością personelu jak i zapierającym widokiem na morze Tyrenskie jak i wulkan Stromboli powinien być wzorem do naśladowania. Na skraju tętniącej życiem Tropei jest idealnym miejscem dla osób które pragną ciszy i spokoju jak i dla osób które lubią wracać nad ranem do hotelu.
  Hotel oczywiście zapewnia transport do centrum miasta za przysłowiowego 1 Euro. W cenę biletu wliczone jest italo disco w disco busie , w którym wielobarwne światełka, dzwoneczki i bębenki wprawiają w wyborny nastrój nawet największego ponuraka. Hotel znajduje się wzgórzu i do plaży w dość intensywnym słońcu podroż na własnych nogach zajęłaby około 30 minut , gorzej z powrotem , gdyż strasznie stromo i pod górę. Bus hotelowy jeździ co godzinę i zawsze może tez zawieść w te miejsce które chcemy - nie tylko na bezpłatną z leżakami i parasolem plaże ,ale tez w miejsce które sami sobie wypatrzymy. Odległość od linii brzegowej rekompensuje wspaniały widok z każdego praktycznie miejsca w hotelu , mamy co podziwiać i wspaniale zachody słońca jak i panoramę Tropei. Pokoje są schludne, posiadają wszystko co trzeba aby się umyć i przespać , luksusów zbytnio nie ma i meble pamiętają swoje lepsze czasy, ale wszak jesteśmy na wakacjach i kto siedzi cały czas w hotelu? Pokoje są czyste i przestronne , codzienne sprzątane. Bezpłatna klimatyzacja, w każdym oknie są moskitiery jednak ja osobiście żadnego komara nie widziałem. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, po ich zachowaniu mogę wywnioskować ze lobią swoja prace co nie często jest spotykane w hotelach. Do bolączek można zaliczyć jedynie śniadania, na których widać jak goście walczą o ostatni plasterek szynki bądź sera, jednakże kuchnia włoska nie przewiduje bogatych śniadań. Włosi w locie pija mocne espresso , zagryzają jakimś ciastkiem i to wszystko. Tu do wyboru mamy musli, płatki kukurydziane, jajka na twardo i owa szynkę i ser. W opcji HB mamy jeszcze do wybory ze możemy zjeść albo obiad albo kolacje i te posiłki nie są w formie bufetu, a w formie dan które dzień wcześniej z listy 9 dan zamawiamy. Możemy wybrać 2 dania. Napoje typu woda soki są bezpłatne. Butelka wina do kolacji 4 Euro. Serdecznie polecam ten hotel dla ludzi który nie potrzebują luksusów, a jedynie wspanialej obsługi i dużej ilości słońca. Do minusów ale bardzo małych można zaliczyć mocno chlorowana wodę w basenie. Lokalizacja hotelu jest wspaniała i ciesze se ze wybrałem ten hotel dla siebie i mojej rodziny.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 764 zł/os.
Kod oferty: 30082020RNBW3694
niedz. 30.08.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 30.08.2020 , godz. 16:35
Warszawa
niedz. 30.08.2020 , godz. 19:20
Katania
Powrót:
niedz. 06.09.2020 , godz. 20:00
Katania
niedz. 06.09.2020 , godz. 22:45
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Orizzonte Blu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 30.08.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 529
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 30.08.2020
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj economy (21D) 5 529