Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Fusion Maia to wyjątkowy ośrodek  poświęcony sztuce relaksu, pięciogwiazdkowy resort o oryginalnym koncepcie SPA-inclusive. Harmonijne połączenie zdrowego trybu życia i odrobiny luksusu. Pobyt w Fusion Maia sprawi, że poczujesz się zrelaksowany jak nigdy dotąd...

Położenie :

Hotel położony w miejscowości Da Nang w środkowym Wietnamie, przy pięknej i szerokiej piaszczystej plaży China Beach. 10 km od lotniska, 15 km od zabytkowej miejscowości Hoi An (wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

Wyposażenie :

Całodobowa recepcja, sala konferencyjna, wyjątkowe, najlepsze w Wietnamie centrum SPA (każdy gość hotelu może skorzystać z minimum 2 darmowych zabiegów dziennie!), wypożyczalnia samochodów, pralnia, kantor, możliwość zakupu lokalnych wycieczek. Restauracje: Five - nowoczesna kuchnia azjatycka; Fresh - restauracja przy basenie serwująca sałatki, wrapy, kanapki, świeżo wyciskane soki; Tonic - kawiarnia/bar.

Pokoje :

80 eleganckich willi Pool, każda z prywatnym basenem i dziedzińcem. Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z wanną i prysznicem, telewizor, telefon, mini bar, sejf, suszarkę do włosów, ekspres do kawy, bezprzewodowy internet, leżaki.

Wyżywienie :

BB - unikalna formuła śniadań "anywhere, anytime". Śniadanie serwowane jest w dowolnym miejscu: czy to w południe, w pokoju lub 3 po południu na plaży, zgodnie z życzeniem gości.

Sport i rozrywka :

Basen, siłownia, wypożyczalnia rowerów, szkoła gotowania, pokój zabaw, możliwość wynajęcia opiekunki do dzieci.
Centrum SPA w skład którego wchodzą: basen, tropikalny ogród, wodospad, 16 pokoi zabiegowych, salon piękności, łaźnia parowa, sauna, 8 jacuzzi dla par, biblioteka SPA, butik, pokój relaksacyjny, pokój yogi. Prowadzone są zajęcia z yogi, tai chi, medytacji oraz zdrowego trybu życia. Każdy gość hotelu może skorzystać z minimum 2 darmowych zabiegów dziennie (w przypadku chęci skorzystania z większej ilośći zabiegów ograniczeniem jest tylko dostępność terminów, nie ma maksymalnego limitu zabiegów na dzień na osobę).

Wizy :

Przy wyjazdach do Wietnamu wymagane są wizy, które można uzyskać samodzielnie w Ambasadzie Wietnamu w Warszawie w cenie 230 PLN/os. Istnieje również możliwość wyrobienia samej promesy wizowej w cenie 50 PLN/os i odbiór wizy na lotnisku po przylocie do Wietnamu w cenie 25 USD/os. Best Reisen Group pośredniczy w uzyskaniu promesy. W przypadku zgłoszenia pośrednictwa w rezerwacji wymagane jest podanie - imiona, - nazwiska, - daty urodzenia, - numeru paszportu paszportu każdego z uczestników i przesłanie skanu paszportu - strony ze zdjęciem. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z Wietnamu.
Od 1 lutego 2017 roku obywatele Polski mogą ubiegać się o wizę za pośrednictwem Internetu na stronie wietnamskiego urzędu imigracyjnego: https://xuatnhapcanh.gov.vn/ lub https://immigration.gov.vn/. Wszystkie procedury związane z otrzymaniem wizy, w tym składanie wniosku czy opłaty, dokonywane są on-line, bezpośrednio na stronie rządowej.  Aby móc ubiegać się o e-wizę należy posiadać ważny paszport, wypełnić wniosek on-line oraz uiścić opłatę w wysokości 25 USD. Ważne: uzyskana w ten sposób wiza jest wizą jednokrotnego wjazdu i pozwala na pobyt na terytorium Wietnamu do 30 dni. Czas oczekiwania na e-wizę: trzy dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, wizy wjazdowej do Wietnamu, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Rowery Golf Sporty wodne Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 359 zł/os.
Kod oferty: 26092019BVBX32364
czw. 26.09.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 26.09.2019 , godz. 09:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 26.09.2019 , godz. 07:25
Da Nang
Powrót:
pt. 04.10.2019 , godz. 08:40
Da Nang
-
pt. 04.10.2019 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Fusion Maia

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 26.09.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
20 718
czw. 26.09.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Pool Villa (18C) 20 718