Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

hotel / hotel ***

Region:

Budapeszt / Węgry

TFG:

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

BUDAPESZT:

Budapeszt to najpiękniejszy w Europie Parlament; malowniczy Dunaj, który przecina miasto niczym srebrna wstęga; to jedyna w Europie stolica, w której można odpocząć na licznych kąpieliskach z gorącymi wodami termalnymi; to język, który brzmi naprawdę egzotycznie; to też najlepszy gulasz na świecie i niezmierna życzliwość mieszkańców, którzy z przyjemnością nazywają Polaków bratankami!

HOTEL:

Hotel Ibis Styles Budapest Center 3* mieści się w całkowicie odnowionym budynku z końca XIX wieku w Peszcie, w połowie drogi między Dunajem a Dworcem Wschodnim. Obiekt dzieli zaledwie 100 metrów od placu Blaha Lujza ter, na którym mieści się jedna ze stacji na czerwonej linii metra. Nieopodal zlokalizowane jest też Muzeum Żydowskie.
Odległość od lotniska w Budapeszcie wynosi ok. 20 km.

POKOJE:

Hotel oferuje zakwaterowanie w przytulnych i wygodnych, 2-osobowych pokojach z widokiem na ulicę Rakoczego lub na ogród. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nawiązaniu do popularnych gier i oferują łazienkę wyposażoną w suszarkę, ręczniki oraz zestaw mini-kosmetyków. Wszystkie pokoje w hotelu Ibis Styles Budapest Center 3* są klimatyzowane i dźwiękoszczelne, są wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, telefon i sprzęt do prasowania. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez organizatora)

UDOGODNIENIA W HOTELU:

W hotelu Ibis Styles Budapest Center 3* mieści się bar, stanowisko z przekąskami oraz 3 sale konferencyjne. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu oraz wypożyczalnia samochodów. Na terenie obiektu znajduje się bankomat, sklepik z pamiątkami oraz kącik zabaw dla dzieci.

DOBA HOTELOWA:

Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 12:00

ADRES HOTELU:

Ibis Styles Budapest Center 3*
1074 Budapeszt, Rakoczi ut 58., Węgry

DOJAZD DO CENTRUM:

Z lotniska Budapeszt Ferihegy do centrum Budapesztu można dojechać
- metrem - czas przejazdu to ok. 25 minut, koszt biletu to ok. 1-2 €/os w 1 stronę
- autobusem do dworca Keleti - czas przejazdu to ok. 45 minut, koszt biletu to ok. 1 €/os/1 stronę
- taksówką - cena to ok. 25-35 €/taxi (w zależności od dnia i pory)

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi)
- Mały bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki)
- Zakwaterowanie w hotelu Ibis Styles Budapest Center 3*
- Pokoje 2-osobowe z łazienkami
- Śniadania w formie bufetu kontynentalnego
- Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE:

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości 1-2 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

INFORMACJE DODATKOWE:

- Istnieje możliwość wykupienia większego bagażu podręcznego, bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)
- Osoby zainteresowane dodatkowymi usługami, prosimy o kontakt!

WAŻNE INFORMACJE:

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.
- Ze względu na zasady dotyczące odprawy on-line, karty pokładowe zostaną przesłane na 2 dni przed planowanym lotem (karty na powrót zostaną przesłane do hotelu). Organizator udostępni również dane umożliwiające odprawę w aplikacji mobilnej.

UBEZPIECZENIE:

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł;
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł;
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki;
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 157 zł/os.
Kod oferty: 30102020VMAT186585
pt. 30.10.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Matimpex
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 30.10.2020 , godz. 06:10
Warszawa
Wizzair
pt. 30.10.2020 , godz. 07:25
Budapeszt
Powrót:
pon. 02.11.2020 , godz. 08:10
Budapeszt
Wizzair
pon. 02.11.2020 , godz. 09:25
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Ibis Styles Budapest Center

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 30.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
2 314
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 30.10.2020
3 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Matimpex
pokoj 2 osobowy (DBL) 2 314