Atuty oferty

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.6

Ocena klientów
na podstawie 6 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,7
Pokój: 4,5
Posiłki: 4,5
 • 4.7
  ( październik 2014 )

  Spokojny, przyjemny urlop w początku października 28-31 ° c, wody ciepł...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Spokojny, przyjemny urlop w początku października 28-31 ° c, wody ciepłej, przybrzeżnych obszaru, daleko w morze płytkie/odpowiednie dla dzieci/łagodne fale, piasek. Większość połączeń niemiecki emerytów, wystarczy leżaki na plaży. i przy basenie.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Nowy hotel, dobrze zaprojektowany, około 200 pokoi, blisko wszędzie, codziennie sprzątanie i wyposażone w minibar, nie pieniądze.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Tyle o wszystko, stale uzupełniane, mógłby być większy wybór zup/były dwa kremowe jeden czerwony i jeden zielony, ale oba pyszne /, przed hotelem mamy nestravovali. Dobre wina białe, dobre piwo. Dostępem dla kilku maszyny do kawy, więc kawa w dowolnym momencie i zbyt dobry.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Wszystkich chętnych, drogi, napoje kelnerzy wniesiona do tabel, staranne czyszczenie, kryty basen i siłownię brakowało. Trochę gorszy poziom wieczorem programy i Teatr scena jest otwarcie basenu i jego program w niemieckiej zacinanie, tych, którzy chcą się dobrze bawić i inaczej poziom animatorzy był słabszy. Ale tylko w 23hod., wtedy to jest łatwe.<br /><strong>Plaża</strong> Beautiful piasku wszędzie, szerokie, czyste. W tym czasie mnóstwo zacienionymi leżakami plaży można zrobić kilometr spacery.<br />
  Ocena ogólna Spokojny, przyjemny urlop w początku października 28-31 ° c, wody ciepłej, przybrzeżnych obszaru, daleko w morze płytkie/odpowiednie dla dzieci/łagodne fale, piasek. Większość połączeń niemiecki emerytów, wystarczy leżaki na plaży. i przy basenie.
  Zakwaterowanie
  Nowy hotel, dobrze zaprojektowany, około 200 pokoi, blisko wszędzie, codziennie sprzątanie i wyposażone w minibar, nie pieniądze.
  Wyżywienie Tyle o wszystko, stale uzupełniane, mógłby być większy wybór zup/były dwa kremowe jeden czerwony i jeden zielony, ale oba pyszne /, przed hotelem mamy nestravovali. Dobre wina białe, dobre piwo. Dostępem dla kilku maszyny do kawy, więc kawa w dowolnym momencie i zbyt dobry.
  Usługi hotelowe Wszystkich chętnych, drogi, napoje kelnerzy wniesiona do tabel, staranne czyszczenie, kryty basen i siłownię brakowało. Trochę gorszy poziom wieczorem programy i Teatr scena jest otwarcie basenu i jego program w niemieckiej zacinanie, tych, którzy chcą się dobrze bawić i inaczej poziom animatorzy był słabszy. Ale tylko w 23hod., wtedy to jest łatwe.
  Plaża Beautiful piasku wszędzie, szerokie, czyste. W tym czasie mnóstwo zacienionymi leżakami plaży można zrobić kilometr spacery.
 • 4.0
  ( sierpień 2014 )

  Urlop był ako vydarenú, transportu, ubytovanie bez błędów. Hotel nowy o...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Urlop był ako vydarenú, transportu, ubytovanie bez błędów. Hotel nowy ozaj, Ali, ładne, udržiavaný, dobre riešený-jest z tych samych małych Turcji (iba 300 izieb), po prostu wszędzie, lokalizacja blisko bolo, niekończące się możliwości nákupné 200 m od hotelu, plaży 2 minúty z sali, delikatne piesok z pozvoľným klesaním, udržiavaná, przejść mnóstwo pełne ľudí, ale zawsze dał nájsť ležadlo sa, fale możemy poobede mierne, mali, czasami woda trochę aplikacji RIA. Nedostatočný Wifi sygnał, hotel nie jest priamo zorientowane na dzieci, ale jest tam preto väčší kľud.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Hotel nowy prevádzke, 4 sezon, filmy udržiavané, 100% czystości, zorientowanych na nemeckú klienteli, w dobro wspólne, riešené priestory, Ali výborne fungujúca klimatizácia po prostu wszędzie jest samozrejmosťou, dostatok miejsca na posedenie, ładny design, dostatok výťahov. Izby dokładnie zodpovedajú zdjęcia, mali jesteśmy dvojlôžkovú z prístelkou stałych i nowych veľkou postieľkou, dostatočne priestranná, veľký riešený dobry balkon z bočným výhľadom na więcej i susedný hotel (2005). Kúpeľna NET, filmy, prace, uterákov i wymiana Upratovanie pranie bez zastrzeżeń. Platený 1.5 euro karty bezpieczny na dzień, wiemy, że Cho przodu dokładnie, ale to oštara nosiť, więc po prostu wszędzie kartę. Darmowy internet w lobby, bol iba itp to mnóstwo powolny, inde platený 20 euro týždeň, stwierdził powolny.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dobra dieta, albo lepszy wybór tureckich, dostatočný štandard mäsa niektoré sa jadalne wciąż powtarzane, niečo sa menilo, ovocia dostatok lżejsze były smaczne (8 druhov zawsze) i warzyw, grillowanego rôzne mäsá, veľa dezertov z baklava, cez pudingové desery zawsze iść torty, raňajky rovnaké, ale wybór veľký Ali, jedáleň dostatočne priestranná, rýchle, serwis i upratovanie po prostu wszędzie.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Personel prijemný, nevtieravý, Deutsch, English doskonałe po prostu wszędzie na recepcii baroch i dostatočne. SPA i masaż, nie należy używać programu, animačný bol, cez den standardowe bazénovo-atrakcji na plaży (aquazumba, rzutki, siatkówka pl.. boccia, z večerných sa kúzelník, Fakir vidieť dopuszczający i turecką noc z brušnou tanečnicou, animácie w nemčine dzieci. Vnútorný basen zatvorený i bol, vonkajší detský bol dostačujúci, czyste.<br /><strong>Plaża</strong> Plaża pekná-max. 2 minúty pokoju, porządku promenady piesok cez peknú z pozvoľným klesaním, udržiavaná, przejść mnóstwo pełne ľudí, ale zawsze dał nájsť ležadlo sa, fale w wodzie termíne mierne, našom NET, czasami poobede trochę aplikacji RIA. Evrenseki jest oblasť z gęstą oprawy 5hv. hotelov, tam jest zajęty w godzinach wieczornych na 11 pm hałas z animačných programov, ale aż do rana ciszę.<br />
  Ocena ogólna Urlop był ako vydarenú, transportu, ubytovanie bez błędów. Hotel nowy ozaj, Ali, ładne, udržiavaný, dobre riešený-jest z tych samych małych Turcji (iba 300 izieb), po prostu wszędzie, lokalizacja blisko bolo, niekończące się możliwości nákupné 200 m od hotelu, plaży 2 minúty
  z sali, delikatne piesok z pozvoľným klesaním, udržiavaná, przejść mnóstwo pełne ľudí, ale zawsze dał nájsť ležadlo sa, fale możemy poobede mierne, mali, czasami woda trochę aplikacji RIA. Nedostatočný Wifi sygnał, hotel nie jest priamo zorientowane na dzieci, ale jest tam preto väčší kľud.
  Zakwaterowanie Hotel nowy prevádzke, 4 sezon, filmy udržiavané, 100% czystości, zorientowanych na nemeckú klienteli, w dobro wspólne, riešené priestory, Ali výborne fungujúca klimatizácia po prostu wszędzie jest samozrejmosťou, dostatok miejsca na posedenie, ładny design, dostatok výťahov. Izby dokładnie zodpovedajú zdjęcia, mali jesteśmy dvojlôžkovú z prístelkou stałych i nowych veľkou postieľkou, dostatočne priestranná, veľký riešený dobry balkon z bočným výhľadom na więcej i susedný hotel (2005). Kúpeľna NET, filmy, prace, uterákov i wymiana Upratovanie pranie bez zastrzeżeń. Platený 1.5 euro karty bezpieczny na dzień, wiemy, że Cho przodu dokładnie, ale to oštara nosiť, więc po prostu wszędzie kartę. Darmowy internet w lobby, bol iba itp to mnóstwo powolny, inde platený 20 euro týždeň, stwierdził powolny.
  Wyżywienie Dobra dieta, albo lepszy wybór tureckich, dostatočný štandard mäsa niektoré sa jadalne wciąż powtarzane, niečo sa menilo, ovocia dostatok lżejsze były smaczne (8 druhov zawsze) i warzyw, grillowanego rôzne mäsá, veľa dezertov z baklava, cez pudingové desery zawsze iść torty, raňajky rovnaké, ale wybór veľký Ali, jedáleň dostatočne priestranná, rýchle, serwis i upratovanie po prostu wszędzie.
  Usługi hotelowe Personel prijemný, nevtieravý, Deutsch, English doskonałe po prostu wszędzie na recepcii baroch i dostatočne. SPA i masaż, nie należy używać programu, animačný bol, cez den standardowe bazénovo-atrakcji na plaży (aquazumba, rzutki, siatkówka pl.. boccia, z večerných sa kúzelník, Fakir vidieť dopuszczający i turecką noc z brušnou tanečnicou, animácie w nemčine dzieci. Vnútorný basen zatvorený i bol, vonkajší detský bol dostačujúci, czyste.
  Plaża Plaża pekná-max. 2 minúty pokoju, porządku promenady piesok cez peknú z pozvoľným klesaním, udržiavaná, przejść mnóstwo pełne ľudí, ale zawsze dał nájsť ležadlo sa, fale w wodzie termíne mierne, našom NET, czasami poobede trochę aplikacji RIA. Evrenseki jest oblasť z gęstą oprawy 5hv. hotelov, tam jest zajęty w godzinach wieczornych na 11 pm hałas z animačných programov, ale aż do rana ciszę.
 • 4.0
  ( sierpień 2014 )

  Wielkie pragnienie z obrovskym mnozstvom ludi vsade, napriek, ale ten h...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Wielkie pragnienie z obrovskym mnozstvom ludi vsade, napriek, ale ten hotel odporucame. Zodpoveda. zajazdu.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Zodpoveda obrazkom w Internecie.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Jedzenie bardzo dobre, chybalo bola tam co noc tureckych viac specjały, ale zawsze można odczytać wybierz sa lufę z grilla. Na pewno do chodte dań restauracii, znaleźć ogromny balkon kazdu tyzden razy.<br /><strong>Plaża</strong> Gad bola preludnena co nespomenul recenziach i nigdy nie widziałem jej w zistili jesteśmy az neprekazalo mieste, ale to zbyt. Inak gad bola, piesocnata, dobrze ze vstupom pozvolnym w mora. Kup nafukovacky i z tłumu następnie fajne sa viete vzdialit:) BEH po gady bol fantastyczne! :)<br />
  Ocena ogólna Wielkie pragnienie z obrovskym mnozstvom ludi vsade, napriek, ale ten hotel odporucame. Zodpoveda. zajazdu.
  Zakwaterowanie Zodpoveda obrazkom w Internecie.
  Wyżywienie Jedzenie bardzo dobre, chybalo bola tam co noc tureckych viac
  specjały, ale zawsze można odczytać wybierz sa lufę z grilla. Na pewno do chodte dań restauracii, znaleźć ogromny balkon kazdu tyzden razy.
  Plaża Gad bola preludnena co nespomenul recenziach i nigdy nie widziałem jej w zistili jesteśmy az neprekazalo mieste, ale to zbyt. Inak gad bola, piesocnata, dobrze ze vstupom pozvolnym w mora. Kup nafukovacky i z tłumu następnie fajne sa viete vzdialit:) BEH po gady bol fantastyczne! :)
 • 5.0
  ( lipiec 2014 )

  Ten urlop ktorej Bola, sa był vytknut, operator maszyn, bolo ako bolo w...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Ten urlop ktorej Bola, sa był vytknut, operator maszyn, bolo ako bolo wymienionych w katalogu.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Ubytovanie bolo w Nicei, ktore zariadenych izbach bóle co dzień riadene. Izba vyzerala tylko takisto, ako na fotke zavadzanie ziadne w katalogu.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dieta w hoteli bola bardzo pestra, aj boli tutaj jedli dzieci płci męskiej, odpowiednio pre nemali MŚP z tym ziadny problemu. Bolo, Kiżucz vyberat i jeszcze w priebehu, alebo aj ranajok kolacji obeda doplnali minut jedzenia. Lody zawsze do dispozicii bola, Velké mnozstvo jedal, warzywa, kolacov, różne torty, ovocie.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Hotel bol napewno udrziavany i bardzo priatelsky. Po równi dnoch nam już nosił się automatycznie, co piliśmy. Bolo operatora maszyny pod ręką, PW uz barów, baseny, więcej obchodiky, alebo aj promenada medzi plazou i hotelom, ktora udrziavana i oczywiście bola zielony, kvetov.<br /><strong>Plaża</strong> Gad bola nadherna, z pozvolnym vstupom w mora. Piesok bol słodkie i bardzo dobre sa po nom idzie, pomocne itp na behanie po gady, ludzie sa don nezabaral. Gad itp więcej bóle i bolo do czysto dispozicii dostatok lehatok. Każdego dnia jesteśmy mali fale, ale wziąć dobre.<br />
  Ocena ogólna Ten urlop ktorej Bola, sa był vytknut, operator maszyn, bolo ako bolo wymienionych w katalogu.
  Zakwaterowanie Ubytovanie bolo w Nicei, ktore zariadenych izbach bóle co dzień riadene. Izba vyzerala tylko takisto, ako na fotke zavadzanie ziadne w katalogu.
  />Wyżywienie Dieta w hoteli bola bardzo pestra, aj boli tutaj jedli dzieci płci męskiej, odpowiednio pre nemali MŚP z tym ziadny problemu. Bolo, Kiżucz vyberat i jeszcze w priebehu, alebo aj ranajok kolacji obeda doplnali minut jedzenia. Lody zawsze do dispozicii bola, Velké mnozstvo jedal, warzywa, kolacov, różne torty, ovocie.
  Usługi hotelowe Hotel bol napewno udrziavany i bardzo priatelsky. Po równi dnoch nam już nosił się automatycznie, co piliśmy. Bolo operatora maszyny pod ręką, PW uz barów, baseny, więcej obchodiky, alebo aj promenada medzi plazou i hotelom, ktora udrziavana i oczywiście bola zielony, kvetov.
  Plaża Gad bola nadherna, z pozvolnym vstupom w mora. Piesok bol słodkie i bardzo dobre sa po nom idzie, pomocne itp na behanie po gady, ludzie sa don nezabaral. Gad itp więcej bóle i bolo do czysto dispozicii dostatok lehatok. Każdego dnia jesteśmy mali fale, ale wziąć dobre.
 • 4.7
  ( czerwiec 2014 )

  Urlop Vynikajúca, udał się polecam.

  <strong>Ocena ogólna</strong> Urlop Vynikajúca, udał się polecam.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Hotel jest położony na plaży sa vynikajúcu będzie kilka krokov cez jest ładny deptak, Ali, Ali, ma dobry, veľkú vybavenie reštauráciu, niekoľko á la carte reštaurácií, niekoľko barov, centrum odnowy biologicznej SPA, sklepy, idealna, basen, kino jest zawsze czysty i veľkým izba kúpeľňa s prysznice. kútom dostatočne denne upratovaná, veľká málilinko, mogą być jedno, że vedľajšia drugi budynek znajduje się w pobliżu Ali i pozeráme na balkonie i okien, (kto ma udział w izbu tej) , príp. To jest to samo to otvorili mi 2 x drzwi na izbe (vraj to spôsobené batériami w uzamykania elektronów).<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dieta bola vynikajúca, Ali, Ali, veľký wybór všetkého Cho len môže predstaviť człowieka vynikajúco, ochutené, každom i usmievaví krok čašníci mili i pomocni čašníčky, pri všetkom, nie konsensusu na ako cały personel<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Mam trochę chaosu, Cho vytknúť pri riešení otvorením drzwi problem<br /><strong>Plaża</strong> Ali pekná, czyste, niekde-piesok tam pęknięta muszle pri vstupe do mora, wpis jest pozvoľný, leżaku na plaży jest możliwe zohnať kedykoľvek w priebehu DNA<br />
  Ocena ogólna Urlop Vynikajúca, udał się polecam.
  Zakwaterowanie Hotel jest położony na plaży sa vynikajúcu będzie kilka krokov cez jest ładny deptak, Ali, Ali, ma dobry, veľkú vybavenie reštauráciu, niekoľko á la carte reštaurácií, niekoľko barov, centrum odnowy
  biologicznej SPA, sklepy, idealna, basen, kino jest zawsze czysty i veľkým izba kúpeľňa s prysznice. kútom dostatočne denne upratovaná, veľká málilinko, mogą być jedno, że vedľajšia drugi budynek znajduje się w pobliżu Ali i pozeráme na balkonie i okien, (kto ma udział w izbu tej) , príp. To jest to samo to otvorili mi 2 x drzwi na izbe (vraj to spôsobené batériami w uzamykania elektronów).
  Wyżywienie Dieta bola vynikajúca, Ali, Ali, veľký wybór všetkého Cho len môže predstaviť człowieka vynikajúco, ochutené, každom i usmievaví krok čašníci mili i pomocni čašníčky, pri všetkom, nie konsensusu na ako cały personel
  Usługi hotelowe Mam trochę chaosu, Cho vytknúť pri riešení otvorením drzwi problem
  Plaża Ali pekná, czyste, niekde-piesok tam pęknięta muszle pri vstupe do mora, wpis jest pozvoľný, leżaku na plaży jest możliwe zohnať kedykoľvek w priebehu DNA
 • 5.0
  ( lipiec 2013 )

  Bardzo zadowolony

  <strong>Ocena ogólna</strong> Bardzo zadowolony<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Doskonałe<br /><strong>Wyżywienie</strong> Żywności, którą chcieliby powiedzieć, dość dobra ciepłe smaczne, czyste talerze, sztućce i obrusy, bardzo sympatyczna.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Superior bardzo dobry<br /><strong>Plaża</strong> net zawsze dostosowane<br />
  Ocena ogólna Bardzo zadowolony
  Zakwaterowanie Doskonałe
  Wyżywienie Żywności, którą chcieliby powiedzieć, dość dobra ciepłe smaczne, czyste talerze, sztućce i obrusy, bardzo sympatyczna.
  Usługi hotelowe Superior bardzo
  dobry
  Plaża net zawsze dostosowane

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 20042019TUIZ31522
Cena za osobę:
3 406 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
6 812
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
So 20.04.2019
9 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
TUI
Wylot:
Enter Air
So 20.04.2019
06:45 - Warszawa
10:35 - Antalya
Powrót:
Pn 29.04.2019
03:40 - Antalya
05:40 - Warszawa
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Seamelia Beach Resort & Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
So 20.04.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 812
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
So 20.04.2019
9 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
TUI
Pokój 2-osobowy (DZX2) 3 406
Pokój 2-osobowy (DZX1) 3 515
Pokój rodzinny (FZX1) 3 836