Atuty oferty

Opis hotelu

Ważne informacje:

Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

Cena zawiera:

Przelot - Zakwaterowanie - Transfer - Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż .

Położenie - Santa Sophia Hotel Istambuł:

Hotel jest położony w centrum dzielnicy Sultanahmet w Stambule. Najsłynniejsze zabytki, takie jak Błękitny Meczet, Hagia Sophia, Pałac Topkapi znajdują się około 1 km od hotelu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i lokale rozrywkowe, a także restauracje i bary. Lotnisko Ataturk (IST) jest oddalone o około 18 km

Adres - Santa Sophia Hotel:

Emin Sinan District. Emin Sinan Hamami Street. Number:2  Cemberlitas, Fatih, 34470 Istambuł

Tel: +90 212 517 41 76  ,  Web: www.santasophiahotel.com

Wyposażenie:

Hotel ten został wzniesiony w 1997 roku. Obiekt oferuje łącznie 40 pokoi. Poszczególne piętra obiektu osiągalne są za pomocą windy. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z szatni, sejfu i kantoru wymiany walut. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja i bar. Na terenie hotelu znajduje się również sala telewizyjna. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu (odpłatnie). Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: opieka medyczna, serwis pokojowy i pralnia.

Pokoje:

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, centralne ogrzewanie i łazienkę. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne wyposażone są w łóżko podwójne bądź łóżko typu king size. Dla naszych małych gości przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również minilodówka. Komfortowe wyposażenie wraz z internetem, telefonem, telewizorem i Wi-Fi da Państwu poczucie prawdziwie urlopowego wypoczynku. Do wyposażenia łazienek należą prysznic i wanna. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów.

Wyżywienie:

Dostępne warianty żywieniowe to nocleg ze śniadaniem, wyżywienie częściowe i wyżywienie pełne. Podawane na miejscu posiłki to śniadanie, obiad i kolacja.

Karty kredytowe:

W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.

Wiza do Turcji - Uwaga!:

Obywatele polscy potrzebują płatnej wizy, aby wjechać w celach turystycznych lub biznesowych do Turcji, na podstawie ważnego paszportu. Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.

Wizy w celach turystycznych i służbowych należy zamówić i wydrukować online przed rozpoczęciem podróży za pomocą "Elektronicznego systemu składania wniosków wizowych" na stronie  https://www.evisa.gov.tr/pl/  Wiza turystyczna jest ważna na pobyt 90 dni i może zostać przedłużony. Więcej informacji na temat e-Visa można znaleźć na stronie internetowej tureckiego konsulatu generalnego. Obywatele polscy potrzebują paszportu ważnego przez 6 miesięcy poza okresem podróży po przyjeździe.

Kaucja w hotelach - Deposit:

Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu.Kaucja może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji  lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji.Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.

Ważne - Przeloty nocne:

W przypadku nocnych przelotów i przybyciu na miejsce o godzinie 04:00 i późniejszej, zameldowanie w hotelu nastąpi dopiero o godzinie 14:00.

W przypadku nocnych lotów powrotnych i wylotu do godziny 04:00 dnia następnego wymeldowanie z hotelu następuje o 12:00 dnia poprzedniego.

Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej lub wcześniejszego zameldowania za dodatkową opłatą w zależności od dostępności pokoi po uprzednim zapytaniu w recepcji hotelowej.

Check-in / Check-out:

Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:

- zaczyna się meldunkiem - od ok. godziny 14:00- 15:00 w dniu przyjazdu 

- kończy się po wymeldowaniu - do ok. godziny 11:00 - 12:00 w dniu wyjazdu 

Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.

Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.

W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.

Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.

Informacje odnośnie przelotów samolotem - regularne linie lotnicze:

W przypadku regularnych linii lotniczych na długich dystansach (międzykontynentalnych) na przykład:

+ Turkish Airlines (TK) cena zawiera bagaż podręczny 8 kg oraz bagaż rejestrowany min. 23 kg

+ LOT (LO), Lufthansa (LH), Ukraine Airlines (PS) : 55x40x23 cm, 8 kg. *Bagaż rejestrowany: 23 kg, cena 280 - 400 PLN.

+ W przypadku czarterów (np. Smart Wings, Travel Service, Enter Air) cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg.

Wszelkie informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, z którymi współpracuje TOP Touristik znajdziecie Państwo na naszej stronie www.TOPtouristik.pl w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż:

www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 744 zł/os.
Kod oferty: 18112019XTOP129553
pon. 18.11.2019
3 dni
Gdańsk
RO - Bez wyżywienia
TOP Touristik
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 18.11.2019 , godz. 14:55
Gdańsk
LOT
wt. 19.11.2019 , godz. 00:35
Istambuł
Powrót:
czw. 21.11.2019 , godz. 18:25
Istambuł
czw. 21.11.2019 , godz. 20:35
Gdańsk
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Santa Sophia

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
pon. 18.11.2019
Wylot z:
Gdańsk
Cena
3 488
pon. 18.11.2019
3 dni
Gdańsk
RO - Bez wyżywienia
TOP Touristik
DWUOSOBOWY, ECONOMY (DBL_EY) 3 488
DWUOSOBOWY, STANDARD (DBL_ST) 3 504
TRZYOOSOBOWY, STANDARD (TPL_ST) 3 740
QUADRUPLE, STANDARD (QUA_ST) 3 860