Atuty oferty

Opis hotelu

:

***
Turcja/Turcja Egejska

ATUTY :

Basen zewnętrzny oraz wewnętrzny
Przy plaży
Blisko centum Bitez

NASZYM ZDANIEM :

Hotel położony blisko centrum miejscowości Bitez, przy prywatnej plaży, będzie dobrym wyborem dla osób, szukających zarówno nocnego życia, jak i błogiego wypoczynku przy plaży.

POŁOŻENIE :

około 100 m od centrum Bitez
około 5 km od Bodrum
około 45 km od lotniska
przy plaży

PLAŻA :

Prywatna, piaszczysta, przy hotelu. Leżaki i parasole bezpłatne.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatnie: główna restauracja, basen zewnętrzny i wewnętrzny, brodzik dla dzieci, leżaki i parasole na plaży, WiFi w lobby, tenis stołowy, rzutki, bilard, sejf w pokoju
Dodatkowo płatne: sporty wodne, parking, pralnia

DLA DZIECI :

Brodzik dla dzieci

POKOJE :

Zakwaterowanie: 14:00
Wykwaterowanie: 12:00
Hotel posiada 68 pokoi, pokoje standard posiadaja łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Wyposażone są w TV, klimatyzację, sejf, mini bar (dodatkowo płatny), telefon, balkon lub taras.

UDOGODNIENIA :

Suszarka
Mini bar (dodatkowo płatny)
Balkon lub taras
Klimatyzacja
TV
Łóżeczko dla dziecka (dodatkowo płatne)
Wi-fi w częściach wspólnych
Sejf w pokoju
Parking
Basen zewnętrzny
Basen wewnętrzny

WYŻYWIENIE :

HB
Śniadanie (08:00-10:00), kolacja (20:00-22:00) - posiłki w formie otwartego bufetu. Bar na terenie hotelu czynny całodobowo. Mozliwość skorzystania z oferty obiadów lub przekąsek w godzinach 10:00-18:30 (dodatkowo płatne). W hotelu działa również włosko-turecka restauracja ala carte serwująca kolację w godzinach 18:30-00:00 (dodatkowo płatne).

DODATKOWE INFORMACJE :

Hotel nie akceptuje zwierząt.

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Soczyste Lato 2021 II etap :

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 30.11.2021 i zawiera:
a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii
b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR
c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych

CENA ZAWIERA :

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,
- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- Podatek Vat,
- Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)
Oferta z przelotem:
dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów)
dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm)

CENA NIE ZAWIERA :

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,
- Wycieczek fakultatywnych,
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,
- Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym)
- Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu)
Oferta z przelotem:
dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny
LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os
Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os
Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os
Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA" :

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.
Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.
WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Sport Sporty wodne Windsurfing Klimatyzacja Życie nocne Blisko centrum Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.8

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
5,0
Pokój
4,0
Posiłki
5,0
Basen
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • ceniących spokój i ciszę
 • 4.8
  wrzesień 2019

  Sympatyczny kameralny hotel

  Okaliptus to niewielki jędnopiętrowy hotel co procentuje brakiem tłumów oraz bardzo miłą atmosferą. Bardzo istotna jest plaża hotelowa z bezpłatnymi leżakami - absolutnie nie ma problemu z wolnymi leżakami. Sama plaża typowa dla regionu - raczej drobnożwirkowa niżeli piaszczysta, w morzu też sporo drobnych kamieni ale można znaleźć również zupełnie piaszczyste fragmenty dna, a pas kamyków pokonuje się stąpając po jednym z kilku czeronych dywanów :) . Morze czyste, plaża czysta, piękny widok na wyspę Kos, sekcja sportów wodnych należąca do hotelu oraz bogactwo ryb w morzu do oglądania. Bardzo przyjemną architekturę hotelu uzupełnia piękny ogród pełen kwiatów i drzew owocowych. Basen hotelowy z czystą wodą o głębokości 40-180 cm, w sam raz do schłodzenia się i zrobienia kilku nawrotów bez obawy o zderzenie z kimkolwiek. Pokoje na średnim bardzo przyzwoitym poziomie bez jakichkolwiek negatywnych uwag, sprzątane codziennie, ręczniki zmieniane codziennie. Sensowne balkony i tarasy są wyłącznie w niektórych pokojach na pierwszym piętrze. Znakomite wyżywienie hotelowe w formie szwedzkiego stołu, a naprawdę rzadko chwalę ten aspekt. Obsługa sympatyczna bez tendencji do nachalności. Przekrój gości hotelowych ze wskazaniem na osoby 50+, co skutkuje brakiem hałasów ale oczywiście reprezentowane są różne grupy wiekowe ze zdecydowaną przewagą Anglików. Hotel położony tuż przy plaży w ciągu hoteli oddzielonych od plaży deptakiem spacerowym. Odległość od krańców restauracji hotelowej do plaży to około 5 metrów. Przy plaży palmy i brak w okolicy zabudowy wyższej niż jednopiętrowa, a to bardzo poprawia odczucia wypoczynku i spędzania czasu w ładnej scenerii. Do samego Bodrum poprzez dużooooo bardziej gwarne Gumbet spacer 50 minut, taksówka za 7 Euro lub autobusik Dolmusz za 1 Euro - jeździ co kilkanaśie minut, a czas dojazdu to około 15 minut. Z czystym sumieniem polecam ten hotel jako miejsce świetnego wypoczynku i relaksu. Osoby preferujące gwar i harmider oraz łomot muzyki "bum-cyk" mogą czuć się w nim zawiedzione i raczej powinny skierować swoje poszukiwania w kierunku Gumbet lub samego Bodrum.
  Okaliptus to niewielki jędnopiętrowy hotel co procentuje brakiem tłumów oraz bardzo miłą atmosferą. Bardzo istotna jest plaża hotelowa z bezpłatnymi leżakami - absolutnie nie ma problemu z wolnymi leżakami. Sama plaża typowa dla regionu - raczej drobnożwirkowa niżeli piaszczysta, w morzu też sporo drobnych
  kamieni ale można znaleźć również zupełnie piaszczyste fragmenty dna, a pas kamyków pokonuje się stąpając po jednym z kilku czeronych dywanów :) . Morze czyste, plaża czysta, piękny widok na wyspę Kos, sekcja sportów wodnych należąca do hotelu oraz bogactwo ryb w morzu do oglądania. Bardzo przyjemną architekturę hotelu uzupełnia piękny ogród pełen kwiatów i drzew owocowych. Basen hotelowy z czystą wodą o głębokości 40-180 cm, w sam raz do schłodzenia się i zrobienia kilku nawrotów bez obawy o zderzenie z kimkolwiek. Pokoje na średnim bardzo przyzwoitym poziomie bez jakichkolwiek negatywnych uwag, sprzątane codziennie, ręczniki zmieniane codziennie. Sensowne balkony i tarasy są wyłącznie w niektórych pokojach na pierwszym piętrze. Znakomite wyżywienie hotelowe w formie szwedzkiego stołu, a naprawdę rzadko chwalę ten aspekt. Obsługa sympatyczna bez tendencji do nachalności. Przekrój gości hotelowych ze wskazaniem na osoby 50+, co skutkuje brakiem hałasów ale oczywiście reprezentowane są różne grupy wiekowe ze zdecydowaną przewagą Anglików. Hotel położony tuż przy plaży w ciągu hoteli oddzielonych od plaży deptakiem spacerowym. Odległość od krańców restauracji hotelowej do plaży to około 5 metrów. Przy plaży palmy i brak w okolicy zabudowy wyższej niż jednopiętrowa, a to bardzo poprawia odczucia wypoczynku i spędzania czasu w ładnej scenerii. Do samego Bodrum poprzez dużooooo bardziej gwarne Gumbet spacer 50 minut, taksówka za 7 Euro lub autobusik Dolmusz za 1 Euro - jeździ co kilkanaśie minut, a czas dojazdu to około 15 minut. Z czystym sumieniem polecam ten hotel jako miejsce świetnego wypoczynku i relaksu. Osoby preferujące gwar i harmider oraz łomot muzyki "bum-cyk" mogą czuć się w nim zawiedzione i raczej powinny skierować swoje poszukiwania w kierunku Gumbet lub samego Bodrum.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 069 zł/os.
Kod oferty: 25092021REGO3954
sob. 25.09.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 25.09.2021 , godz. 00:00
Katowice
LOT Charters
sob. 25.09.2021 , godz. 00:00
Bodrum
Powrót:
sob. 02.10.2021 , godz. 00:00
Bodrum
LOT Charters
sob. 02.10.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Okaliptus

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
sob. 25.09.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
4 138
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 25.09.2021
7 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
pokój typu standard standard room (1E2) 4 138