Atuty oferty

Opis hotelu

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Opinie

4.6

Ocena klientów
na podstawie 12 dodanych opinii

Lokalizacja
4,6
Pokój
4,6
Posiłki
4,4
Basen
4,3
Czystość
4,8
Obsługa
4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • 5.0
  czerwiec 2019

  BOSKO :)

  Byliśmy z przyjaciółmi pierwszy raz w Turcji :) w tym hotelu :) Było cudownie, bosko, bardzo czysto, jedzenie genialne, animatorzy weseli i bardzo przyjaźni. Wiele super atrakcji i animacji dla dorosłych i dzieci :) Trochę się bałam że jadąc do hotelu bez zwiedzania wynudzę się, to nic błędnego. Od świtu po zmierzch tyle się dzieje, że mogło by zabraknąć czasu na zakupy w mieście. Jak ktoś lubi hałas to przy basenie, jeżeli chcemy chwilę odpocząć to zapraszam na plażę, cicho i spokojnie :) Pobyt uważamy za bardzo udany i na pewno tam jeszcze wrócimy :) <br />
  Byliśmy z przyjaciółmi pierwszy raz w Turcji :) w tym hotelu :) Było cudownie, bosko, bardzo czysto, jedzenie genialne, animatorzy weseli i bardzo przyjaźni. Wiele super atrakcji i animacji dla dorosłych i dzieci :) Trochę się bałam że jadąc do hotelu bez zwiedzania wynudzę się, to nic błędnego. Od
  świtu po zmierzch tyle się dzieje, że mogło by zabraknąć czasu na zakupy w mieście. Jak ktoś lubi hałas to przy basenie, jeżeli chcemy chwilę odpocząć to zapraszam na plażę, cicho i spokojnie :) Pobyt uważamy za bardzo udany i na pewno tam jeszcze wrócimy :)
 • 5.0
  czerwiec 2019

  Bardzo dobry hotel w przystępnej cenie.

  Bardzo fajny hotel w przystępnej cenie. Czytając wcześniejsze komentarze, zastanawiałam się, czy te opinie na pewno dotyczą tego hotelu. Hotel nie jest nowy, ale zadbany, ładne pokoje, łazienki. Cały obiekt jest sprzątany cały czas. Smaczne i bardzo różnorodne posiłki, menu dla dzieci, kawiarnia z lodami, snach bar. W restauracji załoga uwija się aby było czysto i kazdy miał miejsce, a w szczególności przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty Erdeme. <br />Zadbany basen ze zjezdzalniami, hotel jest położony przy plaży, dodatkowo można wypoczywać na pomoście na którym był bar.<br />Animatorzy- młodzi i aktywni, zapewniają rozrywkę cały dzień i wieczorem. Ci wieczór aktakcje dla dzieci i dorosłych. Mini klub.<br />Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, bo w tym hotelu naprawdę dba się o gości. <br />Dodatkowo rezydenci z Coral Travel to profesjonaliści, szczególne uznanie dla Pani Joanny.
  Bardzo fajny hotel w przystępnej cenie. Czytając wcześniejsze komentarze, zastanawiałam się, czy te opinie na pewno dotyczą tego hotelu. Hotel nie jest nowy, ale zadbany, ładne pokoje, łazienki. Cały obiekt jest sprzątany cały czas. Smaczne i bardzo różnorodne posiłki, menu dla dzieci, kawiarnia z lodami,
  snach bar. W restauracji załoga uwija się aby było czysto i kazdy miał miejsce, a w szczególności przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty Erdeme.
  Zadbany basen ze zjezdzalniami, hotel jest położony przy plaży, dodatkowo można wypoczywać na pomoście na którym był bar.
  Animatorzy- młodzi i aktywni, zapewniają rozrywkę cały dzień i wieczorem. Ci wieczór aktakcje dla dzieci i dorosłych. Mini klub.
  Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, bo w tym hotelu naprawdę dba się o gości.
  Dodatkowo rezydenci z Coral Travel to profesjonaliści, szczególne uznanie dla Pani Joanny.
 • 3.7
  listopad 2018

  Morze być

  Hotel godny polecenia
  Hotel godny polecenia
 • 3.7
  listopad 2018

  Morze być

  Hotel godny polecenia
  Hotel godny polecenia
 • 4.5
  listopad 2018

  Hotel godny polecenia

  Bardzo fajny hotel, super lokalizacja obsługa bez zarzutu.
  Bardzo fajny hotel, super lokalizacja obsługa bez zarzutu.
 • 4.8
  wrzesień 2018

  Hotel godny polecenia !

  Polecam z czystym sumieniem ! Hotel bardzo przyjemny, obsługa i animatorzy rewelacyjni! Basen w 100% dopasowany wielkościowo do hotelu, plaża zaraz przy hotelu jest bardzo dużym plusem. Ilość jedzenia nie do przejedzenia. Codziennie inne animacje i wieczory tematyczne. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Z hotelu spacerkiem jest bardzo blisko do centrum gdzie znajdują się sklepy prac cotygodniowy bazar. <br />Żal było wyjeżdżać :)
  Polecam z czystym sumieniem ! Hotel bardzo przyjemny, obsługa i animatorzy rewelacyjni! Basen w 100% dopasowany wielkościowo do hotelu, plaża zaraz przy hotelu jest bardzo dużym plusem. Ilość jedzenia nie do przejedzenia. Codziennie inne animacje i wieczory tematyczne. Pokoje czyste i sprzątane codziennie.
  Z hotelu spacerkiem jest bardzo blisko do centrum gdzie znajdują się sklepy prac cotygodniowy bazar.
  Żal było wyjeżdżać :)
 • 5.0
  wrzesień 2018

  Warto!!!

  Hotel bardzo fajny, wszędzie blisko, wszędzie wszystko. Jedzenie nie do przejedzenia, bardzo fajne kolacje tematyczne. Animacje bardzo profesjonalne - na takie występy u nas kupuje sie bilety. Basen wystarczający, morze cieplutkie i rozhuśtane. Dyskretna i niewidzialna obsługa. Wszystko zorganizowane. Mieliśmy problem z umywalką - naprawiona w pół godziny. Polecam ! Ja tam wrócę napewno. Zostawiłam grosik :)
  Hotel bardzo fajny, wszędzie blisko, wszędzie wszystko. Jedzenie nie do przejedzenia, bardzo fajne kolacje tematyczne. Animacje bardzo profesjonalne - na takie występy u nas kupuje sie bilety. Basen wystarczający, morze cieplutkie i rozhuśtane. Dyskretna i niewidzialna obsługa. Wszystko zorganizowane.
  Mieliśmy problem z umywalką - naprawiona w pół godziny. Polecam ! Ja tam wrócę napewno. Zostawiłam grosik :)
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
1 205 zł/os.
1 149 zł/os.
Kod oferty: 20112019WEZY188623
śr. 20.11.2019
3 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Coral Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 20.11.2019 , godz. 08:35
Katowice
Onur Air
śr. 20.11.2019 , godz. 12:20
Antalya
Powrót:
sob. 23.11.2019 , godz. 08:50
Antalya
sob. 23.11.2019 , godz. 10:35
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Palmeras Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
Ultra All Inclusive
Termin:
śr. 20.11.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
2 298
śr. 20.11.2019
3 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Coral Travel
ROOM STANDARD (6W2) 2 298
Room Economy (G7J) 2 298
Room Family (Z65) 2 572