Atuty oferty

Lokalizacja

Opinie

4.1

Ocena klientów
na podstawie 35 dodanych opinii

Lokalizacja
4,2
Pokój
4,0
Posiłki
3,8
Basen
3,8
Czystość
4,2
Obsługa
4,3
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • miłośników życia nocnego
 • 4.3
  wrzesień 2019

  Jak na TURECKIE 4*, było całkiem dobrze

  W Tureckich "czwórkach" byłem już kilkukrotnie i to co zobaczyłem w hotelu Blue Wave miło mnie zaskoczyło. Choć do europejskiego standardu 4* troszkę brakuje, to nie ma co narzekać. Obsługa hotelowa pracuje jak mrówki mrowisku, jedzenie smaczne, w porządku (chociaż chyba doprawiane "Vegetą"), przez cały dzień można wrzucić coś na ząb, czysto, niezła okolica. Muzyka przy basenie i animacje trochę monotematyczne, ale animatorzy sympatyczni i zaangażowani. Można by się przyczepić do pool baru, gdzie z mocnych alkoholi dostępne tylko wódka, gin i raki, lane do malusieńkich szklaneczek 100ml, wino takie sobie, jedynie piwo dobre.
  W Tureckich "czwórkach" byłem już kilkukrotnie i to co zobaczyłem w hotelu Blue Wave miło mnie zaskoczyło. Choć do europejskiego standardu 4* troszkę brakuje, to nie ma co narzekać. Obsługa hotelowa pracuje jak mrówki mrowisku, jedzenie smaczne, w porządku (chociaż chyba doprawiane "Vegetą"), przez cały
  dzień można wrzucić coś na ząb, czysto, niezła okolica. Muzyka przy basenie i animacje trochę monotematyczne, ale animatorzy sympatyczni i zaangażowani. Można by się przyczepić do pool baru, gdzie z mocnych alkoholi dostępne tylko wódka, gin i raki, lane do malusieńkich szklaneczek 100ml, wino takie sobie, jedynie piwo dobre.
 • 3.0
  lipiec 2019

  koszmarny !!!!!!!!!!!

  W NASZYM POKOJU KTÓRY MIEŚCIŁ SIĘ NA 3-PIĘTRZE BYŁY MRÓWKI.<br />MOJA TOREBKA ZOSTAŁA PRZESZUKANA I PRZEGLĄDNIĘTA GDY NAS NIE BYŁO W POKOJU .ZGŁOSILIŚMY TO NA RECEPCJI PO 3 GODZINACH POKAZALI NAM DOKUMENTY SPRAWDZONY SYSTEMU KARTY DO POKOJU ŻE NIKOGO NIE BYŁO U NAS.(NIE BYŁO TO SPRAWDZONE PRZY NAS)<br />JEDZENIE NIEDOBRE -MAŁO MIĘSA.PRAWIE CODZIENNIE TO SAMO JEDZENIE.JEDYNY PLUS OBSŁUGA STOŁÓWKI BARDZO MIŁA I PANIE SPRZĄTAJĄCE.
  W NASZYM POKOJU KTÓRY MIEŚCIŁ SIĘ NA 3-PIĘTRZE BYŁY MRÓWKI.
  MOJA TOREBKA ZOSTAŁA PRZESZUKANA I PRZEGLĄDNIĘTA GDY NAS NIE BYŁO W POKOJU .ZGŁOSILIŚMY TO NA RECEPCJI PO 3 GODZINACH POKAZALI NAM DOKUMENTY SPRAWDZONY SYSTEMU KARTY DO POKOJU ŻE NIKOGO NIE BYŁO U NAS.(NIE BYŁO TO SPRAWDZONE PRZY NAS)
  />JEDZENIE NIEDOBRE -MAŁO MIĘSA.PRAWIE CODZIENNIE TO SAMO JEDZENIE.JEDYNY PLUS OBSŁUGA STOŁÓWKI BARDZO MIŁA I PANIE SPRZĄTAJĄCE.
 • 4.2
  lipiec 2019

  Dobry hotel

  Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, sporo atrakcji i animacji dla wszystkich. Dobre jedzenie i miła obsługa.
  Hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, sporo atrakcji i animacji dla wszystkich. Dobre jedzenie i miła obsługa.
 • 3.8
  lipiec 2019

  Nie niewrócę już do tego hotelu

  Decyzja o wyjeździe do tego hotelu należy do Was ja mogę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.<br />Przebywałem w tym hotelu z żoną w terminie od 17 do 24 lipca 2019 roku.<br />Obiekt fajny i czysty jeżeli trafimy do głównego budynku. Są jeszcze mniejsze budynki po drugiej stronie ulicy do których prowadzi przejście podziemne.<br />A tam standard wczesny Gierek i tłumy ludzi przy recepcji o zmianę lokalizacji.<br />Obsługa miła oprócz menadżerów ( Panów w niebieskich koszulach), każdy z nich ma ambicję awansu i przechodzą samych siebie w absurdalnych przepisach tłumacząc to przepisami hotelu, podglądem kamer i obserwacją menadżerów.<br />Aby oszczędzić na jedzeniu w wejściu na stołówkę stoi waga przestawiona o 2kg. więcej _ na psychikę działa.<br />Po godzinie 21:00 wszyscy wyganiani są głośnymi okrzykami „szoł nacinajem sja”<br />Kto jednak nie pójdzie na marny występ i ma ochotę pozostać na zewnątrz przy stolikach, ma wyłączne światło i musi siedzieć po ciemku.<br />Alkohol w butelkach jest mocno rozcieńczony ok.20% i podawany do 23:00. Potem można go kupić 35 euro za butelkę.<br />Brak drinków, to tylko wódka lub dżin i do wyboru tonic, sprite lub colą.<br />Dwa drinki na osobę niby spoko ale biorąc pod uwagę, że jest tylko jeden bar a ludzi dużo po następnego „drinka” trzeba stać w sporej kolejce w zależności od pory dnia to nawet 20 osób.<br />Alkohol należy zanieść do stolika i następnie wrócić po kolejny jeżeli jednak menadżer zauważy, że na stoliku jest więcej niż dwa kieliszki na osobę nie pozwoli barmanowi nalać Wam kolejnego. Piwo w ilościach jak alkohol dwie sztuki w szklankach 0,33l lub plastikowych kubkach 0,20l.<br />Stojąc co chwilę w długich kolejkach po alkohol i czekając kiedy menadżer się do czegoś doczepi aby Wam go nie podano człowiek czuję się jak alkoholik żenujące i upokarzające. Napiwki dla barmanów nie przynoszą żadnego skutku tłumaczą się kamerami po prostu się boją.<br />W zeszłym roku byłem w Turcji hotelu Lonicera Resort i mam porównanie, tam po prostu było super.<br />Decyzję o wyjeździe musicie Państwo podjąć oczywiście sami, ja odradzam.
  Decyzja o wyjeździe do tego hotelu należy do Was ja mogę podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.
  Przebywałem w tym hotelu z żoną w terminie od 17 do 24 lipca 2019 roku.
  Obiekt fajny i czysty jeżeli trafimy do głównego budynku. Są jeszcze mniejsze budynki po drugiej stronie ulicy do których
  prowadzi przejście podziemne.
  A tam standard wczesny Gierek i tłumy ludzi przy recepcji o zmianę lokalizacji.
  Obsługa miła oprócz menadżerów ( Panów w niebieskich koszulach), każdy z nich ma ambicję awansu i przechodzą samych siebie w absurdalnych przepisach tłumacząc to przepisami hotelu, podglądem kamer i obserwacją menadżerów.
  Aby oszczędzić na jedzeniu w wejściu na stołówkę stoi waga przestawiona o 2kg. więcej _ na psychikę działa.
  Po godzinie 21:00 wszyscy wyganiani są głośnymi okrzykami „szoł nacinajem sja”
  Kto jednak nie pójdzie na marny występ i ma ochotę pozostać na zewnątrz przy stolikach, ma wyłączne światło i musi siedzieć po ciemku.
  Alkohol w butelkach jest mocno rozcieńczony ok.20% i podawany do 23:00. Potem można go kupić 35 euro za butelkę.
  Brak drinków, to tylko wódka lub dżin i do wyboru tonic, sprite lub colą.
  Dwa drinki na osobę niby spoko ale biorąc pod uwagę, że jest tylko jeden bar a ludzi dużo po następnego „drinka” trzeba stać w sporej kolejce w zależności od pory dnia to nawet 20 osób.
  Alkohol należy zanieść do stolika i następnie wrócić po kolejny jeżeli jednak menadżer zauważy, że na stoliku jest więcej niż dwa kieliszki na osobę nie pozwoli barmanowi nalać Wam kolejnego. Piwo w ilościach jak alkohol dwie sztuki w szklankach 0,33l lub plastikowych kubkach 0,20l.
  Stojąc co chwilę w długich kolejkach po alkohol i czekając kiedy menadżer się do czegoś doczepi aby Wam go nie podano człowiek czuję się jak alkoholik żenujące i upokarzające. Napiwki dla barmanów nie przynoszą żadnego skutku tłumaczą się kamerami po prostu się boją.
  W zeszłym roku byłem w Turcji hotelu Lonicera Resort i mam porównanie, tam po prostu było super.
  Decyzję o wyjeździe musicie Państwo podjąć oczywiście sami, ja odradzam.
 • 2.7
  lipiec 2019

  Bardzo słaby

  Grzyb na materacach przy basenie, zardzewiały prysznic w siłowni, rozklekotana drabinka do basenu, zaśniedziały prysznic w pokoju, słaba klimatyzacja, nawet kierowniczka nie mówi po angielsku, ciężko się z kimkolwiek dogadać, bo wszyscy mówią po rosyjsku, ale prawie nikt po angielsku, źle rozplanowane posiłki, przez co na kolację zawsze jest długa kolejka, mało różnorodne jedzenie, bardzo kiepskie alkohole w wersji all-inclusive, bardzo słabe wi-fi (jak to zgłosiłem, to pan na recepcji kazał mi dokupić sobie specjalny pakiet za 40 lir). Ogólnie to nie mam pojęcia, kto im dał 4 gwiazdki.
  Grzyb na materacach przy basenie, zardzewiały prysznic w siłowni, rozklekotana drabinka do basenu, zaśniedziały prysznic w pokoju, słaba klimatyzacja, nawet kierowniczka nie mówi po angielsku, ciężko się z kimkolwiek dogadać, bo wszyscy mówią po rosyjsku, ale prawie nikt po angielsku, źle rozplanowane
  posiłki, przez co na kolację zawsze jest długa kolejka, mało różnorodne jedzenie, bardzo kiepskie alkohole w wersji all-inclusive, bardzo słabe wi-fi (jak to zgłosiłem, to pan na recepcji kazał mi dokupić sobie specjalny pakiet za 40 lir). Ogólnie to nie mam pojęcia, kto im dał 4 gwiazdki.
 • 4.8
  październik 2018

  Super

  Super, hotel, bardzo dobre, urozmaicone jedzenie . Obsługa świetna. Codziennie animacje zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Na pewno tam wrócimy :)
  Super, hotel, bardzo dobre, urozmaicone jedzenie . Obsługa świetna. Codziennie animacje zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Na pewno tam wrócimy :)
 • 4.0
  październik 2018

  Hotel w porządku

  Transfer z lotniska to 2 godziny. <br />Hotel czysty, sprzątany codziennie. Byłam z chłopakiem na przełomie września i października i jesteśmy zadowoleni. Woda w basenie chłodniejsza już niż w morzu. Jedzenia dużo i smaczne. Jeżeli ktoś chciałby sobie dużo popić, to minusem jest bar do 23... "Drinki" to np. wódka z colą, spritem etc, jak chciało się coś innego to już ekstra płatne. Animacje dla dorosłych średnie, nastawione dla Rosjan. My z chłopakiem mieliśmy wykupione wycieczki Jeep Safari itd więc mało czas spędzaliśmy w sumie w hotelu i nawet dobrze bo basen trochę mały. Mieliśmy pokój po drugiej strony jakby więc ciągle musieliśmy chodzić tunelem i po schodach. Z drugiej strony mając pokój w głównej części gdzie był basen pewnie byłoby głośno bo w dzień ciągle leciała muzyka przy animacjach w wodzie.<br />Okolica fajna, było gdzie pochodzić, w poniedziałki bazar tuż przy wyjściu z hotelu w sumie. Do morza też nie było daleko i przyjemna droga. Na plaży są hotelowe parasole i leżaki, całkiem dużo ich jest więc dla każdego znajdzie się miejsce. Jest też bar ale eksta płatny.<br />Obsługa hotelowa średnio mówi po angielsku ale wszyscy się uśmiechają i są mili, starają się pomóc.<br /><br />Polecam hotel dla tych, którzy nie są nastawieni na leżenie przy basenie. Do spania, jedzenia i chwilowego wypoczynku jak najbardziej polecam. <br /><br />
  Transfer z lotniska to 2 godziny.
  Hotel czysty, sprzątany codziennie. Byłam z chłopakiem na przełomie września i października i jesteśmy zadowoleni. Woda w basenie chłodniejsza już niż w morzu. Jedzenia dużo i smaczne. Jeżeli ktoś chciałby sobie dużo popić, to minusem jest bar do 23... "Drinki"
  to np. wódka z colą, spritem etc, jak chciało się coś innego to już ekstra płatne. Animacje dla dorosłych średnie, nastawione dla Rosjan. My z chłopakiem mieliśmy wykupione wycieczki Jeep Safari itd więc mało czas spędzaliśmy w sumie w hotelu i nawet dobrze bo basen trochę mały. Mieliśmy pokój po drugiej strony jakby więc ciągle musieliśmy chodzić tunelem i po schodach. Z drugiej strony mając pokój w głównej części gdzie był basen pewnie byłoby głośno bo w dzień ciągle leciała muzyka przy animacjach w wodzie.
  Okolica fajna, było gdzie pochodzić, w poniedziałki bazar tuż przy wyjściu z hotelu w sumie. Do morza też nie było daleko i przyjemna droga. Na plaży są hotelowe parasole i leżaki, całkiem dużo ich jest więc dla każdego znajdzie się miejsce. Jest też bar ale eksta płatny.
  Obsługa hotelowa średnio mówi po angielsku ale wszyscy się uśmiechają i są mili, starają się pomóc.

  Polecam hotel dla tych, którzy nie są nastawieni na leżenie przy basenie. Do spania, jedzenia i chwilowego wypoczynku jak najbardziej polecam.

Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 587 zł/os.
Kod oferty: 05102019WEZY3852
sob. 05.10.2019
4 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Coral Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 05.10.2019 , godz. 17:45
Katowice
Onur Air
sob. 05.10.2019 , godz. 21:30
Antalya
Powrót:
śr. 09.10.2019 , godz. 16:50
Antalya
śr. 09.10.2019 , godz. 18:35
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Blue Wave (Obagol)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
sob. 05.10.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
3 175
sob. 05.10.2019
4 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Coral Travel
Room Standard Economy (22X) 3 175
ROOM STANDARD (CJ1) 3 176
Room Family (8KZ) 3 732