Atuty oferty

Opis hotelu

Położenie

ok. 800 m od centrum miasta Alanya, w pobliżu liczne sklpey i kawiarnie, lotnisko oddalone ok. 120 km.

Plaża

plaża Kleopatra, przy hotelu, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy oraz bar za dodatkową opłatą.

Hotel

Kategoria lokalna 3*
Mniejszy, skromny hotel w świetnej lokalizacji. Propozycja dla osób ceniących bliskość plaży i rozrywkowego miasta, doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Do dyspozycji gości

Recepcja, kantor wymiany walut, restauracja główna, odpłatna restauracja aal carte, bar przy basenie, lobby bar oraz odpłatny bar na plaży. Za dodatkowa opłatą lekarz na wezwanie, fryzjer. Sklepy i kącik TV. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, Mastercard.

INTERNET

bezpłatne WiFI w lobby hotelowym.

Sport i Rekreacja

Bezpłatnie basen, leżaki i parasole, 
Odpłatnie centrum Spa, pokój gier, sporty wodne na plaży

Dla dzieci

brodzik

Zakwaterowanie

Oferuje 88 pokoi. Skromne pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dostawki, wyposażone w klimatyzację, łazienki, suszarkę do włosów, TV/SAT, sejf, telefon, mini bar (uzupełniany w bezpłatną wodę, pozostała konsumpcja za opłatą) oraz balkon. Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą.
Hotel dysponuje dwoma pokojami dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

All inclusive: śniadanie 07.30-09.30, lunch 12.30-14.00 i kolacja 19.00-21.00w formie bufetu. Późne śniadanie 9.30-10.30, popołudniowa kawa herbata i ciasto 17.00-18.00. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-23.30. w wyznaczonych barach. Bezpłatne lunch box przy wczesnnym wymeldowaniu z hotelu- zamówienie w recepcji dzień przed. Opcja all inclusive nie obejmuje alkoholi imprtowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców.

Informacje dodatkowe

www.azakbeach.com
Hotel nie akceptuje zwierząt.
Brak ręczników plażowych.

CENA

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena nie zawiera: opłaty za wizę turecką, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MSZ Turcji paszport powinien spełniać następujące warunki, aby została wydana wiza turecka:
1. od 1 stycznia 2015 r. wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi 60 dni od daty wygaśnięcia wizy.
2. dokument posiada co najmniej jedną wolną stronę, w celu umieszczenia na niej wizy. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.
Przy przekroczeniu granicy osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej.
Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.Wiza turystyczna:
Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy.Jak uzyskać wizę turystyczną?
1. przed wyjazdem do Turcji - za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://www.evisa.gov.tr
Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i dokonać za pomocą karty kredytowej opłaty w wysokości 20 USD. Po zakończeniu tej procedury na adres e-mail podany przez wnioskodawcę zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie wydania wizy. Zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie ze sobą w celu przedłożenia podczas kontroli granicznej.
2. po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych - do odwołania. Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką. Strona turecka nie uściśliła, kiedy dokładnie zakończy się możliwość nabywania wiz tą drogą.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/turcja

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

 • Kurorty nadmorskie
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.0

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 4,5
Posiłki: 3,5
Basen: 4,0
Czystość: 3,5
Obsługa: 3,5
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • par
 • aktywnych
 • singli
 • 4.3
  ( październik 2017 )

  Rewelacja!

  Świetny hotel przy samej plazy. Mielismy pokoj z widokiem na morze (za dopłatą) - polecam ta opcje. HB wystarczy -lepiej wyjsc na miasto i zjesc na co sie ma ochote bo w hotelu dosc monotonnie ale oczywiscie w stosunku do ceny raczej dziwiło nas że czesc osób spodziewało sie menu z 5gwiazek :) Ogólnie za te pieniadze standard bardzo odpowiedni i adekwatny do ceny :)
  Świetny hotel przy samej plazy. Mielismy pokoj z widokiem na morze (za dopłatą) - polecam ta opcje. HB wystarczy -lepiej wyjsc na miasto i zjesc na co sie ma ochote bo w hotelu dosc monotonnie ale oczywiscie w stosunku do ceny raczej dziwiło nas że czesc osób spodziewało sie menu z 5gwiazek :) Ogólnie
  za te pieniadze standard bardzo odpowiedni i adekwatny do ceny :)
 • 3.7
  ( czerwiec 2017 )

  Wspaniałe położenie

  Hotel zasługuje na wyróżnienie ze wzgędu na swoje położenie: jest najbardziej wysuniętym wgłąb plaży Klopatry obiektem w okolicy, posiada własny bar. Mieliśmy pokój z bajecznym widokiem na morze i Wzgórze Zamkowe. Niedaleko hotelu masa sklepów, do centrum zaledwie kilkaset metrów. Recepjoniści pomagali w każdej sprawie, starali się rozwiewać najmniejsze wątpliwości. Jeśli chodzi o negatywy: śniadania i kolacje nie należały do wymagających jeśli chodzi o różnorodność, zdarzało się, że obsługa przez dłuższy czas nie donosiła brakujących czystych naczyń lub nie sprzątała ze stołu. Przy sprzątaniu pokoi niekiedy nie zamiatano podłogi, po kilku dniach przeszkadzał nagromadzony piasek.
  Hotel zasługuje na wyróżnienie ze wzgędu na swoje położenie: jest najbardziej wysuniętym wgłąb plaży Klopatry obiektem w okolicy, posiada własny bar. Mieliśmy pokój z bajecznym widokiem na morze i Wzgórze Zamkowe. Niedaleko hotelu masa sklepów, do centrum zaledwie kilkaset metrów. Recepjoniści pomagali
  w każdej sprawie, starali się rozwiewać najmniejsze wątpliwości. Jeśli chodzi o negatywy: śniadania i kolacje nie należały do wymagających jeśli chodzi o różnorodność, zdarzało się, że obsługa przez dłuższy czas nie donosiła brakujących czystych naczyń lub nie sprzątała ze stołu. Przy sprzątaniu pokoi niekiedy nie zamiatano podłogi, po kilku dniach przeszkadzał nagromadzony piasek.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 27072019BVPR184220
3 159 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
6 318
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
So 27.07.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Wylot:
Corendon Airlines
So 27.07.2019
10:15 - Katowice
14:00 - Antalya
Powrót:
Corendon Airlines
So 03.08.2019
07:30 - Antalya
09:15 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Azak Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
So 27.07.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
6 318
So 27.07.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Standard Side Sea View DBL (1W3) 3 159
Standard Sea View DBL (1V2) 3 259