Atuty oferty

Opis hotelu

K

4*

R

Alanya

k

4*

k

4*

D

2018 r.
Na terenie hotelu: restauracja, bar, room service (płatny), pralnia (płatna), sala konferencyjna, basen odkryty, zjeżdżalnia wodna (otwarta w wyznaczonych godzinach: 14:00-15:00).

r

1. dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

i

Wi-Fi w hotelu bezpłatne

p

15 m od hotelu, wydzielona część plaży publicznej, piaszczysto-żwirowa, 100 m długości. Parasole i leżaki - bezpłatne. Przejście do plaży przez ulicę.

p

Wyposażone w klimatyzację indywidualną, TV, telefon, sejf (płatny), minibar (pusty), łazienkę (prysznic, suszarka, WC), balkon.
Typy pokoi:
w pięciopiętrowym budynku głównym:
pokoje standardowe dla max 3 os.

W

restauracja, bar
All Inclusive
(10:00-23:00)
Formuła zawiera:śniadanie (07:30-09:00), późne śniadanie (09:00-09:30), obiad (12:00-14:00), podwieczorek (16:00-17:00), kolacja (19:00-20:30) w formie bufetu w restauracji głównej, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe
Formuła nie zawiera: napojów importowanych

w

rzutki, siatkówka plażowa, lekkie animacje

p

centrum SPA, masaż , sauna, łaźnia turecka

A

13.03.2018 13:14

u

Wi-Fi
SPA
All Inclusive
Serwis plażowy
Zjeżdżalnie

Ta oferta objęta jest Promocją Wakacje 100%

Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne! Każda impreza turystyczna objęta jest promocją Wakacje 100%, która zapewnia pomoc w przypadku ewentualnej upadłości jej organizatora. Rezerwując za pośrednictwem Travelplanet.pl masz 100% pewności, że Twoje wakacje dojdą do skutku. Czytaj więcej >>

Udogodnienia:
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Basen odkryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Nurkowanie
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Życie nocne
Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
2.2

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,0
Pokój: 1,5
Posiłki: 2,0
 • 1.7
  ( lipiec 2011 )

  Po 2 latach w Tunezji byliśmy z dziewczyną po zmianie, i wybraliśmy Tur...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Po 2 latach w Tunezji byliśmy z dziewczyną po zmianie, i wybraliśmy Turcji. Korzystając z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wakacje było niesamowite, ale wybór hotelu jesteśmy bardzo niedoceniany.<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Pokój pełen formy, której prawie nie zablokować. Prysznic i WC w mini i wody z ukrycia prysznic prawie zatrzymany.<br /><strong>Wyżywienie</strong> All Inclusive zupełnie niepotrzebne... KAŻDY dzień, naprawdę 11/11 dni taki sam posiłek, coś w rodzaju překořené odchody z frytkami, obiad, kolacja, jest to jeden... po 3 dniach drkotáte głodu, chyłkiem do mini bufet i śpiewać w "będzie ňéčo, tam zníst Cho sa". Leżaki, puli około 15 miniaturowych. Szansa na łóżko naprawdę tylko teoretyczne. Lehali, my na plaży (odpłatnie). Pić tragedii, cukru pudru...<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Super obsługa w barze, to jest największy plus całego hotelu, program animacji nie ma miejsca, lub że są 11 uciekł?<br /><strong>Plaża</strong> Pojęcie kamienie miałem na myśli małe Kamyczki i skały, już po 3 dniach bardzo dobrze otesáte nogi. W przeciwnym razie plaży i morza. Jako korzyść widziałem położenie hotelu (sklepy, kluby, zabawa, morze, plaża, wszystko w odle z...). Wypożyczyć samochód i poszedł się kąpać i jeść gdzie indziej, pobyt w tym hotelu gwarantuje najbardziej brutalnych diety, co kiedykolwiek doświadczyłeś.<br />
  Ocena ogólna Po 2 latach w Tunezji byliśmy z dziewczyną po zmianie, i wybraliśmy Turcji. Korzystając z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wakacje było niesamowite, ale wybór hotelu jesteśmy bardzo niedoceniany.
  Zakwaterowanie Pokój pełen formy, której prawie
  nie zablokować. Prysznic i WC w mini i wody z ukrycia prysznic prawie zatrzymany.
  Wyżywienie All Inclusive zupełnie niepotrzebne... KAŻDY dzień, naprawdę 11/11 dni taki sam posiłek, coś w rodzaju překořené odchody z frytkami, obiad, kolacja, jest to jeden... po 3 dniach drkotáte głodu, chyłkiem do mini bufet i śpiewać w "będzie ňéčo, tam zníst Cho sa". Leżaki, puli około 15 miniaturowych. Szansa na łóżko naprawdę tylko teoretyczne. Lehali, my na plaży (odpłatnie). Pić tragedii, cukru pudru...
  Usługi hotelowe Super obsługa w barze, to jest największy plus całego hotelu, program animacji nie ma miejsca, lub że są 11 uciekł?
  Plaża Pojęcie kamienie miałem na myśli małe Kamyczki i skały, już po 3 dniach bardzo dobrze otesáte nogi. W przeciwnym razie plaży i morza. Jako korzyść widziałem położenie hotelu (sklepy, kluby, zabawa, morze, plaża, wszystko w odle z...). Wypożyczyć samochód i poszedł się kąpać i jeść gdzie indziej, pobyt w tym hotelu gwarantuje najbardziej brutalnych diety, co kiedykolwiek doświadczyłeś.
 • 2.7
  ( lipiec 2011 )

  Nie jesteśmy tak dużo miejsca, to dlaczego mamy wielką wagę, jednakże p...

  <strong>Zakwaterowanie</strong> Nie jesteśmy tak dużo miejsca, to dlaczego mamy wielką wagę, jednakże pokoju nie zablokować i złe odblokowanie. Do drzwi łazienki nie trzymać otwarte, jeśli hotel został odnowiony w 2009 roku, więc nie bardzo pomyślnie. Prysznic i toaleta drobnych udogodnień wystarczająco poniżej średniej. Klimatyzacja, duży balkon, super ładne widoki z lokalnych liści.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Bardzo ograniczony wybór. Cały czas takie same dania z niewielkie różnice. Kilka warzyw (pomidory, ogórki), trochę owoców (melony 2druhy, raz dodał brzoskwiń) że byliśmy skłonni tolerować, ale było absolutnie niewystarczające, picie reżim! Cały pobyt, które byliśmy coraz drinka w tyglu, który nadal będzie tolerowane, jeśli nie treści, oczywiście, kubki i 1 DCL wody możemy pragnąć na pasku! Swobodnie dostępne były tylko dwa rodzaje jakies chemiczne wannabe sok był tak słodki, nie pójdzie do picia z wódką, ponieważ nawet barmani były ledwo pokryte na dole Puchar!<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Żadnych specjalnych usług, my czynić nie używać, ani są że żadnego nie są oferowane.<br /><strong>Plaża</strong> Nice, dość i czyste, dostępna również w przypadku wypłacona krzesła.<br /><strong>Ogólne wrażenie</strong> Ładne miejsca, niesamowite, Pogoda, będą latać do Turcji, w ogóle nie byliśmy zadowoleni z wszystkich inklusive nawet z ceną rejsu dla usługi świadczonej usługi.<br />
  Zakwaterowanie Nie jesteśmy tak dużo miejsca, to dlaczego mamy wielką wagę, jednakże pokoju nie zablokować i złe odblokowanie. Do drzwi łazienki nie trzymać otwarte, jeśli hotel został odnowiony w 2009 roku, więc nie bardzo pomyślnie. Prysznic i toaleta drobnych udogodnień wystarczająco
  poniżej średniej. Klimatyzacja, duży balkon, super ładne widoki z lokalnych liści.
  Wyżywienie Bardzo ograniczony wybór. Cały czas takie same dania z niewielkie różnice. Kilka warzyw (pomidory, ogórki), trochę owoców (melony 2druhy, raz dodał brzoskwiń) że byliśmy skłonni tolerować, ale było absolutnie niewystarczające, picie reżim! Cały pobyt, które byliśmy coraz drinka w tyglu, który nadal będzie tolerowane, jeśli nie treści, oczywiście, kubki i 1 DCL wody możemy pragnąć na pasku! Swobodnie dostępne były tylko dwa rodzaje jakies chemiczne wannabe sok był tak słodki, nie pójdzie do picia z wódką, ponieważ nawet barmani były ledwo pokryte na dole Puchar!
  Usługi hotelowe Żadnych specjalnych usług, my czynić nie używać, ani są że żadnego nie są oferowane.
  Plaża Nice, dość i czyste, dostępna również w przypadku wypłacona krzesła.
  Ogólne wrażenie Ładne miejsca, niesamowite, Pogoda, będą latać do Turcji, w ogóle nie byliśmy zadowoleni z wszystkich inklusive nawet z ceną rejsu dla usługi świadczonej usługi.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 15122018WEZY33816
Cena za osobę:
645 919 - 30 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
1 291
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
So 15.12.2018
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Coral Travel Wezyr Holidays
Wylot:
Onur Air
So 15.12.2018
07:20 - Warszawa
14:30 - Antalya
Powrót:
So 22.12.2018
05:30 - Antalya
06:30 - Warszawa
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Promocja Wakacje 100% za 0 zł

  Zapewniamy pomoc w przypadku upadłości organizatora. Bądź spokojny o Twoje plany wakacyjne!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Arsi Enfi City Beach (Ex. International)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
So 15.12.2018
Wylot z:
Warszawa
Cena
1 291
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
So 15.12.2018
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Coral Travel Wezyr Holidays
STANDARD ROOM (NKP) 645