Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem

Niewielki, butikowy hotel, który łączy prostotę, funkcjonalność i czar zanzibarskich wakacji. Przepiękna biała plaża porośnięta palmami kokosowymi, błękitny ocean, cudowne widoki, spokój, relaksująca, wyluzowana atmosfera, tradycyjna architektura - coś w sam raz dla szukających wypoczynku w tropikach za niewielką cenę.

Położenie

Przy plaży w miejscowości Bwejuu na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy, ok. 55 km od lotniska na wyspie Zanzibar i ok. 55 km od Stone Town, ok. 14 km od narodowego rezerwatu przyrody Jozani Forest, Niedaleko stąd rozciaga się piaszczysta plaża w Bweju - rekomendowana przez Conde Nast Traveler jako jedna z najlepszych plaż na świecie.

Wyposażenie

Recepcja, restauracja z częścią na zewnątrz przy basenie (kuchnia lokalna i międzynarodowa, możliwe dania wegańskie), punkt informacji turystycznej,  biblioteka, pralnia, butik, Wi-Fi (dostęp w recepcji). Na specjalne zamówienie obsługa hotelowa organizuje uroczyste kolacje przy domku albo na plaży.

Pokoje

Hotel składa się z 9 bungalowów i niedużego budynku z 10 pokojami;
8 bungalowów usytuowanych w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim dostępem do plaży (odległość ok. 30 m); Bungalow One Bedroom [Ocean Front] - powierzechnia około 60 m2, wraz z przyległym ogrodem i zewnętrzną łazienką ok. 75 m2. Jeden domek (z 2 sypialniami) znajduje się w głębi ogrodu. Wszystkie są  komfortowe, oryginalnie zaprojektowane w stylu swahili, wyposażone w wentylator sufitowy, elegancką łazienkę z wanną lub prysznicem, zestaw do kawy/herbaty (dodatkowo płatny), sejf.
Guest House Rooms - 10 ekonomicznych, niedużych (ok. 22 m kw.) pokoi usytuowanych w budynku w głębi ogrodu, ok. 40 m od plaży. Urządzone tradycyjnie, skromnie, wyposażone w moskitierę, wentylator sufitowy, łazienkę z prysznicem i toaletą. Dla mało wymagających gości. Dwa pokoje są przechodnie - polecane dla rodzin.

Wyżywienie

BB - śniadania
HB - śniadania i kolacje
FB - śniadania, obiady i kolacje
All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje, napoje i alkohole lokalne.

Sport i rozrywka

Basen, wypożyczalnia rowerów, szkoły kitesurfingu oddalone około 5 minut od hotelu. Rejon Bweju/Peje jest otoczony szerokimi lagunami z płaskimi wewnętrznymi wodami - fale małe i średnie, najlepszy okres na uprawianie kitesurfingu to lipiec-wrzesień i grudzień-luty. W niedalekim otoczeniu możliwość nurkowania.

Dla dzieci

Kids Corner (od 4 do 10 lat), opiekunka do dzieci (na zapytanie, odpłatnie), menu dla dzieci, łóżeczka niemowlęce.

Wizy

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

 • Oferty egzotyczne
 • Kurorty nadmorskie
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Cena została zaktualizowana z systemem operatora

Oferta jest dostępna!

Kod oferty: 24042019BVBX186523
Cena za osobę:
8 702 9 387 - 7 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
17 404
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
Śr 24.04.2019
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Wylot:
Emirates
Śr 24.04.2019
15:00 - Warszawa
06:45 - Zanzibar
Powrót:
-
Śr 01.05.2019
20:25 - Zanzibar
12:15 - Warszawa
Trwa sprawdzanie dostępności

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Indigo Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
Śr 24.04.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
17 404
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
Śr 24.04.2019
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
guest hous rooms (1H8) 8 702
ocean front one room bungalows (1I3) 9 546