Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Karolina J

Wakacje jak z obrazka, a ramka już jest na miejscu.

Jeden z bardziej luksusowych hoteli na Zanzibarze, zachwyca wszystkim. Już od wejścia widać, że ma swój charakter – piękne lobby, uśmiechnięty personel, cudowny widok na ogród z tarasu lobby i zachwycające zabytkowe auto na wejściu. Otrzymujemy chłodny ręcznik i pyszny sok z mango ozdobiony kwiatem jaśminu, to dbałość o takie detale sprawia że wakacje stają się wyjątkowe. Na duży plus zasługuje papierowa słomka – drobiazg, ale ważne że hotel dba o środowisko. Drogę do pokoju pokonujemy meleksem, ponieważ teren jest ogromny, będzie gdzie spacerować. Ogród jest bardzo zadbany, trawa idealnie przycięta palmy posadzone równo, pod linijkę. Wszystko sprawia wrażenie pełnej harmonii. Naszą uwagę zwraca całkiem sporej wielkości ogródek warzywny, to tu hotel zaopatruje się w świeże zioła i warzywa, można tego posmakować w restauracji – pycha! Pokoje zlokalizowane są w większych bungalowach utrzymanych w bardzo nowoczesnym stylu, ale z gustownymi afrykańskimi akcentami. Bez wątpienia zapewnią komfortowy wypoczynek najbardziej wymagającym gościom. Plaża, na którą podjeżdża się meleksem, to cudowny biały piasek i masa palm dookoła, między którymi porozwieszane są hamaki. Dla dzieci hotel przygotował świetnie zaopatrzony kącik z zabawkami, a dla wielbicieli dobrej kuchni cudowną restaurację z widokiem na ocean. Dzięki temu nie ma konieczności wracać do hotelu przez cały dzień. Dopełnieniem jest huśtawka dla dorosłych, oczywiście z widokiem na ocean. Tak jak pisałam wcześniej, dbałość o szczegóły tworzy jakość hotelu. Jeśli nie chcemy jechać na plażę czas wolny możemy spędzić w hotelowym basenie, z którego również roztacza się niezapomniany widok na ocean i restaurację na pomoście. Dochodzimy wreszcie do wspomnianej w tytule ramki, idealnego miejsca do zrobienia fotki z pozdrowieniami dla znajomych. Na pewno będą zazdrościć, bo jest czego.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla seniorów, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
5.0
Pokój
4.0
Basen
5.0
Czystość
4.0
Obsługa
5.0

Naszym zdaniem :

Doskonały hotel prestiżowej hiszpańskiej sieci Melia, świetnie wyposażony i zadbany. Przepiękne widoki, tropikalna sceneria, basen infinity, wspaniałe spa, bogaty program rekreacyjny. Idealne miejsce zarówno na romantyczny urlop dla par, jak i na cudowne, rodzinne wakacje.

Położenie :

Na północno - wschodnim wybrzeżu, tuż przy oceanie, na skalistym zboczu porośniętym tropikalną roślinnością, kilometr od pięknej, piaszczystej, prywatnej plaży Gabi Beach (bezpłatnie: przejazdy meleksami z recepcji co 20 minut; na plaży leżaki, materace, parasole, ręczniki plażowe, stoliczki, prysznic, bar) z dostępem do rafy koralowej, 5 km od wioski Kiwengwa, ok. 50 minut jazdy z lotniska.

Wyposażenie :

Eleganckie lobby z recepcją, restauracja główna z tarasem, Jetty Lounge w pawilonach na wodzie połączonych z lądem za pomocą molo (specjalność: przekąski tapas i kuchnia azjatycka), bar przy basenie (przekąski, napoje, koktajle), Gabi Beach Club - strefa plażowa z restauracją i barem, Library Bar przy lobby (napoje, prasa, cygara), restauracja Aqua na klifie (kuchnia śródziemnomorska), kącik orientalny z sziszą, sale konferencyjne, sklep z pamiątkami, butik jubilerski, punkt pomocy medycznej, room-service, pralnia.

Pokoje :

124 pokoje w różnych kategoriach.
Pokoje Melia Garden - przestronne (ok. 50 m2), usytuowane na parterze, w ogrodzie. Wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, wiatrak sufitowy, sejf, TV sat, minibar, zestaw do kawy/herbaty, telefon, obszerną  łazienkę  (2 umywalki, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, szlafroki, kapcie, prysznic tropikalny na zewnątrz), Wi-Fi, umeblowany taras.
Pokoje Melia Terrace (ok. 50 m2) mają takie samo wyposażenie, ale usytuowane są na pierwszym piętrze (częściowy lub frontalny widok na ocean).
Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach rodzinnych Family Room (ok. 117 m2) złożonych z sypialni, salonu i 2 balkonów, a także w ekskluzywnych bungalowach na klifie: Ocean Front Pavilion.

Wyżywienie :

All inclusive: śniadania (bufety), obiady (bufety w restauracji głównej lub dania podawane do stolików w pawilonach na wodzie), kolacje (bufety tematyczne w restauracji głównej), przekąski,  kawa, herbata, napoje, woda, lokalne alkohole, woda mineralna w pokoju. Menu wszystkich lokali gastronomicznych (prócz Aqua) zawierają oznaczenia pozycji wchodzących w skład pakietu all inclusive.

Sport i rozrywka :

Piękny basen z widokiem na ocean, gimnastyka w wodzie, kort tenisowy, tenis stołowy, siatkówka plażowa, centrum fitness z tarasem wypoczynkowym (widok na ocean),  kajaki, program animacyjny w dzień i wieczorem, muzyka na żywo. Odpłatnie: nurkowanie powierzchniowe i głębinowe, szkółka kitesurfingu, eleganckie Anantara Spa z 6 gabinetami zabiegowymi, sauną, łaźnią, basenem, imprezy rozrywkowe w Gabi Beach Club.

Dla dzieci :

Klub dla dzieci (5-12 lat) działający w sezonie, łózeczka niemowlęce, foteliki w restauracjach, odpłatna opiekunka.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Wizy :

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Szczepienia :

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju :

Aktualizacja z 23.11.2020 r.
Pasażerowie podróżujący z Tanzanii liniami Emirates i flydubai muszą okazać wydrukowaną kopię zaświadczenia o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19 wystawionego tylko przez jedno z wymienionych poniżej laboratoriów zatwierdzonych przez lokalny rząd. Test musi zostać przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed wylotem. Musi to być oficjalne i wydrukowane zaświadczenie - wiadomości SMS i elektroniczne dokumenty nie są akceptowane. Po przybyciu do Dubaju pasażerowie będą również poddawani testom PCR w kierunku COVID-19.
Zatwierdzone laboratoria na Zanzibarze:
1) Emergency Operation Centre (EOC) - LUMUMBA
2) Global Hospital - VUGA
3) Noth Valley Hospital NUNGWI
Aktualizacja z dnia 5.08.2020 r.
1. Wszyscy podróżni, cudzoziemcy lub powracający mieszkańcy przybywający lub wyjeżdżający do/z Zjednoczonej Republiki Tanzanii będą poddawani wzmocnionej kontroli zdrowotnej w kierunku zakażenia COVID-19. Nie będzie 14 dni obowiązkowej kwarantanny po przyjeździe;
2. Wszyscy podróżujący obcokrajowcy lub powracający mieszkańcy, których kraje lub linie lotnicze wymagają, aby przeszły testy na COVID-19 i uzyskały wynik negatywny, jako warunek podróży, będą zobowiązani do przedstawienia takiego zaświadczenia po przyjeździe. Podróżni z innych krajów z objawami i oznakami związanymi z tym na zakażenie COVID-19, zostaną poddani wzmocnionym badaniom przesiewowym i mogą być testowani pod kątem RT-PCR;
3. Członkowie załogi nie muszą przedstawiać negatywnego testu na COVID19 jako warunku wjazdu lub wyjazdu. Jednak będą badani pod kątem objawów i oznak zgodnie z protokołem danego kraju;
4. Podczas pobytu w kraju wszyscy podróżujący z zagranicy powinni stosować środki zapobiegania zakażeniom i ich kontroli, takich jak częste mycie rąk, noszenie masek i zachowywanie odpowiedniego dystansu fizycznego;
5. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia zgodnie z prawdą formularza nadzoru podróżnego (Travelers Surveillance Form) dostępnego na pokładzie lub w każdym innym środku transportu i przekazanie go do odpowiedniej osoby po przyjeździe.
Aktualizacja z dnia 4.08.2020 r.
Wszystkich podróżujących do Zjednoczonej Republiki Tanzanii, w tym powracających do niej stałych mieszkańców/rezydentów, obowiązywać ma okazanie przy wjeździe do Tanzanii zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na obecność COVID-19 metodą PCR z zatwierdzonego laboratorium z kraju wylotu. Test musi zostać przeprowadzony nie więcej niż 72 godzin przed wylotem.
Po przylocie do Tanzanii osoby wykazujące symptomy związane z COVID-19, będą dodatkowo sprawdzane i mogą zostać poddane badaniu w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 z zastosowaniem metody RT-PCR.
Pasażerowie muszą wypełnić formularz dotyczący stanu zdrowia dostępny na pokładzie i przekazać go personelowi po przylocie.
Brak kwarantanny dla przyjeżdżających, obowiązuje jednak pomiar temperatury ciała na lotnisku, noszenie maseczek, zachowanie dystansu i odkażanie rąk.
W przypadku wymagającym interwencji medycznej należy korzystać bezpłatnego numeru - Health Emergency Number 199.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Animacje dla dorosłych Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

5.0

Ocena klientów
na podstawie 4 dodanych opinii

Lokalizacja
4,8
Pokój
5,0
Posiłki
5,0
Basen
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • 5.0
  lipiec 2019

  Mega Hotel i mega wakacje !!!

  Hotel cudo!! Już po opiniach na TripAdvisor byłem pewien co do tego iż jest to strzał w 10, na miejscu wszystko się potwierdziło. Jedzenie, ludzie i hotel to poprostu obłęd. Pokoje ogromne z wanna i 2 prysznicami, jedzenie wykwintne - kolacje tematyczne, każdego wieczoru inna. Przy basenie jak i na plaży bar gdzie serwowano lunch z karty, każde danie pyszne a porcje wręcz przeogromne, ale klimat robią tam ludzie. Nigdzie nie spotkałem się z taka obsługa - klasa sama w sobie. Każdy miły, uśmiechnięty, rozmowny. Drinki wręcz nie znikały z mojej dłoni. W tym hotelu ma się wrażenie iż prawie nie ma gości a każdy traktowany jest indywidualnie. Super Spa oraz Centrum Sportów Wodnych - jeśli ktoś lubi pośmigać na skuterach wodnych lub ponurkować to polecam to miejsce. Jest czas żeby odpocząć na kanapach przy basenie, czas żeby pozwiedzać wyspę razem z miejscowym przewodnikiem Omarem a wieczorem potańczyć przy Sławomirze w hotelowej dyskotece oraz czas na kitesurfing lub skutery - co kto woli😀 Szczerze polecam!!!!!
  Hotel cudo!! Już po opiniach na TripAdvisor byłem pewien co do tego iż jest to strzał w 10, na miejscu wszystko się potwierdziło. Jedzenie, ludzie i hotel to poprostu obłęd. Pokoje ogromne z wanna i 2 prysznicami, jedzenie wykwintne - kolacje tematyczne, każdego wieczoru inna. Przy basenie jak i na
  plaży bar gdzie serwowano lunch z karty, każde danie pyszne a porcje wręcz przeogromne, ale klimat robią tam ludzie. Nigdzie nie spotkałem się z taka obsługa - klasa sama w sobie. Każdy miły, uśmiechnięty, rozmowny. Drinki wręcz nie znikały z mojej dłoni. W tym hotelu ma się wrażenie iż prawie nie ma gości a każdy traktowany jest indywidualnie. Super Spa oraz Centrum Sportów Wodnych - jeśli ktoś lubi pośmigać na skuterach wodnych lub ponurkować to polecam to miejsce. Jest czas żeby odpocząć na kanapach przy basenie, czas żeby pozwiedzać wyspę razem z miejscowym przewodnikiem Omarem a wieczorem potańczyć przy Sławomirze w hotelowej dyskotece oraz czas na kitesurfing lub skutery - co kto woli😀 Szczerze polecam!!!!!
 • 5.0
  marzec 2019

  Piękny i niepowtarzalny hotel

  Hotel cudowny, romantyczny z wieloma atrakcyjnymi zakątkami. Przepiękna plaża ,na którą dowożą meleksy z bardzo dobrym barem i restauracją a la carte. Nigdy nie brakowało leżaków ani na basenach ( na jednym z nich przy siłowni w czasie odpływu morza zawsze byliśmy z mężem sami), ani na plaży. Domki z widokiem na może niezapomniane .<br />Jedzenie to poezja dla podniebienia i dla oczu. Jeszcze w żadnym hotelu nie spotkaliśmy się z takim serwowaniem dań. Ogromną atrakcją jest również bar na wodzie, oraz kolacje serwowane w różnych zakątkach hotelu.<br />Ogród bardzo zadbany wśród palm i z atrakcjami w drodze na plażę , są tam osiołki, ule i jeszcze kilka innych zwierzątek.<br />Bardzo polecam ten hotel.<br />
  Hotel cudowny, romantyczny z wieloma atrakcyjnymi zakątkami. Przepiękna plaża ,na którą dowożą meleksy z bardzo dobrym barem i restauracją a la carte. Nigdy nie brakowało leżaków ani na basenach ( na jednym z nich przy siłowni w czasie odpływu morza zawsze byliśmy z mężem sami), ani na plaży. Domki
  z widokiem na może niezapomniane .
  Jedzenie to poezja dla podniebienia i dla oczu. Jeszcze w żadnym hotelu nie spotkaliśmy się z takim serwowaniem dań. Ogromną atrakcją jest również bar na wodzie, oraz kolacje serwowane w różnych zakątkach hotelu.
  Ogród bardzo zadbany wśród palm i z atrakcjami w drodze na plażę , są tam osiołki, ule i jeszcze kilka innych zwierzątek.
  Bardzo polecam ten hotel.
 • 4.8
  luty 2019

  Hotel i Wakacje Perwszoklaśne....ale

  Jedzenie wyśmienite i różnorodne, animacje jedynie przy kolacji...dyskretne i raczej wyciszające niż napędzające do tańców...SuitaRoom...to pokój 115 m2 bajka wielkościowo, czystościow...super udogodnienia od mikroręczników do makijażu, balsamy kremy, zapachy, srodki przeciwkomarom...dwa razy dziennie sprżatanie pokoju...piękny widok, zaciszny i zarazem rozłożysty teren...dojazd do plaży hotelowej meleksem..ok 5 minut...traktowany jako atrakcja...od rana nie ma sensu jeździć na plażę..bo akurat do południa był odpływ oceanu...plaża mąka biała...coś pięnego...pierwszy minus..to wysiadające korki...podobno standard...na Zanzibarze..trochę hałasująca klimatyzacja szczególnie przeszkadzająca w nocy...no i co ważne i zwróćcie prosze na to uwagę to: ostatni dzień ...jak każdy hotel oddajemy pokój do 12.00(można przedłużyć) ale...zabierają opaski allinclusive tez o 12.00...Nasz lot był o 22.25.... i musiliśmy dodatkowo płacić za posiłki...jak na cenę za 25 k za 4 osoby(2+2 dzieci) to trochę psuje obraz i wizerunek...tego hotelu..niesmak pozostaje...p.s. minusem wielkim Zanzibaru jest lotnisko bez klimy, obskurne (sprawdzałem jak się pisze, nie pochodzi od skóry) , samo załatwianie wizy po cięzkim 11 h locie wygląda tak...wypełnianie na ziemi i na kolanie podań o wizy...potem kolejka do baku by opłacić 50$za osobę...a następnie kolejna kolejka by wklepać do paszportu zdjęcie i wkleić do paszportu wizę...czas stania w kolejkach jakieś 1,5 do 2 h....w 30"C...masakra...powinno to być załatwiane w PL razem z wycieczką...no dobra...te małe akcenty nie popsują Nam fantastycznie spędzanego czasu..polecamy...ale może lotem przez Mediolan bo taniej...i Qatarskimi liniami...
  Jedzenie wyśmienite i różnorodne, animacje jedynie przy kolacji...dyskretne i raczej wyciszające niż napędzające do tańców...SuitaRoom...to pokój 115 m2 bajka wielkościowo, czystościow...super udogodnienia od mikroręczników do makijażu, balsamy kremy, zapachy, srodki przeciwkomarom...dwa razy dziennie
  sprżatanie pokoju...piękny widok, zaciszny i zarazem rozłożysty teren...dojazd do plaży hotelowej meleksem..ok 5 minut...traktowany jako atrakcja...od rana nie ma sensu jeździć na plażę..bo akurat do południa był odpływ oceanu...plaża mąka biała...coś pięnego...pierwszy minus..to wysiadające korki...podobno standard...na Zanzibarze..trochę hałasująca klimatyzacja szczególnie przeszkadzająca w nocy...no i co ważne i zwróćcie prosze na to uwagę to: ostatni dzień ...jak każdy hotel oddajemy pokój do 12.00(można przedłużyć) ale...zabierają opaski allinclusive tez o 12.00...Nasz lot był o 22.25.... i musiliśmy dodatkowo płacić za posiłki...jak na cenę za 25 k za 4 osoby(2+2 dzieci) to trochę psuje obraz i wizerunek...tego hotelu..niesmak pozostaje...p.s. minusem wielkim Zanzibaru jest lotnisko bez klimy, obskurne (sprawdzałem jak się pisze, nie pochodzi od skóry) , samo załatwianie wizy po cięzkim 11 h locie wygląda tak...wypełnianie na ziemi i na kolanie podań o wizy...potem kolejka do baku by opłacić 50$za osobę...a następnie kolejna kolejka by wklepać do paszportu zdjęcie i wkleić do paszportu wizę...czas stania w kolejkach jakieś 1,5 do 2 h....w 30"C...masakra...powinno to być załatwiane w PL razem z wycieczką...no dobra...te małe akcenty nie popsują Nam fantastycznie spędzanego czasu..polecamy...ale może lotem przez Mediolan bo taniej...i Qatarskimi liniami...
 • 5.0
  luty 2019

  Hotel-bajka

  Hotel przepiękny, w stylu kolonialnym ,z widokiem na ocean. Podróżując z dwójką dzieci mieliśmy ogromny dwupokojowy apartament z dwoma balkonami wychodzącymi na ocean. Pyszne jedzenie ,zwł.lunche i kolacje.Uśmiechnięty,uczynny i pomocny personel. Zastrzeżenia,i to poważne mamy do biura Itaka więc jeśli nie chcecie być zaskakiwani,podróżujcie z bardziej wiarygodnym biurem,które potrafi uczciwie reprezentować interesy Klientów.
  Hotel przepiękny, w stylu kolonialnym ,z widokiem na ocean. Podróżując z dwójką dzieci mieliśmy ogromny dwupokojowy apartament z dwoma balkonami wychodzącymi na ocean. Pyszne jedzenie ,zwł.lunche i kolacje.Uśmiechnięty,uczynny i pomocny personel. Zastrzeżenia,i to poważne mamy do biura Itaka więc jeśli
  nie chcecie być zaskakiwani,podróżujcie z bardziej wiarygodnym biurem,które potrafi uczciwie reprezentować interesy Klientów.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 395 zł/os.
Kod oferty: 21052021BVBX7200
pt. 21.05.2021
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 21.05.2021 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
sob. 22.05.2021 , godz. 08:30
Zanzibar
Powrót:
pt. 28.05.2021 , godz. 17:00
Zanzibar
-
sob. 29.05.2021 , godz. 07:10
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Melia Zanzibar

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
pt. 21.05.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 790
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 21.05.2021
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Double Melia Garden View (1C8) 14 790
DBL Melia Terrace (1C9) 15 876